Jeleniewski

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Grafika na samochody

KLIENT

Firma Jeleniewski to młoda, prężnie rozwijajaca się firma, która powstała w 2004 roku. Obecnie jest to lider w branży hurtowni instalacyjnych oraz wyposażenia ferm drobiarskich. Firma świadczy swoje usługi na terenie całej Europy.

WYZWANIE

Firma Jeleniewski zleciła nad prace dotyczące wykreaowania nowego wizerunku. Naszym zadaniem było przede wszystkim usystematyzowanie prezentacji firmy. Stworzenie systemu identyfikacji, zaprojektowanie nowego logo dla firmy, mając na uwadze fakt iż firma działa na różnych rynkach branżowych. Kolejnym etapem to zaprojektowanie ważnych dla firmy materiałów takich jak foldery czy strona www zgodnie z nowym wykrystalizowanym wizerunkiem.

REALIZACJA

Dynamiczny rozwój firmy, poszerzanie zakresu dzialaności doprowadziło do sytuacji, w której klient stanął przed koniecznością wprowadzenia radykalnych zamian w swoim wizerunku, jeśli chce być postrzegany jako firma nowoczesna i idąca z duchem czasu do przodu. Naszą pracę dla firmy Jeleniewski rozpoczęliśmy od wnikliwej analizy branż w jakich działa firma. Lifting dotychczasowego logo miał bowiem iść w kierunku uniwersalności, nie nawiązując jednoznacznie do jakiejkolwiek branży. Zdecydowaliśmy się na prostą typografię w logotypie, dla zachowania czystości, prostoty oraz męskiego charakteru. Natomisat w znak graficzny przy logo została w ciekawy sposób uwikłana litera „L”. Kolorystyka bardzo żywa, nadająca dynamicznego charakteru logo – ciemny niebieski połączony z ognistą czerwienią. Zastosowane barwy podkreślają to jak firma działą na co dzień.Kolejna faza pracy nad identyfikacją klienta to projekt materiałów do komunikacji z odbiorcami – materiały biurowe. Przy projekcie materiałów identyfikacyjnych postawiliśmy na prostotę i czytość odpowiednią dla firmy. Oczywiście kolory firmowe zostały również wykorzystane przy kreacji nowego wizerunku dla firmy. Na potrzeby projektów teczki, folderu czy strony www opracowaliśmy specjalnie stworzone ikony graficzne, które w szybki i ciekawy sposób miały prezentować kolejne usługi i branże w jakich firma Jeleniewski działa. Bardzo ważnym elementem całej pracy była strona internetowa, tutaj firma oczekiwała od nas czegoś świeżego i nietuzinkowego. Podczas prac projektowych nad stroną, chcieliśmy sprostać oczekiwaniom klienta, ale jednocześnie zachować prosty, czytelny i męski przekaz wizerunkowy. Cała strona utrzymana w kolorystyce firmowej, poprzez proste ikony i elementy graficzne powoduje, że strona jest bardzo jest bardzo nowoczesna i w odbiorze techniczna. W ramach współpracy wykonaliśmy róznież projekty na auta dostawcze, kalendarze reklamowe oraz zaprojektowaliśmy segregator ofertowy - wszystkie projekty utrzymane w wykrystalizowanej na początku linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • materiały biurowe
  • wizerunek firmy
  • strona www
  • teczka
  • broszura
  • segregator
  • grafika na auto
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42