Aura Tech

Branża — Informatyka

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Aura Tech to firma z ponad dwudziestoletnim doświdaczeniem w branży informatycznej. Dostarcza z sukcesem rozwiązania w zakresie procesów zewnętrznych jak i wewnętrznych zarówno dla małych jak i dużych firm.

WYZWANIE

Z firma współpracujemy od wielu lat na różnych polach. Z związku z rozszszeniem działalności i utworzeniem nowej firmy Aura Tech powstała potrzeba zaprojektowania wizerunku i opracowanie materiałów reklamowych dla firmy. Firma poprzez nowy wizerunek chciała być pozycjonowa w branży jako nowoczesny i profesjonalny partner dla firm w zakresie oprogramowania wspierającego procesy firmowe.

REALIZACJA

Otrzymaliśmy zadanie zaprojektowania pakietu materiałów reklamowych. Kształ i budowa logo firmy miała była inspiracją do stworzenia motywu graficznego dla tworzenia firmowego przekazu firmy. Klient oczekiwał, aby nowy wizerunek firmy był przede wszystkim prosty, czytelny i nowoczesny. Ma to bowiem związek z branżą w jakiej Aura Tech działa – jest to branża informatyczna, zwiazana z nowymi technologiami i wsparciem firm w zakresie usprawniania procesów firmowych. W początkowym etapie zaprojektowaliśmy zestaw materiałów identyfikacyjnych do podstawowej komunikacji z klientem – materiały graficzne, teczka. Całość utrzymana w kolorystyce firmowej z wyeksponowaniem symbolu graficznego. Współpaca z klientem przebiegała wieloetapowo w zależności od doraźnych potrzeb firmy, a w ramach współpracy zostały przez nas zaprojektowane banery, roll’upy i ścianki wystawiennicze, jak również grafiki do strony www, reklama prasowa oraz kalendarze firmowe. Analiza branży, jak również aktywna interakcja z klientem zaowocowały wykrystylizowaniem wizerunku jaki firma od nas oczekiwała – nowoczesnej i dynamicznej firmy informatycznej, lidera w branzy rozwiązań dla firm.

ZADANIA WYKONANE
 • identyfikacja wizualna
 • teczka reklamowa
 • grafiki do strony www
 • ścianka targowa
 • zestaw rollupów
 • banery wielkoformatowe
 • torba dla marki
 • kalendarze firmowe
 • reklama prasowa
 • billboardy firmowe
 • grafika na samochody
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie billboardów, wydajna reklama z wysokiej jakości grafiką

Billboard reklamowy to potężne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Efektywność billboardu reklamowego w znacznej mierze zależy jednak od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Poprawnie opracowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość marki. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Prezentujemy stworzony billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z dbałością o detale i w celu efektywnego przekazania przekazu firmy.

strzałka

Projektowanie baneru reklamowego - pomysł i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest niesamowity wizualnie, z idealną równowagą kolorów, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać kolory pasujące do brandingu marki, co dodatkowo poprawia jej atrakcyjność wizualną. Billboard wielkoformatowy zawiera pogrubiony, czytelny tekst, z poprawnym formatem i stylem fontów. Odpowiednio przemyślane jest również użycie obrazów i grafiki, z odpowiednią równowagą między tekstem a obrazem. Projektanci skutecznie wykorzystali reguły projektowania, ażeby opracować billboard reklamowy, jaki jest zarówno czysty, jak i efektowny. Rezultatem jest produkt odpowiedni z wizerunkiem firmy, który służy jako efektywny billboard reklamowy.

strzałka

Billboard reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że projekt graficzny baneru robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i długowieczność. Troska o detale dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest fenomenalnym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest skuteczną reklamą przez cały rok. Wydajna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Tworząc materiały reklamowe, winno się zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy idealnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy marki. Skutecznie przekazuje wartości i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny billboard reklamowy. Podczas tworzenia billboard reklamowego zasadniczy jest dokładny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego idealnym przykładem. Pokrótce, profesjonalnie zaprojektowany billboard wielkoformatowy zgodny z grafiką marki jest gigantycznym instrumentem do wydajnej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42