JG Chełmża

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Grafika na samochody

KLIENT

JG Chełmża to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzywa PET. Specjalizuje się nie tylko w samej produkcji opakowań. Dzięki nowoczesnym technologiom jest w stanie sportać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i wyprodukować opakowanie o dowolnych kształcie.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, inwestycje w nowe technologie były kołem napędowym dla firmy. Przyszedł cza, aby w końcu zadbała o swój wizerunek. Zdobywanie nowych rynków zbytu oraz pozyskanie klientów z nowych gałęzi przemysłu wymaga od firmy działań w kierunku rebrandingu. Naszym zadaniem było odświeżenie dotychczasowego loga oraz materiałów identyfikacyjnych, a następnie w opraciu o wykrystalizowaną linię graficzną zajęcie się tematem strony www oraz materiałami promocyjnymi.

REALIZACJA

Lifting logo był to pierwszy element naszej pracy. Przy projektowaniu loga dla firmy, bardzo duży nacisk został położny na wprowadzeniu do logo symboliki opakowań, który wiąże się z podstawowym zakresem działalności firmy. Zaproponowany logotyp to połączenie mocnego napisu JG z delikatnym zarysem kształtu opakowań. Napis JG został zaprojektowany w opraciu o bardzo nowoczesną typografię. Kolorystyka firmowa to przeważający kolor ciemny grafitowy z dodatkiem żywej zieleni. W kolejnym etapie prac zajęliśmy się wykrystalizowaniem linii graficznej, która ma być motywem przewodnim w kolejnych materiałch promocyjnych dla firmy. Strona www, teczka reklamowa i grafika na pojazdy zostały opracowane zgodnie z przyjętymi rozwiązaniami graficznymi. Zaprojektowane materiały cechuje nowoczesność, prostora oraz czytelność przekazu.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • teczka ofertowa
  • grafika na samochody
  • torby
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42