Pres

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Pres to deweloper z długimi tradycjami w branży budowlanej, stabilną pozycją i bardzo dużym bagażem doświadczeń. Lider firmy jest synonimem nowoczesnego budownictwa w regionie.

WYZWANIE

Wieloletnia współpraca z firmą Pres zaowocowała zleceniem nam rebrandingu. Dotychczas firma posiadała niespójny przekaz marketingowy - ani typografia, ani kolorystyka nie były zdefiniowane jako stałe elementy identyfikacji firmy. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie spójnego wizerunku firmy Pres, wyróżniającego ofertę naszego klienta spośród innych firm deweloperskich. Oferta Pres kierowana do klientów wymagających, proponuje budownictwo o wysokim standardzie, co musiało być podkreślone w wizerunku firmy. Kompleksowy wizerunek miał odzwierciedlać profesjonalizm, bardzo duże doświadczenie w budownictwie oraz szeroki zakres usług, jakie świadczy firma Pres.

REALIZACJA

Stworzyliśmy proste w wyrazie, ale odnoszące się do tematyki branży logo. Logo zamknęliśmy graficznym symbolem sklepienia, aby już sam znak nasuwał skojarzenia z branżą budowlaną.

Projektując wizerunek firmy postawiliśmy na minimalistyczny przekaz graficzny, który przykuwa uwagę prostotą i czystością formy. Oparty został na bryłach, elementach odnoszących się do budownictwa, co ma nawiązywać do tematyki architektonicznej. Zastosowaliśmy zestawienie firmowej typografii oraz dwóch podstawowych barw – szarości i czerwieni. Konsekwencja w zastosowaniu kolorystyki skutecznie ujednoliciła przekaz wizualny wszystkich materiałów promocyjnych firmy. Aby nadać element ekskluzywności prostym w formie graficznej materiałom drukowanym wprowadziliśmy uszlachetnienie w postaci koloru srebrnego, co spowodowało zwiększenie prestiżu tworzonych materiałów. Końcowo stworzony spójny pakiet materiałów zwraca uwagę swoją „prostotą” i ciekawym, nowoczesnym projektem graficznym.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (wizytówki, papier firmowy, koperty itp.)
  • spójny zestaw materiałów promocyjno-reklamowych (katalog reklamowy, teczka)
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie graficzne billboardów, skuteczna reklama z najwyższej jakości grafiką promocyjną

Baner reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Efektywność baneru reklamowego w dużej mierze zależy wprawdzie od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Poprawnie opracowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Prezentujemy zaprojektowany baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z dbałością o szczegóły i w celu efektywnego podania przekazu marki.

strzałka

Opracowywanie baneru reklamowego - projekt i kreacja graficzna zgodna z identyfikacją

Pomysł graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z idealną równowagą odcieni, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać barwy pasujące do brandingu marki, co poza tym polepsza jej atrakcyjność wizualną. Billboard zawiera pogrubiony, czytelny tekst, z dobrym rozmiarem i stylem czcionki. Poprawnie przemyślane jest też zastosowanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą między tekstem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali zasady projektowania, aby zaprojektować baner reklamowy, który jest zarówno czysty, jak i rozbrajający. Rezultatem jest artykuł odpowiedni z wizerunkiem marki, który służy jako skuteczny banner reklamowy.

strzałka

Baner reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na ogólny wygląd

Nie dość, że projekt baneru robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego jakość wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co zapewnia solidność i długowieczność. Dbałość o szczegóły widoczna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest doskonałym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest efektywną promocją przez cały rok. Wydajna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Projektując artykuły reklamowe, winno się zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy doskonałym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy marki. Efektywnie przekazuje wartości i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny billboard reklamowy. Podczas opracowania billboard reklamowego podstawowy jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Krótko mówiąc, profesjonalnie zaprojektowany baner zgodny z grafiką marki jest gigantycznym instrumentem do efektywnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42