Drumet

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Billboardy, banery reklamowe

WYZWANIE

Naszym kwestią było wykreowanie wizerunku marki, począwszy od opracowania logo firmy, tak aby w następnych krokach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów promocyjnych – broszury a4, ulotki dl, teczki, pomysły graficzne firmowe, strona internetowa, itp. Nasza praca miała na celu stworzenie współczesnego, pomysłowego, a równolegle nadzwyczaj kompetentnego wizerunku. Trudność w pracy nad identyfikacją wizualną dla spółki polegała w głównej mierze na zaprojektowaniu konsekwentnej, wszechstronnej linii graficznej, jaka będzie prawidłowo działać pod rozliczne kanały działań reklamowych i sprzedażowych. Odbiorca oczekiwał od nas opracowania estetycznego i rzetelnego przekazu, który idelanie wpasowuje się w branżę, w której działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem jednostki zaczęliśmy od ogromnie istotnego czynnika tożsamości wizualnej spółki czyli logo. Znak firmy, który powstał to prosty i nowoczesny symbol oraz właściwie dobrana typografia, który swoją budową idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logotypu akcentuje fachowość działalności jednostki i siłę działania. Logo firmy miało być proste i wymowne, ale też wykazywać cechy dynamiki właściwej dla przedsiębiorstwa. Nowoczesność logotypu uzyskaliśmy przez zastosowanie odpowiedniej budowy. W czasie kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, które zostały później wykorzystane przy projektowaniu kolejnych materiałów tożsamości wizualnej. W następnym etapie prac zostały stworzone materiały biurowe, foldery, reklamy oraz firmowa strona www. Wykonane prace zostały zaprojetowane zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla firmy. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logo firmy wykorzystaliśmy jako motyw przeplatający się, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie innych materiałów reklamowych. Materiały zostały zaprojektowane z wykorzystaniem motywu przewodniego, tak aby w zrozumiały i świadomy sposób uwydatnić mocną i wyraźną kondycję przedsiębiorstwa w rynku. Trud włożonej pracy nad materiałami zaowocował kolejnymi zleceniami, w ramach jakich zostały wykonane firmowe kalendarze ścienne, notesy a5 oraz inne gadżety promocyjne. Zaprojektowana identyfikacja wizualna utrwaliła pozycję marki w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • plakaty
  • banery, billboardy
  • kalendarz ścienny
  • gadżety firmowe<

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie graficzne banerów, efektywna reklama z najwyższej jakości grafiką promocyjną

Baner na ścianę reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Skuteczność billboardu reklamowego w ogromnej mierze zależy jednakże od projektu i jakości użytej grafiki. Dobrze opracowany baner reklamowy może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość marki. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy opracowany billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna przystosowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z dbałością o detale i w celu efektywnego podania przekazu marki.

strzałka

Opracowywanie baneru reklamowego - pomysł i kreacja graficzna zgodna z identyfikacją

Pomysł graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z idealną równowagą odcieni, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować odcienie pasujące do brandingu firmy, co poza tym rozwija jej atrakcyjność wizualną. Billboard zawiera pogrubiony, rzucający się w oczy tekst, z właściwym rozmiarem i stylem czcionki. Poprawnie przemyślane jest też wykorzystanie obrazów i grafiki, z właściwą równowagą między nadrukiem a obrazem. Graficy skutecznie wykorzystali reguły projektowania, tak aby stworzyć baner reklamowy, jaki jest zarówno porządny, jak i rozbrajający. Rezultatem jest produkt właściwy z wizerunkiem marki, który służy jako skuteczny billboard reklamowy.

strzałka

Baner na ścianę reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na generalny wygląd

Nie dość, że projekt graficzny billboardu robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co gwarantuje solidność i długowieczność. Troska o szczegóły zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest fenomenalnym przykładem poprawnie zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest skuteczną reklamą przez cały rok. Efektywna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Opracowując artykuły promocyjne, trzeba zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy idealnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy firmy. Efektywnie przekazuje zalety i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny banner reklamowy. Podczas projektowania banner reklamowego podstawowy jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Reasumując, profesjonalnie zaprojektowany baner zgodny z grafiką firmy jest gigantycznym narzędziem do efektywnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42