PKP Energetyka

Branża — Energetyka

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

PKP Energetyka to poważna firma na polskim rynku energetycznym. Zajmuje się sprzedażą i dostarczaniem energii elektrycznej, sprzedażą paliw płynnych, a także świadczy usługi elektroenergetyczne.

WYZWANIE

Z firmą PKP Energetyka współpracujemy od lat, zrealizowaliśmy przez ten czas wiele projektów. Celem współpracy było opracowanie szeregu różnych materiałów reklamowych, utrzymanych w spójnej linii graficznej i rozwijających identyfikację wizualną. Nasz design miał zapewnić ciągłość i stworzyć przestrzeń dla prezentacji oferty naszego klienta. Przekaz graficzny miał także komunikować określoną ideę, sformułowaną w haśle Dobra Energia.

REALIZACJA

Pragnęliśmy rozwinąć i wzmocnić charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną marki PKP Energetyka, dlatego w realizowanych projektach zastosowaliśmy bardzo wyraźny kod kolorystyczny wywiedziony z logotypu. Zarówno w katalogu, jak i w ulotkach i reklamach staraliśmy się eksponować kolor za pomocą mocnych płaszczyzn wektorowych budujących kompozycję. Stworzyliśmy kompozycje fotograficzne niosące symboliczne komunikaty związane z tematem energii. Fotografie są lekkie, jasne, przekaz ideowy – spokojny, nie nachalny.

Nasze projekty, dzięki zastosowanej symbolice, kolorystyce, typografii, itp. przyczyniły się zbudowania pozytywnego wizerunku marki PKP Energetyka.

ZADANIA WYKONANE
  • katalog firmowy
  • ulotka reklamowa
  • grafika wielkoformatowa
  • kalendarz trójdzielny
  • baner reklamowy
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie banerów ściennych, wydajna reklama z wysokiej jakości grafiką

Billboard reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Skuteczność baneru na ścianę reklamowego w znacznej mierze zależy jednak od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Dobrze zaprojektowany billboard może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc podnieść świadomość marki. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy opracowany baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna przystosowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu skutecznego przekazania przekazu firmy.

strzałka

Tworzenie billboardu reklamowego - koncepcja i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest efektowny wizualnie, z doskonałą równowagą kolorów, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać odcienie pasujące do brandingu firmy, co dodatkowo rozwija jej atrakcyjność wizualną. Billboard zawiera pogrubiony, czytelny tekst, z dobrym formatem i stylem fontów. Poprawnie przemyślane jest również zastosowanie obrazów i grafiki, z właściwą równowagą pomiędzy tekstem a obrazem. Graficy skutecznie wykorzystali zasady projektowania, żeby opracować billboard reklamowy, który jest zarówno porządny, jak i efektowny. Efektem jest artykuł odpowiedni z wizerunkiem firmy, który służy jako wydajny banner reklamowy.

strzałka

Skuteczna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką

Nie dość, że projekt baneru robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego jakość wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co gwarantuje solidność i długowieczność. Dbałość o szczegóły zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest fenomenalnym przykładem dobrze opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest skuteczną promocją przez cały rok. Tworząc materiały promocyjne, powinno się zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy fenomenalnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy firmy. Skutecznie przekazuje wartości i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako wydajny baner na ścianę reklamowy. W czasie projektowania banner reklamowego istotny jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu artykułów promocyjnych, a ten baner jest tego doskonałym przykładem. Na koniec, profesjonalnie opracowany baner zgodny z grafiką marki jest ogromnym narzędziem do skutecznej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42