Geofizyka

Branża — Usługi

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Geofizyka Toruń (GT) od 1966 roku świadczy szeroki zakres zintegrowanych usług geofizycznych, głównie na potrzeby poszukiwań ropy naftowej i gazu ziemnego.

WYZWANIE

Współpracujemy z Geofizyką jako partner doradzający w zakresie rozwoju wizerunku od lat. Idee, które staramy się oddać w naszych projektach graficznych to rozwój, międzynarodowość, nowoczesne technologie, ekologia ....

Zależało nam, aby przekazać nowoczesne, podążające z duchem czasu przedsiębiorstwo poprzez atrakcyjne i spójne materiały firmowe. Staraliśmy się zaprojektować zapadające w pamięć elementy graficzne identyfikujące firmę.

REALIZACJA

Przez kilka lat owocnej pracy nad materiałami i rozwojem linii graficznej przyczyniliśmy się do krystalizacji wizerunku firmy. Identyfikacja wizualna firmy wywodzi się z kształtów globu – nawiązując do międzynarodowego zakresu działalności firmy, jak i do przedmiotu działalności firmy. Kolorystyka firmowa jest ściśle powiązana z charakterem działalności – przyroda, sprawy ekologii, ochrona środowiska naturalnego to kwestie bardzo bliskie firmie. W rozwijanej linii graficznej kolor zielony jest barwą dominującą i buduje klimat wszystkich materiałów reklamowych. Jako kontrastowy dodatek do głębokiej zieleni zastosowaliśmy kolor pomarańczowy.

W ciągu lat zrealizowaliśmy pokaźny pakiet materiałów reklamowych. Pokazujemy w nich pracowników firmy, którzy realizują wymowne hasło firmowe „otwarci na wyzwania”.

ZADANIA WYKONANE
 • identyfikacja wizualna
 • materiały firmowe (papier firmowy, koperty wizytówki, itp.)
 • seria katalogów reklamowych
 • kalendarze planszowe, trójdzielne
 • reklama zewnętrzna
 • roll-upy, ścianki wystawiennicze
 • zestaw plakatów reklamowych
 • grafika na samochodach firmowych
 • gazetka firmowa
 • torby reklamowe
 • ulotki promocyjne
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie graficzne billboardów, efektywna reklama z najwyższej jakości grafiką promocyjną

Baner na ścianę reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Skuteczność billboardu reklamowego w dużej mierze zależy jednakże od projektu i jakości użytej grafiki. Dobrze opracowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z dbałością o szczegóły i w celu skutecznego przekazania przekazu marki.

strzałka

Tworzenie billboardu reklamowego - idea i kreacja graficzna zgodna z identyfikacją

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z imponującą równowagą odcieni, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać barwy pasujące do brandingu firmy, co poza tym poprawia jej atrakcyjność wizualną. Baner na ścianę zawiera pogrubiony, widoczny tekst, z właściwym formatem i stylem fontów. Porządnie przemyślane jest także użycie obrazów i grafiki, z właściwą równowagą między nadrukiem a obrazem. Graficy efektywnie wykorzystali zasady projektowania, aby zaprojektować baner reklamowy, jaki jest zarówno estetyczny, jak i porywający. Efektem jest produkt zgodny z wizerunkiem marki, który służy jako skuteczny banner reklamowy.

strzałka

Baner na ścianę reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na generalny wygląd

Nie dość, że projekt baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co zapewnia trwałość i długowieczność. Dbałość o szczegóły zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest świetnym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną promocją przez cały rok. Skuteczna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Kreując artykuły reklamowe, winno się zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy idealnym przykładem dobrze opracowanej reklamy marki. Efektywnie przekazuje wartości i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako wydajny banner reklamowy. W czasie tworzenia banner reklamowego podstawowy jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego perfekcyjnym przykładem. Krótko mówiąc, profesjonalnie opracowany baner zgodny z grafiką marki jest gigantycznym instrumentem do wydajnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42