Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze biurkowe 2019 stojące

Kalendarz biurkowy 2019 stojący typu piramidka z zdjęciami

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz na spirali to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje firmowe. Każda realizacja kalendarza biurkowego jest niepowtarzalna, projektujemy kalendarze reklamowe na indywidualne zamówienie. Nasze biurkowe kalendarze na rok 2019 z zdjęciami są częścią spójnego pakietu reklamowego i powinny być utrzymana w ramach systemu identyfikacji wizualnej obowiązującego w firmie.

Kalendarze biurkowe "stojak"
całoroczna reklama na biurku

Kalendarze biurkowe piramidka to całoroczna wizytówka firmy i produktów, która z uwagi na swoje rozmiary znajdzie miejsce na każdym biurku. Zamieszczona grafika na kalendarzu biurkowym będzie stuprocentową reklamą przez 365 dni w roku. Od Ciebie zależy w jaki stopniu wykorzystasz powierzchnie kalendarza biurkowego. Mając na uwadze przeznaczenie spiralowanego kalendarza biurkowego, możemy maksymalne wykorzystać powierzchnię kalendarza na reklamę firmy i jej produktów. Daje to większe możliwości zaprojektowania ciekawego kalendarza i bardziej oryginalne pomysły. Kalendarze biurkowe na spirali typu "piramidka" posiada wyrywany jednoplanszowy bloczek z trójdzielnym kalendarium.
Kalendarz biurkowy stojący
Kalendarze biurkowe leżące
Firmowe kalendarze biurkowe leżące
Profesjonalne kalendarze biurkowe leżące
Eleganckie kalendarze biurkowe leżące
Kalendarz biurkowy stojący dla firm
Kalendarz biurkowy stojący - projekt
Kalendarz biurkowy stojący dla firm
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza biurkowego?

Możemy zaprojektować kalendarz biurkowy stojącego na rok 2019 i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze biurkowe 2019 stojące
wybrane cechy

  • kalendarze biurkowe 2019 "piramidka" maksymalnie wykorzystują powierzchnię kalendarza na reklamę firmy i produktów
  • nasze kalendarze biurkowespiralowane to skuteczne narzędzie marketingu, kalendarz biurkowy to również reklama firmy lub produktów przez 365 dni w roku, a czasem i dłużej
  • estetyka i solidność wykonania kalendarza biurkowego stojącego z zdjęciami, przy produkcji kalendarza biurkowego kładziemy nacisk na sposób i jakość wykonania. Staramy się dobrać materiały, tak aby nasze kalendarze biurkowe "piramidka" zapewniały wysoki standard
  • niepowtarzalność wizerunku naszych kalendarzy biurkowych 2019, do każdego projektu kalendarza reklamowego podchodzimy indywidualnie, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów

Kalendarz 2019
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Specyfikacja kalendarza
PODKŁAD kalendarze biurkowe
Format: 23 x 15 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
KALENDARIUM kalendarza biurkowego
Format: 10 x 11 cm
Materiał:papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2019?
Przykładowe projekty naszych realizacji kalendarza biurkowego stojącego dla firm...

KALENDARZ biurkowy

Od 20 lat tworzymy kalendarze biurkowe stojące dla firm, zarówno te ze zdjęciem, na spirali jak i organizery typu piramidka. Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony na miarę kalendarz biurkowy. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Kalendarz...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Wybierz firmowy kalendarz

DODATKI DO KALENDARZY BIURKOWYCH

Niektórzy uważają, że standardowe kalendarze biurkowe nie są zbyt atrakcyjne, by móc rozdawać je klientom i na tyle ciekawe, by mogły wzbudzać podziw u innych odbiorców. Nie są też ich zdaniem dobrą reklamą. Aby to zmienić, zaczęliśmy oferować rozmaite dodatki. Dzięki nim nasze wyroby są atrakcyjniejsze pod wieloma względami. Przede wszystkim dużo ciekawiej wyglądają, są skuteczną reklamą i praktycznym gadżetem nadającym się także na prezent.
indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Zdaje się, że kalendarz piramidka może mieć jeden rozmiar. Prawda jest inna. Możemy wykonać kalendarz stojaczek w niestandardowym wymiarze. Jesteśmy w stanie wydrukować go według indywidualnie opracowanego projektu.
oryginalna grafika kalendarza
Oryginalna grafika firmowa
Każdy nasz kalendarz stojaczek spiralowany może być wykonany na podstawie indywidualnie opracowanego projektu i wzbogacony indywidualną grafiką. Możemy wykonać kalendarz na biurko stojaczek 2019 z dowolnym zdjęciem i innymi dodatkami.
autorskie kalendarium kalendarza
Autorskie kalendarium
Zainteresowanym możemy wykonać kalendarz stojaczek na spirali z indywidualnym kalendarium. Dostosowujemy wielkość, rodzaj czcionki, sposób umiejscowienia na powierzchni kalendarza do biura.
kalendarze z piórnikiem
Kalendarze z piórnikiem
Każdy, kto lubi kalendarze biurkowe, powinien zainwestować w kalendarz stojaczek na rok 2019 z piórnikiem. Drewniany piórnik zdobiony indywidualną grafiką stanowi doskonałą reklamę i ozdobę biurowego pomieszczenia.
spiralowanie kalendarzy
Spiralowanie
Zaletą gadżetu reklamowego, jakim jest kalendarz stojaczek ze zdjęciem jest to, że może składać się z wielu stron. Wynika to z połączenia specjalną spiralą. Dzięki temu każda strona kalendarza może pełnić funkcję informacyjną i reklamową.
folia matowa i połysk kalendarze
Folia matowa lub połysk
Właściwie każdy nasz kalendarz stojaczek ze zdjęciami może być pokryty folią matową, połysk lub aksamitną. Dzięki temu produkt wyda się bardziej elegancki i stylowy. Będzie funkcjonalnym i ozdobnym gadżetem firmowym.
lakier punktowy UV - kalendarze
Lakier punktowy UV
Wystarczy wybrać kalendarz stojaczek indywidualny z punktowym lakierowaniem UV, aby zwiększyć jego atrakcyjność i podkreślić te elementy kalendarza piramidki, które są najważniejsze i powinny przyciągać największą uwagę.
kalendarze - hot stamping
Hot stamping
Wykonując kalendarz stojaczek na zamówienie proponujemy klientom, aby zdecydowali się na zastosowanie folii metalizowanych. Wystarczy pokryć tym sposobem logo lub jakieś hasło firmowe, aby od razu wpłynąć na jakość całego produktu.
kalendarz spiralowany
Tłoczenie znaku
Chcąc uzyskać kalendarz stojaczek firmowy z wyższej półki, wystarczy skorzystać z opcji tłoczenia znaku. Możemy wytłoczyć logo lub inny element. Wypukłe lub wklęsłe elementy doskonale się prezentują. Dzięki temu reklama jest skuteczniejsza.
kalendarze hot stamping
Wykrawanie kształtu
Nikt nie musi zamawiać kalendarzy o standardowym kształcie. My proponujemy kalendarz stojący 2019 dla firmy o indywidualnym kształcie. Klient sam może wybrać wielkość kalendarza i jego kształt. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania.
zdjęcia do kalendarzy
Zdjęcia do kalendarza
Kalendarz biurkowy typu stojaczek to popularny kalendarz. Wielu klientów decyduje się na ten produkt, często ze względu na możliwość zastosowania wielu zdjęć. Klient może wybrać zdjęcia z naszej bazy. Mamy zdjęcia najwyższej jakości.
opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Naszym klientom oferujemy nie tylko gotowe kalendarze reklamowe, ale też specjalne opakowanie. Do wyboru mamy kartonowe koperty (idealne do wysyłki) oraz indywidualne opakowania z nadrukiem.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM BIURKOWYM STOJĄCYM?NAPISZ DO NAS
O co zwykle pytają klienci?
Przed każdą nową prace, tak jest również w przypadku zlecenia kalendarza biurkowego stojącego pojawiają się pytania… Na podstawowe zagadnienia odszukasz odpowiedź poniżej. Jak się okaże, że brakuje właściwego wyjaśnienia to napisz do nas.

Czy projekt kalendarium i stojaka jest wliczony w cenę?

Staramy się, aby nasza oferta na kalendarze biurkowe stojaczki był przejrzysta i czytelna dla klienta. Cenę wydruku kalendarza stojaczka oraz ceny za projekt kalendarza i opracowanie prezentujemy jako osobne pozycje w ofercie.
Jaki rozmiar kalendarza biurkowego jest najlepszy?
Rozmiar w przypadku kalendarza stojaczka zależy od preferencji klienta, jego wizji co chciałby zamieścić na kalendarzu, jakiej wielkości ma być kalendarium. Z punktu widzenia optymalizacji kosztów, najczęściej wybierane są standardowe formaty.
Jakie są opcje układu kalendarium?
Nasze kalendarze biurkowe mamy w kilku układach kalendarium. Proponujemy terminarze roczne, trójdzielne ze zdjęciem, miesięczne a nawet w układzie tygodniowym. Układ kalendarium możemy dopasować do potrzeb klienta.
Czy macie w ofercie biurkowy kalendarz tygodniowy?
Kalendarze biurkowe stojaczki posiadamy w różnych układach kalendarium. Jedna z propozycji jest stojaczek z kalendarium tygodniowym. Firmowe kalendarium połączone jest ze stojakiem na spirali, której kolor możemy dopasować do kalendarza.

Czy kalendarium jest doklejane do kalendarza czy spiralowane?

W naszej ofercie mamy kilka rodzajów kalendarzy biurkowych dla firm i kilka rozwiązań na umieszczenie kalendarium. Może być one spiralowane, doklejane lub po prostu umieszczone na stojaku kalendarza biurkowego.
Chciałbym kalendarz biurkowy z kalendarium nadrukowanym na stojaku?
Ekonomicznym a zarazem dość atrakcyjnym rodzajem kalendarza stojaczka jest kalendarz z kalendarium nadrukowanym na stojaku. Z jeden strony może być firmowe kalendarium, a drugiej grafika reklamowa ze zdjęciem dedykowana firmie.
Jaki jest czas produkcji kalendarza biurkowego?
Zazwyczaj czas produkcji kalendarza biurkowego nie przekracza 6 dni roboczych. Przy skomplikowanych projektach stojaczków z oryginalnym zdjęciem czas ten może być dłuższy, ale o tym klient zostanie poinformowany.
Czy macie w ofercie firmowy kalendarz z piórnikiem?
Ciekawą propozycją terminarza biurkowego jest kalendarz biurkowy z piórnikiem – schowkiem. Grafika reklamowa skoncentrowana na bokach i klapie piórnika, a do tego tygodniowe kalendarium w układzie poziomym.

Modne i nowoczesne kalendarze biurkowe stojące

Ostatnimi czasy modne stały się kalendarze biurkowe stojące. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, starannie wykończone, są w stanie spodobać się każdemu, nawet najbardziej wybrednym odbiorcom. To gadżety reklamowe dla firm, które sprzedają się bardzo dobrze i są chętnie przekazywane klientom oraz pracownikom. Dziś można wykonać je na wiele różnych sposobów. Profesjonalne kalendarze 2019 biurkowe piramidki są doskonałą dekoracją biurka, a co za tym idzie, całego pomieszczenia biurowego. Wystarczy je odpowiednio wykończyć, aby uzyskać naprawdę atrakcyjny efekt i zarazem skuteczną reklamę.

strzałka

Praktyczny firmowy kalendarz na biurko

Trzeba przyznać, że kalendarz biurkowy stojący na rok 2019 jest praktycznym gadżetem. Może pełnić funkcję podręcznego organizera, nie wspominając już o tym, że jest świetną dekoracją biurka. Wystarczy jedynie spojrzeć w odpowiednim kierunku, aby zorientować się, jaki w danym momencie jest dzień. To tu można notować najważniejsze informacje o swoich planach i aktualnościach. Dobrze wykonany kalendarz na biurko będzie nienachalną reklamą i to przez 365 dni w roku. Może być jednocześnie wizytówką firmy, która je zamówi. Z reguły kalendarze biurkowe piramidki mają to do siebie, że zajmują mało miejsca. W związku z tym są chętnie umieszczane na powierzchni blatu. Te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród terminarzy firmowych. Zresztą są też dość tanie, a to również ma znaczący wpływ na ich popularność. Wystarczy wykonać odpowiedni projekt graficzny, aby następnie zabrać się za druk, a w efekcie tego, uzyskać naprawdę ciekawy produkt. Takie gadżety na biurko to gwarancja zadowolenia i ogromna szansa na pozyskanie nowych klientów. Mogą być jednocześnie doskonałym pomysłem na drobny podarunek dla wielu osób. Trzeba je tylko wykonać z dobrych materiałów i przede wszystkim w taki sposób, aby wzbudzały zainteresowanie.

strzałka

Dowolnie wykończone kalendarze biurkowe piramidki

Warto pamiętać, że kalendarz biurkowy spiralowany na rok 2019 może być wykończony w różny sposób. Właściwie wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań. To na zlecenie klienta poszczególne elementy tego produktu są starannie dobierane i łączone w jedną spójną całość. Dziś indywidualna produkcja takich właśnie kalendarzy na biurko cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Ten stylowy gadżet reklamowy z dobrze dopasowanymi tematycznie zdjęciami może przypaść do gustu wielu odbiorcom. Istnieje również możliwość dobrania zupełnie dowolnych kolorów i elementów graficznych, tak by powstały terminarz i pod tym względem pasował do wizerunku firmy. Aktualnie zamawiający stawiają na kalendarz biurkowy ze zdjęciem, który w stu procentach współgra z ich działalnością i w sposób oryginalny prezentuje klientom ich ofertę. Dzięki temu, że każdy kalendarz biurkowy stojaczek może być zupełnie inny, stanowi skuteczną reklamę, gdyż pozwala klientom w pewien sposób zapamiętać daną firmę. Indywidualne biurowe piramidki z kalendarium 2019 to wielofunkcyjny gadżet. Trzeba go tylko odpowiednio wykonać, a następnie starannie wykończyć. Wystarczy opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, aby otrzymać gotowy, spełniający je produkt na każde biurko.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart