K7

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

K7 to kolejna nowoczesna inwestycja budowlana, za którą stoi jeden z wiodących deweloperów - firma Budlex. Wiele lat działalności w branży budownictwa mieszkaniowego spowodowało wzrost zaufania klientów oraz zwiększenie stabilności samej firmy.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji K7 i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Oferta Budlexu skierowana była do młodych, dynamicznych ludzi, chcących mieszkać w mieście. Inwestycja charakteryzowała się nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wizerunek musiał być dość prosty w formie, prosty w przekazie, czysty w odbiorze.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla inwestycji K7 wyszliśmy od nazwy, kojarzącej się z wysokim szczytem górskim. Na tej podstawie ukuliśmy hasło „Szczyty wygody w zasięgu ręki”. Logo skonstruowaliśmy z mocnych płaszczyzn. Zdecydowaliśmy się na ostre połączenie wyrazistych kolorów – fioletu i świeżej zieleni. Motyw skośnych płaszczyzn w wybranych barwach identyfikacyjnych stał się podstawą w projektowaniu materiałów reklamowych. Projekty wzbogaciliśmy o element rysunku – wektorową sylwetkę człowieka uprawiającego sport: raz jest to kobieta na rowerze, innym razem chłopak uprawiający jogging itp. Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na mocnych formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość i niepowtarzalność.

ZADANIA WYKONANE
  • logo inwestycji
  • spójna linia graficzna dla inwestycji, wizualizacje inwestycji
  • ulotki reklamowe
  • billboardy promocyjne
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie graficzne banerów, skuteczna reklama z wysokiej jakości grafiką marketingową

Baner reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Efektywność baneru na ścianę reklamowego w znaczącej mierze zależy jednakże od projektu i jakości użytej grafiki. Poprawnie zaprojektowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Prezentujemy zaprojektowany billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna przystosowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z dbałością o szczegóły i w celu skutecznego przekazania przekazu firmy.

strzałka

Tworzenie baneru reklamowego - projekt i kreacja graficzna zgodna z identyfikacją

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z doskonałą równowagą barw, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać kolory pasujące do brandingu firmy, co poza tym polepsza jej atrakcyjność wizualną. Billboard wielkoformatowy zawiera pogrubiony, czytelny tekst, z poprawnym rozmiarem i stylem fontów. Porządnie przemyślane jest również wykorzystanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą między nadrukiem a obrazem. Graficy efektywnie wykorzystali zasady projektowania, by opracować baner reklamowy, który jest zarówno czysty, jak i efektowny. Efektem jest produkt właściwy z wizerunkiem marki, który służy jako efektywny billboard reklamowy.

strzałka

Billboard reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na ogólny wygląd

Nie dość, że pomysł graficzny billboardu robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co zapewnia solidność i długowieczność. Troska o szczegóły dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard reklamowy jest świetnym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest skuteczną reklamą przez cały rok. Wydajna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Projektując artykuły reklamowe, trzeba zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy idealnym przykładem dobrze opracowanej reklamy marki. Efektywnie przekazuje zalety i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako wydajny billboard reklamowy. Podczas tworzenia baner na ścianę reklamowego istotny jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu artykułów promocyjnych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Podsumowując, profesjonalnie zaprojektowany baner reklamowy zgodny z grafiką firmy jest ogromnym narzędziem do wydajnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42