Jeleniewski

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Firma Jeleniewski to młoda, prężnie rozwijajaca się firma, która powstała w 2004 roku. Obecnie jest to lider w branży hurtowni instalacyjnych oraz wyposażenia ferm drobiarskich. Firma świadczy swoje usługi na terenie całej Europy.

WYZWANIE

Firma Jeleniewski zleciła nad prace dotyczące wykreaowania nowego wizerunku. Naszym zadaniem było przede wszystkim usystematyzowanie prezentacji firmy. Stworzenie systemu identyfikacji, zaprojektowanie nowego logo dla firmy, mając na uwadze fakt iż firma działa na różnych rynkach branżowych. Kolejnym etapem to zaprojektowanie ważnych dla firmy materiałów takich jak foldery czy strona www zgodnie z nowym wykrystalizowanym wizerunkiem.

REALIZACJA

Dynamiczny rozwój firmy, poszerzanie zakresu dzialaności doprowadziło do sytuacji, w której klient stanął przed koniecznością wprowadzenia radykalnych zamian w swoim wizerunku, jeśli chce być postrzegany jako firma nowoczesna i idąca z duchem czasu do przodu. Naszą pracę dla firmy Jeleniewski rozpoczęliśmy od wnikliwej analizy branż w jakich działa firma. Lifting dotychczasowego logo miał bowiem iść w kierunku uniwersalności, nie nawiązując jednoznacznie do jakiejkolwiek branży. Zdecydowaliśmy się na prostą typografię w logotypie, dla zachowania czystości, prostoty oraz męskiego charakteru. Natomisat w znak graficzny przy logo została w ciekawy sposób uwikłana litera „L”. Kolorystyka bardzo żywa, nadająca dynamicznego charakteru logo – ciemny niebieski połączony z ognistą czerwienią. Zastosowane barwy podkreślają to jak firma działą na co dzień.Kolejna faza pracy nad identyfikacją klienta to projekt materiałów do komunikacji z odbiorcami – materiały biurowe. Przy projekcie materiałów identyfikacyjnych postawiliśmy na prostotę i czytość odpowiednią dla firmy. Oczywiście kolory firmowe zostały również wykorzystane przy kreacji nowego wizerunku dla firmy. Na potrzeby projektów teczki, folderu czy strony www opracowaliśmy specjalnie stworzone ikony graficzne, które w szybki i ciekawy sposób miały prezentować kolejne usługi i branże w jakich firma Jeleniewski działa. Bardzo ważnym elementem całej pracy była strona internetowa, tutaj firma oczekiwała od nas czegoś świeżego i nietuzinkowego. Podczas prac projektowych nad stroną, chcieliśmy sprostać oczekiwaniom klienta, ale jednocześnie zachować prosty, czytelny i męski przekaz wizerunkowy. Cała strona utrzymana w kolorystyce firmowej, poprzez proste ikony i elementy graficzne powoduje, że strona jest bardzo jest bardzo nowoczesna i w odbiorze techniczna. W ramach współpracy wykonaliśmy róznież projekty na auta dostawcze, kalendarze reklamowe oraz zaprojektowaliśmy segregator ofertowy - wszystkie projekty utrzymane w wykrystalizowanej na początku linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • materiały biurowe
  • wizerunek firmy
  • strona www
  • teczka
  • broszura
  • segregator
  • grafika na auto
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logo marki to istota wizerunku każdej firmy

Wykonaliśmy imponujące logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu podejściu do tematu oraz atrakcyjnemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli marce przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Z naszymi usługami logotyp to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Proces opracowania projektu graficznego znaku graficznego firmowego

Cały proces zaczął się od myśli, w następnej kolejności kreacji i wreszcie opracowania profesjonalnego znaku firmowego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znak graficzny to coś więcej niż porządny obrazek, wskutek tego specjalną uwagę zwróciliśmy na dopasowanie projektu do generalnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi graficy w pierwszej kolejności skupili się na informacjach o marce, a później na kreacji, co pozwoliło zdobyć najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w względnie krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę poprzez kooperację i stałą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to efekt dużej ilości debat i korekt, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do wymogów firmy.

strzałka

Logo firmy – wizytówka marki

Jak wiadomo logo marki to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się klient. Uznajemy wobec tego, że powinno się dać mu z jego pomocą coś więcej. Logo firmy może posłużyć, jako nośnik wartości marki i przyciągnąć kontrahentów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym fachowcom. Czytelna ciekawa kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza specjalność. Stworzone logo firmy jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do wdrożenia i umieszczania zarówno na szyldach, jak i wszelakich materiałach promocyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42