Silesia Cargo

Branża — Transport, spedycja

Praca — Kalendarze trójdzielne

KLIENT

Nasz klient to młoda i dynamicznie rozwijajaca się firma z branży transportowej. Silesia Cargo za misje i cel działania postawiła sobie dowieźć towary klientów o różnych gabarytach do wielu miejsc Europy.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było opracowanie wizerunku firmy, począwszy od zaprojektowania logo, pomoc marketingowa w planowaniu strategii promocyjnej produktu. Ponadto mieliśmy zaprojektować szereg materiałów reklamowych według jednej spójnej linii graficznej. Ponieważ Silesia Cargo to dość młoda firma na rynku, ekspozycja jej wizerunku musiała być bardzo silna i wyraźna, aby przyciagnąć uwage klientów.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie i wielu tygodniach rozmów z klientem nasze działania rozpoczęliśmy od prac koncepcyjnych nad logo firmy. Logo, które powstało to prosty i nowoczesny znak graficzny, ukierunkowany w męską strone klientów. Kolory niebieski i odcienie szarości podkreślają profesjonalizm działalności firmy, a dodadtkowo w symbolice logotypu została uwikłana lietraz „S” co miało odnosić się do nazwy firmy. W kolejnym etapie prac zostały wykonane materiały biurowe oraz firmowa strona www. Zrealizowane prace zostały zaprojetowane zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logotypu został wykorzystany jako motyw przewodni, stał się elementem konstrukcyjnym przy projekcie materiałów biurowych. Natomiast tworząc stronę www zdecydowaliśmy się na bardzo czyste i proste rozwiązania nie tylko w kwestii samej grafiki, ale również sposobu nawigacji i prezentowania ofert naszego klienta. Odpowiednio zaprojektowana struktura strony internetowej w znaczący sposób wpłynęła na czytelność oferty firmy Silesia Cargo dla jej klientów. Ponadto zrealizowaliśmy folder wizerunkowy, ulotkę, reklamę prasową i plakat. Materiały zostały zaprojektowane z wykorzystaniem naszego motywu przewodniego, tak aby w czytelny i świadomy sposób podkreślić silną i wyraźną pozycję firmy na rynku usług transportowych. Trud włożonej pracę nad materiałami dla firmy Silesia zaowocował kolejnymi zleceniami, w ramach których zostały wykonane kalendarze trójdzielne, notesy oraz inne gadżety reklamowe. Opracowana identyfikacja wizualna ugruntowała pozycje firmy w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
 • logo
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • strona www
 • broszura
 • ulotki
 • reklama prasowa
 • plakaty
 • notes
 • torba
 • kalendarze ścienne
 • prezentacja firmowa
 • gadżety firmowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarz trójdzielny ścienny to sprawdzona reklama firmy

Stworzyliśmy piękny kalendarz reklamowy trójdzielny na ścianę, który świetnie podkreśla wizerunek przedsiębiorstwa. Został on zrobiony z dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu efektywnie przyciąga wzrok i zachwyca unikalną estetyką. Stworzenie grafiki do kalendarza zostało wykonane przez prawdziwych fachowców, w efekcie czego firmowy kalendarz jest połączeniem pięknego wyglądu z imponującą praktycznością.

strzałka

Koncepcja firmowego kalendarza trójdzielnego - absolutnie najwyższa jakość

Opracowanie graficzne kalendarza trójdzielnego umożliwia skuteczną promocję firmy poprzez zawarcie charakterystycznych barw firmowych. Grafika została wybrana w taki sposób, aby była logiczna z specjalizacją firmy, a zarazem przyciągała uwagę potencjalnych kontrahentów. Grafika kalendarza reklamowego trójdzielnego został bardzo dobrze zaplanowany, dzięki czemu produkt ten jest efektywną reklamą przez cały rok. Przy projektowaniu materiału reklamowego wszystkie zdjęcia oraz grafiki były dobierane ze szczególną troską i dokładnością, co oznacza, że rezultat końcowy jest godny podziwu.

strzałka

Firmowy kalendarz trójdzielny spójny z wizerunkiem marki - produkt najwyższej jakości

Wykonany przez nas kalendarz reklamowy dzielony trójdzielny zachwyca przede wszystkim pięknym projektem i wyjątkową estetyką wykonania, niemniej jednak jego mocną stroną jest również unikalna rzetelność i długa trwałość wykonania. Jest on nadzwyczaj odporny na wszelkie uszkodzenia, ponieważ w procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie najlepsze surowce. Dzięki temu kalendarz trójdzielny powieszony na ścianie jest efektowną formą promocji i skutecznie zdobi biuro, nadając mu elegancji oraz szykowności.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42