Indorama

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Kalendarze trójdzielne

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarz reklamowy trójdzielny ścienny to sprawdzona promocja firmy

Zrealizowaliśmy piękny firmowy kalendarz trójdzielny ścienny, który kapitalnie uwypukla wizerunek firmy. Został on wykonany z dbałością o najdrobniejsze elementy, dzięki czemu skutecznie przyciąga wzrok i zachwyca wyjątkową estetyką. Zaprojektowanie grafiki do kalendarza reklamowego zostało wykonane przez prawdziwych profesjonalistów, w efekcie czego kalendarz reklamowy jest kombinacją pięknego designu z imponującą praktycznością.

strzałka

Koncepcja kalendarza trójdzielnego - absolutnie najwyższa jakość

Opracowanie graficzne kalendarza trójdzielnego pozwala na efektywną reklamę firmy przez zawarcie charakterystycznych barw firmowych. Grafika została wybrana w taki sposób, aby była zwarta z branżą firmy, a równolegle przyciągała uwagę potencjalnych klientów. Projekt kalendarza trójdzielnego został bardzo dobrze zaplanowany, dzięki czemu kalendarz ten jest skuteczną reklamą przez cały rok. Przy projektowaniu materiału promocyjnego wszystkie fotografie oraz grafiki były dobierane ze szczególną troską i dokładnością, co znaczy, że rezultat końcowy jest godny podziwu.

strzałka

Kalendarz dla firmy trójdzielny spójny z wizerunkiem firmy - produkt wysokiej jakości

Wykonany przez nas kalendarz reklamowy trójdzielny ścienny zachwyca przede wszystkim pięknym projektem i wyjątkową estetyką wykonania, niemniej jednak jego mocną stroną jest też unikalna solidność i długa trwałość wykonania. Jest on nadzwyczaj odporny na wszelkie uszkodzenia, ponieważ w procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie najlepsze materiały. Dzięki temu kalendarz reklamowy trójdzielny powieszony na ścianie jest fantastyczną formą promocji i skutecznie ozdabia gabinet, dodając mu wytworności oraz szykowności.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42