Villa Polanka

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Działający na rynku mieszkaniowym deweloper Arkada Invest wkraczała na rynek z prestiżową propozycją. Nowa inwestycja budowlana nosiła nazwę Villa Polanka i była skierowana do osób z dość zasobnym portfelem. Villa Polanka to ekskluzywne apartamenty, z myślą o klientach którzy cenią luksus, elegancję oraz wygodę.

WYZWANIE

Inwestycja Villa Polanka charakteryzowała się podniesionym, a raczej wysokim standardem, co miała za zadanie podkreślić nowa tożsamość wizualna i dalej idąca kampania promocyjna tej inwestycji. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, wyszukane wykończenie plus zaawansowana technologia zastosowana w budynku, a ponadto wyjątkowo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie bydgoskiego Balatonu sytuowały inwestycję Arkady Invest w sektorze ofert luksusowych. Wyzwaniem dla naszych grafików było uwypuklenie tych cech unikając popadania w „próżność”.

REALIZACJA

Przystępując do pracy nad wizerunkiem Villi Polanka zrezygnowaliśmy z jakiejkolwiek „barokowości” stawiając na wyrafinowaną prostotę. Czystość formy i minimalizm grafiki uznaliśmy jako klucz do sukcesu. Kolorem dominującym uczyniliśmy głęboki, szlachetny brąz, uzupełniającym – świeżą trawiastą zieleń. Stworzyliśmy logo oparte o prostą, indywidualnie zaprojektowaną czcionkę, w którą wkomponowany został graficzny element symbolizujący roślinność. Oryginalnym zabiegiem w kreowaniu linii graficznej było wykorzystanie typografii jako elementu graficznego konstruującego kompozycję. Pragnęliśmy nadać marce charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną, dlatego – oprócz mocnych brył nowoczesnej typografii – ważnym elementem identyfikacji uczyniliśmy lekki rysunek o szkicowym charakterze. Ten rysunek dookreśla przedstawienia wizualizacji budynku – nachodzi na zdjęcia, kontynuuje je, podbija istotne elementy fotografii. Mocne, techniczne bryły połączone z lekkim artystycznym rysunkiem dają bardzo nowoczesny wyraz wizualny. Nieoczywisty w odbiorze przekaz sytuuje ofertę mieszkaniową naszego klienta w kategorii ekskluzywnych, nietuzinkowych, dostępnych tylko dla niektórych.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • identyfikacja wizualna
  • katalog reklamowy
  • ulotki reklamowe
  • reklamy prasowe
  • billboardy
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie graficzne banerów, skuteczna reklama z wysokiej jakości grafiką promocyjną

Baner na ścianę reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Skuteczność baneru reklamowego w ogromnej mierze zależy wprawdzie od projektu i jakości użytej grafiki. Pozytywnie zaprojektowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc podnieść świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Przedstawiamy zaprojektowany baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z dbałością o szczegóły i w celu efektywnego podania przekazu firmy.

strzałka

Opracowywanie billboardu reklamowego - projekt i kreacja graficzna zgodna z identyfikacją

Projekt graficzny banera reklamowego jest efektowny wizualnie, z idealną równowagą kolorów, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować odcienie pasujące do brandingu firmy, co poza tym rozwija jej atrakcyjność wizualną. Baner zawiera pogrubiony, wyraźny tekst, z dobrym formatem i stylem czcionki. Prawidłowo przemyślane jest również zastosowanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą pomiędzy nadrukiem a obrazem. Graficy efektywnie wykorzystali reguły projektowania, aby opracować billboard reklamowy, jaki jest zarówno czysty, jak i rozbrajający. Rezultatem jest produkt odpowiedni z wizerunkiem firmy, który służy jako efektywny billboard reklamowy.

strzałka

Billboard reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na ogólny wygląd

Nie dość, że projekt baneru robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co gwarantuje solidność i długowieczność. Dbałość o szczegóły dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard reklamowy jest świetnym przykładem poprawnie opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest wydajną reklamą przez cały rok. Wydajna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Projektując artykuły promocyjne, powinno się zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy idealnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy firmy. Efektywnie przekazuje wartości i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny billboard reklamowy. W trakcie projektowania baner na ścianę reklamowego istotny jest dokładny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu artykułów promocyjnych, a ten baner jest tego idealnym przykładem. Pokrótce, profesjonalnie zaprojektowany baner zgodny z grafiką marki jest potężnym narzędziem do wydajnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42