Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze ścienne 2020 planszowe

Kalendarze ścienne planszowe 2020, wieloplanszowe w formacie b2, b1 na ścianę

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz ścienny to całoroczna reklama firmy oraz dobry prezent na różne okazje firmowe. Każda realizacja ściennego kalendarza planszowego jest niepowtarzalna, na co dzień projektujemy kalendarze ścienne na indywidualne zamówienie. Z dużą starannością podchodzimy do projektowania, dbamy o to, aby nasze kalendarze planszowe ścienne 2020 były utrzymane w ramach systemu identyfikacji wizualnej obowiązującego w firmie.

Kalendarz ścienny
elegancki i prestiżowy kalendarz
planszowy dla firmy

Dostępną powierzchnię plansz dla ściennego kalendarza staramy się skutecznie wykorzystać tworząc przekaz reklamowy firmy. Nasze kalendarze planszowe b1, jak i modele wieloplanszowe 2020 to trafione konsolidacja róznych funkcji - dobra reklama, praktyczny gadżet i podręczna informacja. Dla nas kalendarz ma być naprawdę skutecznym wsparciem dla działań marketingowych, dlatego też terminarze ścienne wieloplanszowe stanowią dla firmy niezłą wizytówkę i mają za zadanie umocnić wizerunek u potencjalnych odbiorców. Przemyślane kalendarium ścienne buduje spójną oryginalną kreacje graficzną. Projekt, format kalendarza b2, b1, jak i zarówno wybraną ilość plansz dla tworzonego kalendarza, za każdym razem staramy się dopasować indywidualnie. Oczekiwania klientów bywają rózne, potrzebuą np. 4-planszowe modele ścienne, 6-cio planszowe, czy też ekskluzywne 12-sto planszowe kalendarze.

Kalendarz wieloplanszowy
Kalendarz planszowy
Projekt kalendarza planszowego
Projekt kalendarza wieloplanszowego
Firmowy kalendarz planszowy
Firmowy kalendarz wieloplanszowy
Profesjonalny wieloplanszowy kalendarz
Profesjonalny kalendarz planszowy dla firm
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza planszowego?

Możemy zaprojektować kalendarz ścienny wieloplanszowy ze zdjęciem i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze ścienne 2020 planszowe
główne cechy

  • czytelne kalendarium to ważny punkt kalendarza ściennego, razem z projektem graficznym tworzy niepowtarzalną koncepcje projektową kalendarza planszowego
  • nasze kalendarze planszowe b1 na rok 2020 to sprawdzone wsparcie dla działu marketingu, nie można zapomnieć, że kalendarz planszowy to także reklama firmowa przez okrągły rok , a bywa że dłużej
  • przemyślane modele wieloplanszowe - taki kalendarz ścienny realizuje wiele zadań, pełni funkcje informacyjne, jest trafioną reklamą firmy, ale też może być bardzo praktycznym prezentem
  • niepowtarzalność wizerunku naszych kalendarzy ściennych na rok 2020, projektując terminarz b2 staramy się podchodzić w sposób zindywidualizowany, za każdym razem chcemy zrealizować założone oczekiwania naszych klientów

Kalendarz 2020
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Przykładowe parametry kalendarza
OPIS kalendarza planszowego
Format: 40 x 60 cm
Materiał: papier kredowany 250g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Objętość: 4 plansze, 6 lub 12 plansz,
plansze kalendarza ściennego łączone spiralą
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2020?
Przykładowe projekty naszych realizacji kalendarza ściennego planszowego dla firm...

KALENDARZ planszowy

Od 20 lat tworzymy kalendarze ścienne wieloplanszowe w formacie b1 i b2, również te ze zdjęciem . Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony na miarę kalendarz planszowy. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali..Możemy opracować Twój Kalendarz...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Wybierz firmowy kalendarz

DODATKI DO KALENDARZY PLANSZOWYCH

Wielu naszych klientów zamawia u nas kalendarze planszowe. Te produkty cieszą się dużym zainteresowaniem. Doradzamy klientom, aby wzbogacili ich prostą konstrukcję o różne dodatki. Możemy zaproponować tłoczenia, zastosowanie lakieru selektywnego, czy elegancką kopertę z firmowym nadrukiem. Dzięki temu całkiem tani gadżet reklamowy stanie się eleganckim gadżetem, a nawet doskonałym prezentem.
indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Wielu klientom wydaje się, że kalendarz planszowy b2, b1 może być tylko prostokątny. W naszej ofercie można znaleźć kalendarze o dowolnym kształcie. Podobnie indywidualny może mieć rozmiar. Dzięki temu nasze kalendarze są oryginalne i ciekawe.
oryginalna grafika kalendarza
Oryginalna grafika firmowa
Skoro kalendarz planszowy b1 czy b2 ma służyć, jako prezent dla klienta lub innej osoby, warto wykonać go w taki sposób, aby współgrał z wizerunkiem firmy i miał oryginalną grafikę firmową. Z przyjemnością taki projekt wykonamy na zlecenie klienta.
autorskie kalendarium kalendarza
Autorskie kalendarium
Klientom, którzy zamawiają u nas kalendarz ścienny proponujemy też indywidualny projekt kalendarium. W końcu nie musi być standardowe. Kalendarze ścienne ze zdjęciami powinny być spójne z tym elementem, aby wspólnie tworzyły estetyczną i praktyczną całość, a zarazem skuteczną reklamę.
ilość plansz kalendarza
Ilość plansz kalendarza
W naszej ofercie mamy niejeden kalendarz 2020. Oferujemy je w różnych opcjach - z 12-planszowym kalendarium, 6-planszowym kalendarium i 4-planszowym kalendarium. Możemy też stworzyć zupełnie inną ilość plansz zależnie od oczekiwań zamawiającego.
kalendarz na spirali

Kalendarz na spirali

Duży kalendarz planszowy ścienny dla firmy najłatwiej jest spiąć przy użyciu specjalnej kolorowej spirali. Wówczas jest solidny i trwały. Mamy do wyboru eleganckie spirale różnych rodzajów i w wielu kolorach.
folia matowa i połysk kalendarze
Foliowanie kalendarzy
Naszym zdaniem kalendarz firmowy będzie wyglądał dużo atrakcyjniej, kiedy zostanie pokryty specjalną folią. Do wyboru mamy folię matową i połysk. Taki terminarz łatwiej jest utrzymać w czystości i dobrym stanie.
lakier punktowy UV - kalendarze
Lakier punktowy UV
Każdy kalendarz 2020 ścienny dużo lepiej się prezentuje, kiedy jego powierzchnia jest pokryta lakierem UV. Taki kalendarz przyciąga uwagę i sprawia wrażenie bardzo eleganckiego, stylowego gadżetu. Z pewnością każdy zechce zabrać go ze sobą.
kalendarze - hot stamping
Hot stamping
Wykonujemy różne kalendarze ścienne na zamówienie. Jeżeli jest taka potrzeba, oferujemy też hot stamping. Użycie folii metalizowanych pozwala wyróżnić pewne elementy znajdujące się na powierzchni planszy.
kalendarz spiralowany
Tłoczenie znaku
Tworząc kalendarz dla firmy, oferujemy usługę tłoczenia znaku firmowego. Proponujemy tłoczenie np. logo, co wykonujemy przy użyciu matryc. Tak wykończony produkt przyciąga uwagę i wzbudza zainteresowanie.
kalendarze hot stamping
Wykrawanie kształtu
Wszystkim klientom oferujemy kalendarze, które możemy wykonać pod wytyczne. Proponujemy kalendarze o dowolnym kształcie. Każdy kalendarz planszowy b2 czy b1 może być inny od pozostałych, a już na pewno od konkurencji.
zdjęcia do kalendarzy

Zdjęcia do kalendarza

Wielu klientów zamawiając u nas kalendarz planszowy b2 czy b1 podsyła nam zdjęcia. Jest to możliwe. Jednak w swoim archiwum mamy też sporo zdjęć z różnych kategorii tematycznych, więc chętnie wykorzystamy je przy tworzeniu produktu.
opakowanie kalendarza
Opakowanie kalendarza
Polecamy nie tylko standardowe i niestandardowe kalendarze, ale też specjalne opakowania. Oferujemy koperty kartonowe i specjalne opakowania tekturowe. Skutecznie chronią firmowy kalendarz 2020 w czasie transportu.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM PLANSZOWYM?NAPISZ DO NAS
O co zwykle pytają klienci?
Chcesz zlecic do realizacji ścienny kalendarz wieloplanszowy, więc pewne masz pytania… Poniżej znjadziesz odpowiedź na parę najważniejszych. Jeśli zabranie rozwiązania to koniecznie skontaktuj się z nami, pomożemy.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy wieloplanszowych?

Jesteśmy studiem projektowym z prawie 20-letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Za nami wiele z sukcesem wykonanych projektów. Projekty naszych kalendarzy wieloplanszowych są oryginalne i przemyślane marketingowo.
Jaki format na kalendarz planszowy proponujecie?
Najlepszym formatem na kalendarz wieloplanszowy jest format między rozmiarem A3 a B2. Większe formaty są rzadziej zamawiane, gdyż nie mają racji bytu z racji swojego dużego formatu, który zajmuje zbyt wiele miejsca na ścianie.
Ile projektów kalendarza otrzymam?
Standardowo prezentujemy 2 projekty 1-2 plansz kalendarza wieloplanszowego. Jeśli klient zaakceptuje przedstawioną koncepcję projektową, wówczas opracowywane są pozostałe plansze do kalendarza. Projekty kalendarza powstają na drodze rozmowy z klientem.
Czy cena za kalendarz zawiera projekt kalendarza?
Zazwyczaj staramy się, aby nasza oferta na kalendarze planszowe był przejrzysta i czytelna dla klienta. Cenę wydruku kalendarza oraz cenę za projekt i opracowanie prezentujemy jako osobne pozycje w ofercie.
W jaki sposób są pakowane kalendarze ścienne wieloplanszowe?
Kalendarze wieloplanszowe standardowo pakujemy w papier pakowy i przesyłamy na palecie Euro. Dzięki takiemu pakowaniu wysyłki, unikniemy uszkodzenia planszowych kalendarzy w transporcie oraz optymalizujemy koszty.
Czy wykonujecie zdjęcia do kalendarza wieloplanszowego?
Jeśli klient nie posiada własnych zdjęć do kalendarza ściennego, możemy wykonać zdjęcia produktów lub zdjęcia plenerowe. Przed wykonaniem zdjęć do kalendarza wieloplanszowego każdorazowo przedstawiana jest wycena.
Ile czasu potrzebujecie na druk kalendarza?
Ścienne kalendarze planszowe i wieloplanszowe nie są produktami skomplikowanym w druku. Ich czas realizacji wynosi od 4 do 8 dni roboczych. Może on ulec wydłużeniu w sezonie, gdy prac jest znacznie więcej.
Ile plansz kalendarza ściennego proponujecie?
Wszystko zależy od budżetu jakim dysponuje klient. Ostatnimi czasy bardzo popularne stają się kalendarze wieloplanszowe siedmio planszowe, gdzie grafika jest zadrukowana obustronnie na planszy kalendarza.

Kalendarze ścienne planszowe to hit do biura

Oryginalne kalendarze planszowe 2020 to wyroby o szerokich możliwościach zastosowania. Są świetną reklamą i zarazem gadżetem upominkowym do powieszenia na ścianę w biurze. Powinny obowiązkowo znaleźć się w każdym firmowym biurze. Mogą to być kalendarze ścienne b2 lub duża plansza b1, format to kwestia indywidualna. Starannie wykonane i pomysłowo wykończone sprawdzą się również jako nowoczesna dekoracja ścienna. Dobrej jakości terminarze będą służyć jako reklama przez cały rok 2020. Warto wobec tego zastanowić się nad tym wyrobem i wybrać dla niego odpowiednie parametry. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się dziś kalendarze planszowe z logo firmy.

strzałka

Kalendarze wieloplanszowe to naprawdę duża powierzchnia na reklamę

Główną zaletą kalendarzy planszowych na rok 2020 o dużych wymiarach jest to, że równie dużą powierzchnię można wykorzystać pod reklamę. Każda strona kalendarza to nowe możliwości, szansa na zagospodarowanie tej przestrzeni według własnego uznania. Odpowiednio zaprojektowany duży kalendarz planszowy jest atrakcyjny wizualnie i stanowi skuteczną reklamę. Trzeba jednak wiedzieć, że zależy to nie tylko od samego wykonania, ale również od zastosowanych materiałów, informacji przekazywanych odbiorcom w ten właśnie sposób. Z racji tego, iż powierzchnia reklamowa w tym wypadku jest naprawdę duża, warto starannie dobrać grafikę, aby w stu procentach pasowała zarówno do wizerunku firmy, jak i jej działalności. Cała grafika firmowa musi też dobrze się ze sobą komponować. Kalendarz reklamowy z logo powinien być estetyczny. Profesjonalnie wykonane kalendarze wieloplanszowe b2 to gwarancja pełnej satysfakcji. To skuteczna reklama dla firm z każdej branży. Kalendarze w tym formacie zyskują coraz większe zainteresowanie. Przekazują odpowiednią ilość informacji, stanowią całoroczną reklamę. Należy pamiętać, że dziś producent kalendarzy planszowych ściennych jest w stanie wykonać je w dowolny sposób, zgodnie z potrzebami zamawiającego.

strzałka

Kalendarze b1 i b2 z dowolnym wykończeniem

Kalendarze firmowe na rok 2020 na zamówienie to usługa, z której korzysta dziś wielu ludzi. Jednym z wielu powodów jest to, iż dzięki indywidulnym zamówieniom kalendarze b1 i b2 oraz wszystkie pozostałe mogą być wykonane według indywidualnych upodobań, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Wykończyć te produkty można na wiele sposobów. Należy więc wybrać odpowiednie uszlachetnienie, a także akcesoria i dodatki. Dzięki nim kalendarze planszowe z logo firmy, ze zdjęciem i innymi dodatkami prezentują się rewelacyjnie. Dziś tego typu terminarze można kupić w dobrej cenie, niedrogie. Są naprawdę tanie, a do tego również dobrze wykonane. Wiele w tej kwestii zależy od projektu graficznego. To dlatego projektowanie jest tym etapem, na którym należy skupić się w szczególności. Warto już wcześniej przemyśleć kwestię rozmieszczenia grafiki reklamowej, rodzaju zdjęć wykorzystanych w tym terminarzu i pozostałych szczegółów. Odpowiednie wykończenie kalendarza ściennego 2020 nada mu odpowiedni wygląd, a wówczas skuteczna reklama będzie gwarantowana. Jeżeli ktoś nie ma pojęcia, w jaki sposób wykończyć swój terminarz, planszowy organizer, warto, by podpytał ekspertów. Z przyjemnością doradzą i pomogą opracować szczegółowy projekt.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart