Stalma

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Kalendarze trójdzielne

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Firmowy kalendarz dzielony trójdzielny to sprawdzona reklama firmy

Stworzyliśmy piękny kalendarz trójdzielny na ścianę, który kapitalnie uwydatnia wizerunek firmy. Został on wykonany z troską o najdrobniejsze elementy, dzięki czemu efektywnie przyciąga wzrok i zachwyca szczególną estetyką. Zaprojektowanie grafiki do kalendarza ściennego zostało wykonane przez prawdziwych fachowców, w rezultacie kalendarz reklamowy jest połączeniem pięknego designu z imponującą praktycznością.

strzałka

Koncepcja grafiki kalendarza trójdzielnego - absolutnie najwyższa jakość

projekt kalendarza trójdzielnego umożliwia efektywną reklamę firmy poprzez zawarcie charakterystycznych barw firmowych. Grafika została wybrana w taki sposób, aby była spójna z branżą firmy, a równolegle przyciągała uwagę potencjalnych kontrahentów. Grafika kalendarza reklamowego trójdzielnego został bardzo dobrze przemyślany, dzięki czemu produkt ten jest efektywną promocją przez cały rok. Przy tworzeniu materiału reklamowego wszystkie fotografie oraz grafiki były dobierane ze szczególną troską i starannością, co znaczy, że efekt końcowy jest godny podziwu.

strzałka

Firmowy kalendarz trójdzielny spójny z wizerunkiem marki - produkt wysokiej jakości

Wykonany przez nas firmowy kalendarz trójdzielny ścienny zachwyca przede wszystkim pięknym projektem i ponadprzeciętną estetyką wykonania, jednak jego mocną stroną jest również niesamowita rzetelność i długa trwałość wykonania. Jest on nadzwyczaj odporny na wszelkie uszkodzenia, gdyż w procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie najlepsze surowce. Dzięki temu kalendarz trójdzielny zawieszony na ścianie jest fantastyczną formą promocji i skutecznie zdobi gabinet, dodając mu wytworności oraz szykowności.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42