Automatyka

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Automatyka zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem, obsługą i serwisem przemysłowych systemów pomiarów i sterowania. Zaplecze firmy stanowią nowoczesne pracownie diagnostyczne, remontowe i kalibracyjne dla przyrządów pomiarowych i elementów systemów sterowania oraz warsztaty mechaniczne.

WYZWANIE

Klient zwrócił się do nas kierowany słusznym przeświadczeniem, iż rozwojowi firmy powinna towarzyszyć wizualna metamorfoza dotychczasowych materiałów marketingowych tj. katalogi, broszury, reklamy zewnętrzne… Wyzwaniem, z którym zmierzyła się nasza agencja, było przeprojektowanie wizerunku firmy Automatyka w taki sposób, by uwypuklić walory marki. Nasz design miał zapewnić ciągłość wizualnego rozwoju firmy i stworzyć przestrzeń dla jeszcze lepszej prezentacji oferty.

REALIZACJA

Kierując się kolorystyką wywiedzioną z logo stworzyliśmy nową linię graficzną dla materiałów firmowych firmy Automatyka. Symbolika koloru niebieskiego doskonale komunikuje właściwości firmy - wysoka technologia, nowoczesność, precyzja. Wykrystalizowana przez nas nowa linia graficzna podkreśla te cechy i uwypukla je sposobem przedstawienia fotografii, wykorzystaniem płaszczyzn koloru, rodzajem zastosowanej typografii… Najciekawszym elementem nowej linii graficznej są kolaże z fotografii przedstawiających maszyny, przemysł. Poprzez zastosowane efekty plastyczne powstały niemal abstrakcyjne, świetliste, chłodne w kolorystyce kompozycje, nadające materiałom techniczny, a zarazem pełen „oddechu” i „lekkości” charakter.

W stworzonym przez nas wizerunku firmy ewidentnej poprawie uległy podstawowe elementy wizualne, budujące wartość marki. Została ujednolicona kolorystyka, wystandaryzowana typografia, wypozycjonowane logo.

ZADANIA WYKONANE
  • wizerunek firmy
  • katalog firmowy
  • teczka ofertowa
  • banery reklamowe
  • ulotki reklamowe
  • roll-up
  • plakat
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie graficzne banerów ściennych, skuteczna reklama z wysokiej jakości grafiką promocyjną

Billboard wielkoformatowy reklamowy to potężne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Skuteczność baneru na ścianę reklamowego w znacznej mierze zależy jednakże od projektu i jakości użytej grafiki. Dobrze zaprojektowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc podnieść świadomość marki. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Prezentujemy opracowany billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z dbałością o detale i w celu efektywnego podania przekazu marki.

strzałka

Opracowywanie baneru reklamowego - idea i kreacja graficzna zgodna z tożsamością

Pomysł graficzny banera reklamowego jest niesamowity wizualnie, z doskonałą równowagą odcieni, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać odcienie pasujące do brandingu marki, co poza tym polepsza jej atrakcyjność wizualną. Baner zawiera pogrubiony, widoczny tekst, z odpowiednim rozmiarem i stylem czcionki. Porządnie przemyślane jest także zastosowanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą pomiędzy tekstem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali zasady projektowania, żeby stworzyć billboard reklamowy, jaki jest zarówno schludny, jak i porywający. Efektem jest artykuł zgodny z wizerunkiem marki, który służy jako wydajny banner reklamowy.

strzałka

Baner na ścianę reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na generalny wygląd

Nie dość, że pomysł graficzny baneru robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co zapewnia wytrzymałość i długowieczność. Troska o detale zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest idealnym przykładem dobrze opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest efektywną reklamą przez cały rok. Wydajna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Opracowując artykuły promocyjne, należy zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy doskonałym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy marki. Skutecznie przekazuje zalety i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny baner na ścianę reklamowy. W trakcie projektowania billboard reklamowego zasadniczy jest dokładny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu artykułów reklamowych, a ten baner jest tego idealnym przykładem. Pokrótce, profesjonalnie opracowany billboard zgodny z grafiką firmy jest potężnym narzędziem do efektywnej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42