Wuteh

Branża — Meble

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Fabryka Mebli WUTEH S.A. należy do czołowych producentów mebli biurowych w Polsce. Równolegle ze sprzedażą na rynek krajowy Wuteh prowadzi eksport mebli do: Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii, krajów skandynawskich i Europy Środkowo-Wschodniej.

WYZWANIE

Zadaniem, jakie postawił przed nami klient było wdrożenie wielopoziomowego rebrandingu, czyli odświeżenia wizerunku, postrzegania marki na różnych poziomach tj. prezentacja oferty, serwis internetowy, materiały promocyjne (katalogi, broszury, ulotki, itp.). Mieliśmy zatem stworzyć nowe pozycjonowanie linii podstawowej marki i bazujące na nim projekty graficzne materiałów reklamowych.

REALIZACJA

Przeprowadzony przez nas profesjonalny lifting wizerunku firmy Wuteh miał na celu unowocześnienie i nowe pozycjonowanie linii odwołujące się do dziedzictwa marki jako eksperta w branży meblowej. Nasza współpraca nad rozwojem linii wizualnej trwała wiele lat i była wspólnym dążeniem do stworzenia nowoczesnej marki godnej lidera. Ewolucja wizerunku odbywała się systematycznie – od przeprowadzenia dużej sesji zdjęciowej, po projekt nowej linii graficznej dla realizowanych materiałów reklamowych (seria katalogów, broszury, ulotki, segregator, teczka…). Podczas pracy nad fotografiami produktów i ich ekspozycją w materiałach nasi graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić jakość produktu, eksponując nowoczesne, przestronne ujęcia. Kompozycje wnętrz biurowych prezentujących linie mebli biurowych stwarzają doskonałą przestrzeń dla produktu i utrzymane są w nowoczesnym klimacie sugerującym świat wielkiego biznesu.

Nowy wizerunek umożliwił naszemu klientowi ekspansję na rynki europejskie i spowodował zwiększenie obecności marki Wuteh w segmencie producentów mebli. Od momentu wprowadzenia nowego wizerunku na rynek odnotowuje się stale rosnący wzrost sprzedaży. Nowa wizja marki, zaproponowana przez naszą agencje, znalazła uznanie w oczach klientów, co naturalnie zaowocowało zwiększeniem zaufania do naszej pracy.

ZADANIA WYKONANE
 • wizerunek firmy
 • materiały firmowe (tj. wizytówki, papier firmowy, koperty)
 • profesjonalna sesja zdjęciowa
 • seria katalogów reklamowych
 • folder firmy
 • katalogi wizerunkowe i techniczne dla serii produktów
 • ulotki, broszury
 • segregator
 • teczka ofertowa
 • kalendarze ścienne tj. plakatowy, trójdzielny i kalendarze biurkowe
 • torby reklamowe
 • strona www
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie graficzne banerów, skuteczna reklama z najwyższej jakości grafiką marketingową

Baner reklamowy to potężne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Efektywność baneru na ścianę reklamowego w znaczącej mierze zależy jednakże od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Poprawnie opracowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc podnieść świadomość marki. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu efektywnego podania przekazu marki.

strzałka

Projektowanie baneru reklamowego - koncepcja i kreacja graficzna zgodna z tożsamością

Pomysł graficzny banera reklamowego jest niesamowity wizualnie, z doskonałą równowagą barw, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować barwy pasujące do brandingu marki, co poza tym rozwija jej atrakcyjność wizualną. Baner na ścianę zawiera pogrubiony, rzucający się w oczy tekst, z właściwym rozmiarem i stylem czcionki. Dobrze przemyślane jest także zastosowanie obrazów i grafiki, z odpowiednią równowagą między nadrukiem a obrazem. Projektanci skutecznie wykorzystali reguły projektowania, ażeby stworzyć billboard reklamowy, który jest zarówno porządny, jak i efektowny. Efektem jest artykuł właściwy z wizerunkiem firmy, który służy jako efektywny banner reklamowy.

strzałka

Baner na ścianę reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na generalny wygląd

Nie dość, że projekt graficzny baneru robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co zapewnia trwałość i długowieczność. Troska o detale zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest idealnym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest skuteczną promocją przez cały rok. Efektywna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Opracowując materiały reklamowe, należy zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy świetnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy firmy. Skutecznie przekazuje zalety i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny banner reklamowy. W czasie projektowania banner reklamowego podstawowy jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Krótko mówiąc, profesjonalnie zaprojektowany baner zgodny z grafiką marki jest ogromnym narzędziem do skutecznej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42