Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
kalendarze reklamowe dla firm
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze biurkowe 2024 stojące

Kalendarz biurkowy 2024 stojący typu piramidka z zdjęciami

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz na spirali to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje firmowe. Każda realizacja kalendarza biurkowego jest niepowtarzalna, projektujemy kalendarze reklamowe na indywidualne zamówienie. Nasze biurkowe kalendarze na rok 2024 z zdjęciami są częścią spójnego pakietu reklamowego i powinny być utrzymana w ramach systemu identyfikacji wizualnej obowiązującego w firmie.

Kalendarze biurkowe "stojak"
całoroczna reklama na biurku

Kalendarze biurkowe piramidka to całoroczna wizytówka firmy i produktów, która z uwagi na swoje rozmiary znajdzie miejsce na każdym biurku. Zamieszczona grafika na kalendarzu biurkowym będzie stuprocentową reklamą przez 365 dni w roku. Od Ciebie zależy w jaki stopniu wykorzystasz powierzchnie kalendarza biurkowego. Mając na uwadze przeznaczenie spiralowanego kalendarza biurkowego, możemy maksymalne wykorzystać powierzchnię kalendarza na reklamę firmy i jej produktów. Daje to większe możliwości zaprojektowania ciekawego kalendarza i bardziej oryginalne pomysły. Kalendarze biurkowe na spirali typu "piramidka" posiada wyrywany jednoplanszowy bloczek z trójdzielnym kalendarium.
Nasze realizacje
Kalendarz biurkowy stojący
Kalendarze biurkowe leżące
Firmowe kalendarze biurkowe leżące
Profesjonalne kalendarze biurkowe leżące
Eleganckie kalendarze biurkowe leżące
kalendarze biurkowe stojące

Potrzebujesz kalendarza biurkowego?

Możemy zaprojektować kalendarz biurkowy stojącego na rok 2024 i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze biurkowe 2024 stojące
wybrane cechy

  • kalendarze biurkowe 2024 "piramidka" maksymalnie wykorzystują powierzchnię kalendarza na reklamę firmy i produktów
  • nasze kalendarze biurkowespiralowane to skuteczne narzędzie marketingu, kalendarz biurkowy to również reklama firmy lub produktów przez 365 dni w roku, a czasem i dłużej
  • estetyka i solidność wykonania kalendarza biurkowego stojącego z zdjęciami, przy produkcji kalendarza biurkowego kładziemy nacisk na sposób i jakość wykonania. Staramy się dobrać materiały, tak aby nasze kalendarze biurkowe "piramidka" zapewniały wysoki standard
  • niepowtarzalność wizerunku naszych kalendarzy biurkowych 2024, do każdego projektu kalendarza reklamowego podchodzimy indywidualnie, każdorazowo dążąc do realizacji oczekiwań naszych klientów

Kalendarz 2024
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Specyfikacja kalendarza
PODKŁAD kalendarze biurkowe
Format: 23 x 15 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
KALENDARIUM kalendarza biurkowego
Format: 10 x 11 cm
Materiał:papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2024?
Przykładowe projekty naszych realizacji kalendarza biurkowego stojącego dla firm...

KALENDARZ biurkowy

Od 25 lat tworzymy kalendarze biurkowe stojące dla firm, zarówno te ze zdjęciem, na spirali jak i organizery typu piramidka. Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony na miarę kalendarz biurkowy. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Kalendarz...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
Wybierz firmowy kalendarz

Jaki kalendarz na biurko wybrać dla firmy?

kalendarze biurkowe stojące

Czy warto inwestować w tani kalendarz 2024 na biurko?

Jeżeli chodzi o kalendarze biurkowe, cena nie powinna mieć znaczenia. Liczy się tu jakość, ponieważ od niej będzie zależał efekt końcowy, wygląd i funkcjonalność tego promocyjnego produktu. Warto pamiętać, że tani kalendarz biurkowy 2024 jest tworzony ze słabszej jakości materiałów, bo trudno byłoby „zarobić” na tym artykule, inwestując w drogie, wyszukane materiały. Tak więc taki wyrób nie wygląda najlepiej i nie jest też chętnie używany. Droższy kalendarz na biurko to zupełnie inna sprawa. Przede wszystkim jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, więc znacznie lepiej się prezentuje. Poza tym może spokojnie służyć przez cały okrągły rok, nie tracąc na jakości i wyglądzie. Zamawiając kalendarz biurkowy z zdjęciem w droższej wersji, można go indywidualnie i ciekawie wykończyć. Tym sposobem inwestor zyska atrakcyjną formę reklamy – wizytówkę swojej firmy działającą przez 365 dni.

kalendarze biurkowe stojące

Czy projekt kalendarza biukrowego na spirali jest ważny?

Właściwie nie ma znaczenia, czy chodzi tu o kalendarz biurkowy na spirali, czy wykonany w inny sposób. Może to być nawet ścienny spiralowany czy książkowy. Projekt tego produktu zawsze jest bardzo istotny. Od niego praktycznie wszystko zależy. Dzięki niemu kalendarz biurkowy spiralowany jest atrakcyjny, stanowi skuteczną reklamę i przydaje się wielu osobom w wielu sytuacjach pracowniczych. O to przecież w tego rodzaju wyrobach chodzi. Inwestując w firmowy kalendarz biurkowy ze zdjęciem warto zadbać o indywidualne wykończenie, tak by produkt ten wyróżniał się od wszystkich dostępnych na rynku. Zwykłe kalendarzyki z przypadkowym zdjęciem najczęściej są wyrzucane lub chowane głęboko w szufladzie. Przemyślany, ładnie zaprojektowany, taki model każdy chce stawiać na swoim biurku i często spogląda w ich kierunku. Takie kalendarze reklamowe nie są takie tanie, ale to nie jest tak bardzo istotne.

kalendarze biurkowe stojące

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do kalendarza biurkowego 2024 na spirali?

Oferujemy ciekawe kalendarze ze zdjęciami dla firm. Tworzymy je z użyciem zdjęć tematycznie związanych z działalnością firmy. Klient nie musi dostarczać nam własnych, ponieważ posiadamy gotową, gromadzoną przez lata bazę zdjęć z bardzo różnych zakresów tematycznych. Bez problemu wybierzemy coś do kolejnej kreacji. Wykorzystanie zdjęć z naszego archiwum bardzo usprawnia proces produkcji nowego materiału. Wówczas powstaje kalendarz na biurko wysokiej jakości. Zdjęcia są spójne z całością, ich jakość jest wysoka, są przystosowane do wykorzystania w tego rodzaju produktach. Można oczywiście zorganizować sesję zdjęciową na potrzeby stworzenia danego wyrobu. Jednak to wiąże się z wyższymi tekstami. Jeżeli klient ma swoje zdjęcia, wykorzystamy je na jego życzenie. Tworząc projekt kalendarza, przerobimy zdjęcia klienta w taki sposób, aby pasowały do tworzonego przez nas produktu. Takie zamówienia realizowaliśmy już dla klientów z różnych regionów Polski. Włocławek, Toruń, Bydgoszcz – to tylko przykłady miast, z których pochodzą nasi klienci.

kalendarze biurkowe stojące

Jaki format kalendarza biurkowego stojącego 2024 wybrać?

Biorąc pod uwagę kalendarz biurkowy stojący, warto wybrać format A4. Należy pamiętać, że większy rozmiar to automatycznie większe możliwości prezentacji oferty firmy. Grafik może wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi. Większy kalendarz biurkowy na spirali to na pewno więcej miejsca na grafikę, tekst i inne ważne elementy. To też szansa na stworzenie czytelnego przekazu firmowego. Dzięki temu można stworzyć naprawdę ciekawy, modny, nowoczesny i funkcjonalny gadżet biurowy klasy premium. Mały format to ekonomiczna wersja artykułu na biurko. Jak zapewne łatwo się domyślić, wiąże się z niską ceną. Jednak miejsca na reklamę jest znacznie mniej. Taki produkt wygląda na tani, ubogi i odbierany jest jako niezbyt profesjonalny. W związku z tym nie jest tak polecanym nośnikiem reklamy, jak kalendarz 2024 biurkowy w większym formacie, którego cena jest nieco wyższa. Warto więc sięgnąć po większy rozmiar.

kalendarze biurkowe stojące

Czy warto zamówić indywidualnie zaprojektowane kalendarium biurkowe?

Każdy kalendarz biurkowy, który posiada indywidualne kalendarium, wygląda atrakcyjnie. Taki element znacznie podnosi walory plastyczne całego produktu. Jego zaletą jest możliwość dopasowania go do całego terminarza, jak i do wizerunku odpowiedniego dla firmy. Dzięki takim detalom jak właśnie indywidualnie opracowany projekt graficzny kalendarium, cały kalendarz stojaczek wygląda ekskluzywnie, elegancko, profesjonalnie. Prezentuje się jako produkt klasy wyższej. Możliwości wykończenia tego wyrobu są szerokie. Kalendarium można wykonać w dwóch kolorach lub w kolorystyce fullkolor. Wybór należy do zamawiającego. Jedno jest pewne – warto zamówić personalizowane kalendarium, dzięki któremu wartość produktu znacznie wzrośnie. Tym sposobem powstanie skuteczna reklama, która będzie działać przez cały długi rok. A kto wie, oryginalny projekt może sprawi, że wyrób ten będzie służył dłużej.

kalendarze biurkowe stojące

Jaki nakład kalendarza biurkowego jest opłacalny?

Kalendarze 2024 reklamowe na biurko to skuteczna forma reklamy, w którą wiele osób inwestuje każdego roku. Niektórzy tylko dopytują, jaki nakład będzie najbardziej opłacalny. Otóż przy standardowym kalendarium można zamówić już kilkanaście sztuk. Wiadomo natomiast, że im zamówienie jest większe, tym cena jest niższa. Tak więc lepiej decydować się na znacznie większe ilości. Przy indywidualnym projekcie należałoby zwiększyć zamówienie, np. do 200 sztuk. Najkorzystniej natomiast jest zamówić hurtowe ilości tych firmowych organizerów biurowych – kilkaset czy nawet więcej sztuk. Warto mieć na uwadze to, że ładnie zaprojektowane kalendarze biurkowe stojące będą skuteczną reklamą, więc im więcej się ich rozda, tym większe będą szanse na pozyskanie nowych klientów. Atrakcyjne kalendarze każdy przyjmie z ogromną chęcią i będzie z nich korzystał przez cały rok.

kalendarze biurkowe stojące

Komu zlecić biurkowe kalendarze stojące - agencja reklamowa czy grafik?

Kalendarz na biurko z kalendarium można zlecić agencji reklamowej i grafikowi. Kto jednak zajmie się tym lepiej? W naszej ocenie zdecydowanie agencja reklamowa, ponieważ ma nieco inne podejście do takich projektów. Przede wszystkim oferuje kompleksową obsługę. Tworzy projekt graficzny produktu, dopracowuje go zgodnie z obowiązującymi trendami, oczekiwaniami klienta i przede wszystkim z wizerunkiem jego firmy. W profesjonalnym studio pracują graficy i specjaliści od reklamy, którzy mają w tym zakresie bardzo duże doświadczenie. Trzeba mieć na uwadze to, że kształt wizualny powstałego kalendarza determinuje jego późniejsze zastosowanie w przeróżnych działaniach marketingowych. Tak więc opracowanie profesjonalnego projektu jest bardzo ważne. Graficy często posługują się gotowymi szablonami. Nierzadko również nie myślą o pozostałych produktach reklamowych i tym, aby wszystko to było spójne. Korzystając z usług agencji reklamowej, można zyskać kompleksową pomoc także w zakresie samego marketingu.

kalendarze biurkowe stojące

Jakie uszlachetnienie kalendarza wybrać przy produkcji tego materiału?

Projektując, a później tworząc kalendarze na biurko warto pomyśleć o przeróżnych uszlachetnieniach, które tak skutecznie czynią ten wyrób profesjonalnym i niezwykle prestiżowym. To właśnie detale sprawiają, że gadżet jest atrakcyjny wizualnie, odróżnia się od wszystkich pozostałych dostępnych na rynku i zarazem jest chętnie nabywany przez wiele osób. Tym sposobem działa jak skuteczna reklama. Wybór odpowiedniego papieru, rodzaj uszlachetnienia – wszystko to ma ogromny wpływ na efekt końcowy tego wyrobu. Grafikę kalendarza możemy pokryć szlachetną folią matową lub z połyskiem. Proponujemy również wyodrębnienie wybranych elementów przy użyciu lakieru błyszczącego. Można zastosować tu także hot stamping złoty lub srebrny. Ciekawą opcją jest też efektowne tłoczenie logo. Taki kalendarz biurkowy na spirali będzie wywierał ogromnie pozytywne wrażenie na odbiorcach, przyszłych użytkownikach.

kalendarze biurkowe stojące

Kiedy warto zamawiać kalendarz biurkowy stojący w okazyjnej cenie?

Najczęściej każdego, kto zamawia materiały reklamowe, interesują tylko tanie kalendarze reklamowe na biurko. Nikt nie chce przepłacać. Dlatego wielu naszych klientów dopytuje, kiedy warto, kiedy jest właściwy moment na zamówienie tych produktów firmowych. Na pewno najlepiej zamówić kalendarze z logo firmy do postawienia na biurku przed sezonem. Wówczas mamy więcej wolnego czasu i jesteśmy w stanie zaoferować te same usługi po wyjątkowo niskiej cenie. Szczyt sezonu to następujące miesiące – październik, listopad. Lepszym wyborem będzie więc wrzesień. Choć tak naprawdę polecamy klientom, aby zamawiali kalendarze biurkowe już w okresie wakacyjnym, na przykład w sierpniu. Wtedy produkty te mają naprawdę dobre niższe ceny. Warto też pamiętać, że standardowe biurowe kalendarze są nie tylko tańsze, ale też szybciej się je produkuje. Bardziej indywidualne, ciekawie wykonane są droższe i produkcja trwa nieco dłużej.

DODATKI DO KALENDARZY BIURKOWYCH

Niektórzy uważają, że standardowe kalendarze biurkowe nie są zbyt atrakcyjne, by móc rozdawać je klientom i na tyle ciekawe, by mogły wzbudzać podziw u innych odbiorców. Nie są też ich zdaniem dobrą reklamą. Aby to zmienić, zaczęliśmy oferować rozmaite dodatki. Dzięki nim nasze wyroby są atrakcyjniejsze pod wieloma względami. Przede wszystkim dużo ciekawiej wyglądają, są skuteczną reklamą i praktycznym gadżetem nadającym się także na prezent.
indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Zdaje się, że kalendarz piramidka może mieć jeden rozmiar. Prawda jest inna. Możemy wykonać kalendarz stojaczek w niestandardowym wymiarze. Jesteśmy w stanie wydrukować go według indywidualnie opracowanego projektu.
oryginalna grafika kalendarza
Oryginalna grafika firmowa
Każdy nasz kalendarz stojaczek spiralowany może być wykonany na podstawie indywidualnie opracowanego projektu i wzbogacony indywidualną grafiką. Możemy wykonać kalendarz na biurko stojaczek 2024 z dowolnym zdjęciem i innymi dodatkami.
autorskie kalendarium kalendarza
Autorskie kalendarium
Zainteresowanym możemy wykonać kalendarz stojaczek na spirali z indywidualnym kalendarium. Dostosowujemy wielkość, rodzaj czcionki, sposób umiejscowienia na powierzchni kalendarza do biura.
kalendarze z piórnikiem
Kalendarze z piórnikiem
Każdy, kto lubi kalendarze biurkowe, powinien zainwestować w kalendarz stojaczek na rok 2024 z piórnikiem. Drewniany piórnik zdobiony indywidualną grafiką stanowi doskonałą reklamę i ozdobę biurowego pomieszczenia.
spiralowanie kalendarzy
Spiralowanie
Zaletą gadżetu reklamowego, jakim jest kalendarz stojaczek ze zdjęciem jest to, że może składać się z wielu stron. Wynika to z połączenia specjalną spiralą. Dzięki temu każda strona kalendarza może pełnić funkcję informacyjną i reklamową.
folia matowa i połysk kalendarze
Folia matowa lub połysk
Właściwie każdy nasz kalendarz stojaczek ze zdjęciami może być pokryty folią matową, połysk lub aksamitną. Dzięki temu produkt wyda się bardziej elegancki i stylowy. Będzie funkcjonalnym i ozdobnym gadżetem firmowym.
lakier punktowy UV - kalendarze
Lakier punktowy UV
Wystarczy wybrać kalendarz stojaczek indywidualny z punktowym lakierowaniem UV, aby zwiększyć jego atrakcyjność i podkreślić te elementy kalendarza piramidki, które są najważniejsze i powinny przyciągać największą uwagę.
kalendarze - hot stamping
Hot stamping
Wykonując kalendarz stojaczek na zamówienie proponujemy klientom, aby zdecydowali się na zastosowanie folii metalizowanych. Wystarczy pokryć tym sposobem logo lub jakieś hasło firmowe, aby od razu wpłynąć na jakość całego produktu.
kalendarz spiralowany
Tłoczenie znaku
Chcąc uzyskać kalendarz stojaczek firmowy z wyższej półki, wystarczy skorzystać z opcji tłoczenia znaku. Możemy wytłoczyć logo lub inny element. Wypukłe lub wklęsłe elementy doskonale się prezentują. Dzięki temu reklama jest skuteczniejsza.
kalendarze hot stamping
Wykrawanie kształtu
Nikt nie musi zamawiać kalendarzy o standardowym kształcie. My proponujemy kalendarz stojący 2024 dla firmy o indywidualnym kształcie. Klient sam może wybrać wielkość kalendarza i jego kształt. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania.
zdjęcia do kalendarzy
Zdjęcia do kalendarza
Kalendarz biurkowy typu stojaczek to popularny kalendarz. Wielu klientów decyduje się na ten produkt, często ze względu na możliwość zastosowania wielu zdjęć. Klient może wybrać zdjęcia z naszej bazy. Mamy zdjęcia najwyższej jakości.
opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Naszym klientom oferujemy nie tylko gotowe kalendarze reklamowe, ale też specjalne opakowanie. Do wyboru mamy kartonowe koperty (idealne do wysyłki) oraz indywidualne opakowania z nadrukiem.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM BIURKOWYM STOJĄCYM?NAPISZ DO NAS
O co zwykle pytają klienci?
Przed każdą nową prace, tak jest również w przypadku zlecenia kalendarza biurkowego stojącego pojawiają się pytania… Na podstawowe zagadnienia odszukasz odpowiedź poniżej. Jak się okaże, że brakuje właściwego wyjaśnienia to napisz do nas.

Czy projekt kalendarium i stojaka jest wliczony w cenę?

Staramy się, aby nasza oferta na kalendarze biurkowe stojaczki był przejrzysta i czytelna dla klienta. Cenę wydruku kalendarza stojaczka oraz ceny za projekt kalendarza i opracowanie prezentujemy jako osobne pozycje w ofercie.
Jaki rozmiar kalendarza biurkowego jest najlepszy?
Rozmiar w przypadku kalendarza stojaczka zależy od preferencji klienta, jego wizji co chciałby zamieścić na kalendarzu, jakiej wielkości ma być kalendarium. Z punktu widzenia optymalizacji kosztów, najczęściej wybierane są standardowe formaty.
Jakie są opcje układu kalendarium?
Nasze kalendarze biurkowe mamy w kilku układach kalendarium. Proponujemy terminarze roczne, trójdzielne ze zdjęciem, miesięczne a nawet w układzie tygodniowym. Układ kalendarium możemy dopasować do potrzeb klienta.
Czy macie w ofercie biurkowy kalendarz tygodniowy?
Kalendarze biurkowe stojaczki posiadamy w różnych układach kalendarium. Jedna z propozycji jest stojaczek z kalendarium tygodniowym. Firmowe kalendarium połączone jest ze stojakiem na spirali, której kolor możemy dopasować do kalendarza.

Czy kalendarium jest doklejane do kalendarza czy spiralowane?

W naszej ofercie mamy kilka rodzajów kalendarzy biurkowych dla firm i kilka rozwiązań na umieszczenie kalendarium. Może być one spiralowane, doklejane lub po prostu umieszczone na stojaku kalendarza biurkowego.
Chciałbym kalendarz biurkowy z kalendarium nadrukowanym na stojaku?
Ekonomicznym a zarazem dość atrakcyjnym rodzajem kalendarza stojaczka jest kalendarz z kalendarium nadrukowanym na stojaku. Z jeden strony może być firmowe kalendarium, a drugiej grafika reklamowa ze zdjęciem dedykowana firmie.
Jaki jest czas produkcji kalendarza biurkowego?
Zazwyczaj czas produkcji kalendarza biurkowego nie przekracza 6 dni roboczych. Przy skomplikowanych projektach stojaczków z oryginalnym zdjęciem czas ten może być dłuższy, ale o tym klient zostanie poinformowany.
Czy macie w ofercie firmowy kalendarz z piórnikiem?
Ciekawą propozycją terminarza biurkowego jest kalendarz biurkowy z piórnikiem – schowkiem. Grafika reklamowa skoncentrowana na bokach i klapie piórnika, a do tego tygodniowe kalendarium w układzie poziomym.

Modne i nowoczesne kalendarze biurkowe stojące

Ostatnimi czasy modne stały się kalendarze biurkowe stojące. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, starannie wykończone, są w stanie spodobać się każdemu, nawet najbardziej wybrednym odbiorcom. To gadżety reklamowe dla firm, które sprzedają się bardzo dobrze i są chętnie przekazywane klientom oraz pracownikom. Dziś można wykonać je na wiele różnych sposobów. Profesjonalne kalendarze 2024 biurkowe piramidki są doskonałą dekoracją biurka, a co za tym idzie, całego pomieszczenia biurowego. Wystarczy je odpowiednio wykończyć, aby uzyskać naprawdę atrakcyjny efekt i zarazem skuteczną reklamę.

strzałka

Praktyczny firmowy kalendarz na biurko

Trzeba przyznać, że kalendarz biurkowy stojący na rok 2024 jest praktycznym gadżetem. Może pełnić funkcję podręcznego organizera, nie wspominając już o tym, że jest świetną dekoracją biurka. Wystarczy jedynie spojrzeć w odpowiednim kierunku, aby zorientować się, jaki w danym momencie jest dzień. To tu można notować najważniejsze informacje o swoich planach i aktualnościach. Dobrze wykonany kalendarz na biurko będzie nienachalną reklamą i to przez 365 dni w roku. Może być jednocześnie wizytówką firmy, która je zamówi. Z reguły kalendarze biurkowe piramidki mają to do siebie, że zajmują mało miejsca. W związku z tym są chętnie umieszczane na powierzchni blatu. Te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród terminarzy firmowych. Zresztą są też dość tanie, a to również ma znaczący wpływ na ich popularność. Wystarczy wykonać odpowiedni projekt graficzny, aby następnie zabrać się za druk, a w efekcie tego, uzyskać naprawdę ciekawy produkt. Takie gadżety na biurko to gwarancja zadowolenia i ogromna szansa na pozyskanie nowych klientów. Mogą być jednocześnie doskonałym pomysłem na drobny podarunek dla wielu osób. Trzeba je tylko wykonać z dobrych materiałów i przede wszystkim w taki sposób, aby wzbudzały zainteresowanie.

strzałka

Dowolnie wykończone kalendarze biurkowe piramidki

Warto pamiętać, że kalendarz biurkowy spiralowany na rok 2024 może być wykończony w różny sposób. Właściwie wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań. To na zlecenie klienta poszczególne elementy tego produktu są starannie dobierane i łączone w jedną spójną całość. Dziś indywidualna produkcja takich właśnie kalendarzy na biurko cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Ten stylowy gadżet reklamowy z dobrze dopasowanymi tematycznie zdjęciami może przypaść do gustu wielu odbiorcom. Istnieje również możliwość dobrania zupełnie dowolnych kolorów i elementów graficznych, tak by powstały terminarz i pod tym względem pasował do wizerunku firmy. Aktualnie zamawiający stawiają na kalendarz biurkowy ze zdjęciem, który w stu procentach współgra z ich działalnością i w sposób oryginalny prezentuje klientom ich ofertę. Dzięki temu, że każdy kalendarz biurkowy stojaczek może być zupełnie inny, stanowi skuteczną reklamę, gdyż pozwala klientom w pewien sposób zapamiętać daną firmę. Indywidualne biurowe piramidki z kalendarium 2024 to wielofunkcyjny gadżet. Trzeba go tylko odpowiednio wykonać, a następnie starannie wykończyć. Wystarczy opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, aby otrzymać gotowy, spełniający je produkt na każde biurko.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42