Monte Kristo

Branża — Hotele, gastronomia

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Monte Kristo to „restauracja fitness” – nowa jakość na polskim rynku. Celem naszego klienta było promowanie zdrowego odżywiania i sportowego stylu życia wśród konsumentów. Jako nowatorska marka wkraczająca na rynek, nasz klient potrzebował wyrazistego, zdolnego przebić się wśród konkurencji, wizerunku.

WYZWANIE

Naszym celem było nie tylko wypozycjonowanie nowej marki na lokalnym rynku, ale także rozpropagowanie nowej idei, którą ta marka ze sobą niosła – idei zdrowego, zdyscyplinowanego odżywiania. W branży zdominowanej przez kuchnię lepszą lub gorszą, jednak nigdy nie liczącą się z kaloriami – to było duże wyzwanie. Istotnym elementem identyfikacji wizualnej było zaprojektowanie wystroju dla restauracji.

REALIZACJA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszego klienta zaprojektowaliśmy zwarte logo skonstruowane ze stylizowanych, falujących liter. Zależało nam na plastyczności i indywidualności samej typografii; tak, aby napis stanowił już sam w sobie znak graficzny komunikujący lekkość.

W materiałach reklamowych głównym kolorem uczyniliśmy głęboką czerwień. W połączeniu z błękitem daje silny i zwracający uwagę przekaz, a przecież o zwrócenie uwagi chodziło nam w pierwszej kolejności. Kolejnym elementem budującym przekaz stała się fotografia – jasne, ideowe zdjęcia odwołujące się do tematu sportu, zdrowia, witalności.

Elementy takie, jak jasnobłękitny, rozbarwiony do białego kolor tła, dynamiczna czcionka, jasne zdjęcia komunikują lekkość i sytuują ofertę w kategorii fit. Zastosowaliśmy także silną ekspozycję logo, aby zbudować jednorodną i silną prezentację dla marki. Efektem naszej pracy było stworzenie kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej – począwszy od logo i typografii, poprzez stylistykę fotografii, aż po wystrój wnętrza nowoczesnej restauracji.

ZADANIA WYKONANE
 • logo
 • identyfikacja wizualna
 • materiały firmowe (wizytówki firmowe, papier firmowy, itp.)
 • katalog reklamowy
 • karta menu
 • ulotki reklamowe
 • wystrój wnętrza
 • roll-up’y
 • torba reklamowa
 • billboard
 • grafika na auto
 • strona www
 • reklama prasowa
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie graficzne banerów, efektywna reklama z wysokiej jakości grafiką marketingową

Billboard reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Skuteczność baneru reklamowego w dużej mierze zależy jednakże od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Dobrze opracowany baner reklamowy może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc podnieść świadomość marki. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy zaprojektowany baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z dbałością o szczegóły i w celu efektywnego przekazania przekazu marki.

strzałka

Baner reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na generalny wygląd

typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować odcienie pasujące do brandingu marki, co w dodatku rozwija jej atrakcyjność wizualną. Billboard zawiera pogrubiony, czytelny tekst, z adekwatnym formatem i stylem czcionki. Odpowiednio przemyślane jest także wykorzystanie obrazów i grafiki, z właściwą równowagą pomiędzy nadrukiem a obrazem. Projektanci skutecznie wykorzystali reguły projektowania, żeby stworzyć billboard reklamowy, który jest zarówno czysty, jak i efektowny. Rezultatem jest produkt zgodny z wizerunkiem firmy, który służy jako efektywny billboard reklamowy.

strzałka

Skuteczna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką

Nie dość, że projekt baneru robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego jakość wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co zapewnia wytrzymałość i długowieczność. Troska o detale zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest świetnym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną reklamą przez cały rok. Wydajna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Tworząc materiały reklamowe, winno się zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy doskonałym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy marki. Skutecznie przekazuje wartości i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako wydajny baner na ścianę reklamowy. Podczas tworzenia baner na ścianę reklamowego kluczowy jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego doskonałym przykładem. Reasumując, profesjonalnie opracowany baner reklamowy zgodny z grafiką marki jest gigantycznym narzędziem do efektywnej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42