Texar

Branża — Odzież

Praca — Kalendarze trójdzielne

KLIENT

Texar to lider w branży produkcji odzieży militardnei i oudorowej. W swojej ofercie posiada bogaty wybór odzieży tektycznej i militarnej oraz wyposażenie, która na bieżąco ulega zmianie zgodnie z wymogami rynku i preferencjami Klientów.

WYZWANIE

Coraz większe zapotrzebowanie runku na odzież militarną i taktyczną, skłodniło firmę Texar do rozpoczęcia produkcji własnych produktów. Dynamiczny rozwój firmy w tym kierunku wymagał także gruntownego przebudowania wizerunku firmy. W pierwszej kolejności mieliśmy zacząć od prac nad liftingiem logotypu, tak aby móc przejść do kolejnych etapów związanych z odświeżeniem pozostałych materiałów reklamowych – folderów produktowych oraz całej serii etykiet do nowopowstałych produktów.

REALIZACJA

Podejmując prace nad wizerunkiem firmy Texar chcialiśmy uzyskać męski i outdorowy styl, który idealnie wkomponuje się w w przestrzeń wizualną brażny i rynku na jakim działa nasz klient. Dynamiczny i drapieżny projekt logo zyskał akcpetację. Umieszczenie wizerunku wilka w znaku graficznym miało na celu podkreślenie drapieżności i stylu oferowanych produktów od rynku docelowego. Symbol miał podkreślać outdorowy i militarny charakter marki. W projekcie opakowań postawiliśmy na czytelny przekaz marki, dwie dominujące barwy oraz techniczny rysunek przestawiający produkt. Styl etykiety bardzo męski, nawiązujący do wizerunku firmy. Folder oraz pozostałe elementy identyfikacji wizualnej idealnie wpasują się w drapieżny i dynamiczny wizerunek, w którym dominują szarości i zielenie, kolorystyka odzieży militarnej. Całość prac uzupełniają odpowiednie wkomponowane zdjęcia plenerowe. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy dla klienta kalendarze trójdzielne i biurkowe podkładki pod mysz. Projekt kalendarzy spójnie nawiązuje do linii projektowej pozostałych materiałów i całej identyfikacji klienta.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • broszury
 • katalogi produktowe
 • ulotki
 • zestaw opakowań
 • etykiety do produktów
 • reklama prasowa
 • plakaty
 • kalendarze ścienne
 • prezentacje firmowa
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarz dla firmy trójdzielny na ścianę to sprawdzona reklama marki w nowoczesnym marketingu

Zrealizowaliśmy piękny firmowy kalendarz trójdzielny ścienny, który kapitalnie uwypukla wizerunek przedsiębiorstwa. Został on zrobiony z troską o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu skutecznie przyciąga wzrok i zachwyca wyjątkową estetyką. Zaprojektowanie projektu do firmowego kalendarza zostało wykonane przez prawdziwych zawodowców, w rezultacie kalendarz reklamowy jest połączeniem pięknego wyglądu z imponującą praktycznością.

strzałka

Projekt firmowego kalendarza trójdzielnego - absolutnie najwyższa jakość wykonania

projekt graficzny firmowego kalendarza trójdzielnego pozwala na skuteczną reklamę marki przez zawarcie reprezentatywnych barw firmowych. Grafika została wybrana w taki sposób, aby była logiczna z branżą firmy, a jednocześnie przyciągała uwagę potencjalnych klientów. Grafika kalendarza trójdzielnego został nadzwyczaj dobrze przemyślany, dzięki czemu kalendarz ten jest efektywną reklamą przez cały rok. Przy tworzeniu materiału promocyjnego wszystkie fotografie oraz grafiki były dobierane ze szczególną troską i starannością, co oznacza, że efekt końcowy jest iście imponujący.

strzałka

Profesjonalny kalendarz firmowy trójdzielny spójny z wizerunkiem marki - produkt wysokiej jakości

Wykonany przez nas kalendarz dzielony trójdzielny zachwyca przede wszystkim pięknym opracowaniem graficznym i unikalną estetyką wykonania, jednak jego mocną stroną jest również niesamowita solidność i długa trwałość wykonania. Jest on niezwykle odporny na wszelkie uszkodzenia, bowiem w procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie najlepsze materiały. Dzięki temu kalendarz trójdzielny zawieszony na ścianie jest fantastyczną formą promocji i skutecznie upiększa gabinet, nadając mu elegancji oraz szykowności.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42