Tristar

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Tristar to jeden z czołowych dystrybutorów taśm samoprzylepnych TESA w Polsce. Firma działa od 1997 r. i systematycznie zwiększa zakres terytorialny oraz ofertę produktową.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było zaprojektowanie logo i identyfikacji wizualnej oraz pakietu materiałów reklamowych dla naszego klienta. Chodziło o przygotowanie spójnej identyfikacji wizualnej, która byłaby rozpoznawalna i pozytywnie kojarzona. Pragnęliśmy aby logo oddawało dostojny charakter firmy, opartej na wartościach rodzinnych i etycznych. Wizerunek musiał więc kojarzyć się z „nowoczesną tradycją”.

REALIZACJA

Efektem naszej pracy było stworzenie kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej – począwszy od logo firmy i typografii a skończywszy na stylistyce fotografii. Postanowiliśmy stworzyć logo w kształcie herbu – narzucającym skojarzenia z tradycją i uznawanymi w firmie wartościami. Zastosowaliśmy spokojne, dystyngowane barwy – granat i odcienie koloru niebieskiego. Aby wprowadzić do logo element nowoczesności użyliśmy dynamicznego dodatku – koloru żółtego. W linii graficznej jednym z charakterystycznych elementów uczyniliśmy utrzymane w błękitach abstrakcyjne kompozycje zdjęć ścian szklanych wieżowców. To także unowocześnia klasyczny przekaz. Ponadto projektując linię graficzną postawiliśmy na proste, geometryczne formy – w kontraście z tradycyjnym kształtem herbu w logo powodują oryginalność przekazu. Nowa, stworzona przez specjalistów z Whiteart wizja marki Tristar znalazła uznanie w oczach klientów. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność oferty Tristar na tle konkurencji.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (tj. wizytówki, papier firmowy, koperty)
  • katalog firmowy
  • teczka
  • segregator oraz duży zestaw kart katalogowych
  • kalendarze trójdzielne, kalendarze burkowe
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder reklamowy to doskonała reklama marki oraz przedstawienie usług i wyrobów

Promocja firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do możliwych kontrahentów bądź współpracowników biznesowych. Zatem w tym celu stworzyliśmy wyjątkowy katalog firmowy, jaki prezentuje istotne dane o naszej działalności, a równocześnie przyciąga wzrok dzięki ciekawemu projektowi. Dobra jakość materiału powoduje, że każdy kto weźmie folder promocyjny do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją dobrej marki.

strzałka

Zobrazowanie jak stworzyliśmy projekt graficzny folderu?

Aby mieć pewność, że foldery a4 będą dobrze komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy specjalny pomysł graficzny. Zarówno odcienie jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz rodzajem firmy. Trzeba przyznać, że dopasowany do szaty wizualnej firmy produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Zarazem w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z kontrahentami to ogromnie ważne atuty.

strzałka

Foldery a4 promocyjne są bardzo opłacalną formą promocji i reklamy firmy

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, materiały reklamowe muszą być odpowiedniej jakości. Zupełnie inaczej chwyta się w dłoni folder firmowy, jaki wykonany jest z właściwej jakości materiałów. Postawiliśmy także na dobrą kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem marki i stawiają firmę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest ogromnie niezwykle istotne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42