LHS

Branża — Transport, spedycja

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. działa w zakresie kolejowego przewozu towarów. LHS pełni funkcję przewoźnika i zarządcy kolei na szerokotorowej linii biegnącej przez Polskę do Ukrainy. Spółka świadczy pełny zakres usług w zakresie przewozu ładunków w imporcie, eksporcie oraz w tranzycie.

WYZWANIE

Klient posiadał już opracowaną księgę identyfikacji wizualnej, jednak nie proponowała ona żadnej ciekawej linii graficznej, dlatego firma PKP LHS zaproponowała nam unowocześnienie jej wizerunku. Tematyka związane z koleją zainspirowała nas od razu.

Szybkość, zasięg, postęp, dalekie miejsca, przestrzeń ... Te idee chcieliśmy oddać w naszych projektach graficznych dla firmy LHS.

Zależało nam, aby przekazać nowoczesne, podążające z duchem czasu przedsiębiorstwo poprzez atrakcyjne i spójne materiały firmowe. Staraliśmy się zaprojektować zapadające w pamięć elementy graficzne identyfikujące firmę. Wesprzeć działania z zakresu budowy marki przez stworzenie przejrzystej i wyrazistej linii graficznej, która sprawi, że LHS skutecznie zwróci uwagę potencjalnych klientów.

REALIZACJA

Przez wiele lat owocnej współpracy stworzyliśmy dla LHS kompleksowy pakiet materiałów reklamowych wyróżniający się charakterystyczną, piękną linią graficzną. Grafika miała odwoływać się do idei postępu, szybkości, szerokiego zasięgu. Aby zdobyć materiał do pracy, wykonaliśmy sesję zdjęciową, której modelami były pociągi naszego klienta.

Przystępując do pracy, postanowiliśmy zachować te elementy, które składały się na kapitał wizualny marki: prosty logotyp oparty na typografii „LHS” i wyrazistym kontraście kolorystycznym ciemnego koloru niebieskiego i bieli. Rozwinęliśmy tę kolorystykę. Lekkie błękity i biele, głębokie granaty przełamaliśmy żółtą falą, która stała się stałym motywem naszej linii projektowej. Aby oddać międzynarodowy charakter działalności firmy LHS, wprowadziliśmy do projektów motyw kuli ziemskiej. Na opracowanej koncepcji graficznej oparliśmy wszystkie materiały reklamowe. Błękity, granaty, żółta fala, motyw znikającego jak widmo pociągu, element globusa, a także odręczne ilustracje przedstawiające różne ujęcia pociągów - to główne elementy tworzące linię graficzną naszych projektów.

Dzięki stworzeniu unikalnych elementów nowej linii graficznej przyczyniliśmy się do znacznego zwiększenia rozpoznawalności firmy PKP LHS. Możemy śmiało powiedzieć, że atrakcyjna, elegancka i nowoczesna linia identyfikacji wizualnej naszego projektu wyróżnia firmę na tle konkurencji.

Firma LHS zyskała spójny pakiet materiałów reklamowych, który buduje pozytywny wizerunek firmy na rynku europejskim. Przekaz ideowy zawarty w atrakcyjnej wizualnie linii graficznej materiałów promocyjnych tworzy wizerunek nowoczesnego, podążającego z duchem czasu przedsiębiorstwa. Linia graficzna naszego pomysłu została tak zaprojektowana, aby można ją było w przyszłości rozwijać i rozbudowywać.

ZADANIA WYKONANE
  • seria katalogów reklamowych w różnych wersjach językowych
  • teczka ofertowa
  • sesja zdjęciowa w plenerze
  • kalendarze ścienne, biurkowe
  • prezentacja interaktywna
  • torby reklamowe
  • billboardy
  • plakaty
  • ulotki, broszury
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie graficzne banerów, efektywna reklama z najwyższej jakości grafiką promocyjną

Baner na ścianę reklamowy to potężne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Efektywność baneru reklamowego w znaczącej mierze zależy jednak od projektu i jakości użytej grafiki. Dobrze opracowany billboard może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc podnieść świadomość marki. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Przedstawiamy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu skutecznego przekazania przekazu firmy.

strzałka

Projektowanie baneru reklamowego - projekt i kreacja graficzna zgodna z identyfikacją

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z imponującą równowagą kolorów, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać odcienie pasujące do brandingu marki, co poza tym polepsza jej atrakcyjność wizualną. Baner reklamowy zawiera pogrubiony, wyraźny tekst, z poprawnym formatem i stylem czcionki. Dobrze przemyślane jest również zastosowanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą między nadrukiem a obrazem. Graficy efektywnie wykorzystali zasady projektowania, żeby stworzyć baner reklamowy, jaki jest zarówno porządny, jak i efektowny. Rezultatem jest produkt właściwy z wizerunkiem marki, który służy jako efektywny banner reklamowy.

strzałka

Baner na ścianę reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na generalny wygląd

Nie dość, że projekt graficzny baneru robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co gwarantuje solidność i długowieczność. Dbałość o detale widoczna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest doskonałym przykładem poprawnie zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną reklamą przez cały rok. Wydajna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Opracowując materiały promocyjne, należy zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy świetnym przykładem dobrze opracowanej reklamy marki. Efektywnie przekazuje zalety i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny banner reklamowy. W czasie tworzenia billboard reklamowego podstawowy jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego doskonałym przykładem. Podsumowując, profesjonalnie opracowany billboard zgodny z grafiką marki jest ogromnym narzędziem do wydajnej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42