BioFood

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Bio Food to prężnie rozwijający się producent ekologicznej linii przetworów z owoców i warzyw. Główne grupy produktowe w ofercie to: soki owocowe, owocowo-warzywne, nektary i konserwy warzywne. Dbając o zachowanie cennych składników zawartych w świeżych owocach i warzywach, przetwórnia opracowała specjalną technologię.

WYZWANIE

Firma Bio Food działa w dynamicznie rozwijającym się sektorze spożywczym, jakim jest produkcja zdrowej i ekologicznej żywności. W związku z rozwojem firmy, a także wzrostem konkurencji na rynku żywności ekologicznej, firma Bio Food postanowiła zainwestować w swój wizerunek i w reklamę. Zleciła nam zaprojektowanie linii graficznej dla prezentacji firmy oraz zaprojektowanie zestawu materiałów reklamowych. Dotychczas klient dysponował tylko etykietami produktów i bardzo technicznymi spisami produktów. Wyzwaniem było dla nas spójne zareklamowanie całej szerokiej oferty klienta w jednym katalogu reklamowym. Pozostałe materiały promocyjne tworzone miały być w podobnym klimacie wizualnym.

REALIZACJA

Pragnęliśmy nadać marce Bio Food charakterystyczną i wyróżniającą się tożsamość wizualną. Po wnikliwej analizie płaszczyzny wizualnej marki i sytuacji rynkowej klienta, postanowiliśmy głównym elementem identyfikacji uczynić żywy, świeży kolor zielony, który symbolizuje naturalność i ekologię. Zaproponowane przez nas elementy graficzne wizerunku - kolorystyka, dynamiczna, pisana czcionka, jasne zdjęcia - komunikują lekkość i sytuują produkty Bio Food w kategorii żywności ekologicznej. Zdjęcia szczęśliwych, uśmiechniętych ludzi w różnym wieku przemawiają do konsumentów wybierających produkty o wysokiej jakości, które nie tylko świetnie smakują, ale także sprzyjają zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zastosowane przez naszych specjalistów działania skutecznie przyczyniły się do pozytywnego rozbudowania wartości marki. Odwołująca się do klasycznych wyobrażeń symbolika, kolorystyka, typografia, itp. wypozycjonowały ofertę firmy Bio Food w segmencie produktów ekologicznych.

ZADANIA WYKONANE
  • wizerunek firmy
  • katalog reklamowo-produktowy
  • serię banerów reklamowych
  • ulotki reklamowe
  • plakaty reklamowe
  • roll-up
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie graficzne billboardów, wydajna reklama z wysokiej jakości grafiką promocyjną

Baner reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Efektywność baneru na ścianę reklamowego w znacznej mierze zależy jednak od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Pozytywnie zaprojektowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc podnieść świadomość firmy. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Prezentujemy stworzony billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu skutecznego przekazania przekazu firmy.

strzałka

Opracowywanie baneru reklamowego - idea i kreacja graficzna zgodna z identyfikacją

Pomysł graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z doskonałą równowagą barw, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować kolory pasujące do brandingu firmy, co ponadto poprawia jej atrakcyjność wizualną. Baner reklamowy zawiera pogrubiony, rzucający się w oczy tekst, z dobrym rozmiarem i stylem czcionki. Dobrze przemyślane jest także użycie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą między nadrukiem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali reguły projektowania, by zaprojektować baner na ścianę reklamowy, jaki jest zarówno schludny, jak i porywający. Rezultatem jest artykuł właściwy z wizerunkiem marki, który służy jako efektywny billboard reklamowy.

strzałka

Baner na ścianę reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na generalny wygląd

Nie dość, że pomysł graficzny billboardu robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co zapewnia solidność i długowieczność. Troska o szczegóły zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest doskonałym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest wydajną reklamą przez cały rok. Efektywna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Projektując artykuły promocyjne, warto zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy świetnym przykładem dobrze opracowanej reklamy marki. Efektywnie przekazuje wartości i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny banner reklamowy. W czasie projektowania banner reklamowego podstawowy jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu artykułów promocyjnych, a ten baner jest tego doskonałym przykładem. Podsumowując, profesjonalnie opracowany baner zgodny z grafiką firmy jest potężnym instrumentem do efektywnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42