Geofizyka

Branża — Usługi

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Geofizyka Toruń (GT) od 1966 roku świadczy szeroki zakres zintegrowanych usług geofizycznych, głównie na potrzeby poszukiwań ropy naftowej i gazu ziemnego.

WYZWANIE

Współpracujemy z Geofizyką jako partner doradzający w zakresie rozwoju wizerunku od lat. Idee, które staramy się oddać w naszych projektach graficznych to rozwój, międzynarodowość, nowoczesne technologie, ekologia ....

Zależało nam, aby przekazać nowoczesne, podążające z duchem czasu przedsiębiorstwo poprzez atrakcyjne i spójne materiały firmowe. Staraliśmy się zaprojektować zapadające w pamięć elementy graficzne identyfikujące firmę.

REALIZACJA

Przez kilka lat owocnej pracy nad materiałami i rozwojem linii graficznej przyczyniliśmy się do krystalizacji wizerunku firmy. Identyfikacja wizualna firmy wywodzi się z kształtów globu – nawiązując do międzynarodowego zakresu działalności firmy, jak i do przedmiotu działalności firmy. Kolorystyka firmowa jest ściśle powiązana z charakterem działalności – przyroda, sprawy ekologii, ochrona środowiska naturalnego to kwestie bardzo bliskie firmie. W rozwijanej linii graficznej kolor zielony jest barwą dominującą i buduje klimat wszystkich materiałów reklamowych. Jako kontrastowy dodatek do głębokiej zieleni zastosowaliśmy kolor pomarańczowy.

W ciągu lat zrealizowaliśmy pokaźny pakiet materiałów reklamowych. Pokazujemy w nich pracowników firmy, którzy realizują wymowne hasło firmowe „otwarci na wyzwania”.

ZADANIA WYKONANE
 • identyfikacja wizualna
 • materiały firmowe (papier firmowy, koperty wizytówki, itp.)
 • seria katalogów reklamowych
 • kalendarze planszowe, trójdzielne
 • reklama zewnętrzna
 • roll-upy, ścianki wystawiennicze
 • zestaw plakatów reklamowych
 • grafika na samochodach firmowych
 • gazetka firmowa
 • torby reklamowe
 • ulotki promocyjne
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie graficzne banerów ściennych, wydajna reklama z wysokiej jakości grafiką promocyjną

Baner na ścianę reklamowy to potężne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Skuteczność baneru na ścianę reklamowego w znacznej mierze zależy wprawdzie od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Dobrze zaprojektowany baner reklamowy może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z dbałością o detale i w celu skutecznego podania przekazu firmy.

strzałka

Opracowywanie billboardu reklamowego - pomysł i kreacja graficzna zgodna z identyfikacją

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z imponującą równowagą kolorów, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać barwy pasujące do brandingu firmy, co dodatkowo rozwija jej atrakcyjność wizualną. Baner zawiera pogrubiony, wyraźny tekst, z adekwatnym rozmiarem i stylem fontów. Porządnie przemyślane jest też wykorzystanie obrazów i grafiki, z odpowiednią równowagą między tekstem a obrazem. Graficy skutecznie wykorzystali reguły projektowania, żeby stworzyć baner na ścianę reklamowy, jaki jest zarówno estetyczny, jak i porywający. Efektem jest produkt właściwy z wizerunkiem marki, który służy jako wydajny banner reklamowy.

strzałka

Baner reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na generalny wygląd

Nie dość, że pomysł graficzny baneru robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co gwarantuje wytrzymałość i długowieczność. Dbałość o detale widoczna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest fenomenalnym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest skuteczną reklamą przez cały rok. Skuteczna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Opracowując materiały reklamowe, warto zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy świetnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy marki. Skutecznie przekazuje zalety i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny billboard reklamowy. W trakcie opracowania billboard reklamowego istotny jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Podsumowując, profesjonalnie zaprojektowany billboard zgodny z grafiką firmy jest ogromnym instrumentem do skutecznej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42