RegiusAqua

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

RegiusAqua to jedna z najbardziej doświadczonych firm operujących na rynku uzdatniania wody. Swoje doświadczenie zdobyła na brytyjskim rynku, gdzie zajmowała się procesami produkcyjnymi uzdatniania wody. Zdobyty doświadzcenie zaowocowałao na opracowanie własnych technologii.

WYZWANIE

Firma RegiusAqua zleciła nam opracowanie kompleksowego wizerunku marki i produktów, które bądą sprzedawane na rynku polskim. Oferowane przez firmę produkty to bardzo wysokiej jakości różnego rodzaju urządzenia do uzdatniania wody. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie wizerunku dla marki premium, a tym samym opracowanie szeregu elementów identyfikacyjnych – loga, strony, etykiet, folderów i materiałów reklamowych.

REALIZACJA

RegiusAqua to nowa marka urządzeń do uzdatniania wody, są to produkty bardzo wysokiej jakości i tym samym w wyższej cenie. Typowa marka premium, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Naszą pracę nad materiałami dla klienta rozpoczeliśmy od analizy rynku i konkurencji na rynku polskim, aby w kolejnej części naszej pracy przejść do projektu logo. Zaproponowanowany przez nas projekt logo był bardzo elegancki. Zastosowana typografia oraz sama nietypowa konstrukcja znaku spowodowała, że projekt logo marki był bardzo elegancki, wręcz jak sygnet. Logo marki RegiusAqua to typowe logo herbowe, a użyta kolorystyka – brąz i turkus podkreślają ekskluzywność marki. W kolejnym etapie pracy skoncetrowaliśmy na opracowaniu etykiet produktowych, folderu i firmowej strony www. Wszystkie materiały zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, aby miały znamiona ekskluzywności. Odpowiednio dobrana typografia, kolorystyka, czystość oraz układ materiałów to elementy dzięki, którym udało nam się wykrystalizować linię graficzną nadającą materiałom elegancji i prestiżu. W ramach naszej współpracy z klietem zaprojektowaliśmy również, grafiki na pojazdy oraz materiały POS, wszystko utrzymane we wspólnej linii graficznej i zgodnie z stworzoną identyfikacją firmy. Efeketem naszej pracy jest spójny system identyfikacji, który zyskał pozytywny odzew ze strony klientów firmy. Dzięki opracowanym materiałom marka potrzegana jest jak marka premium.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • księga znaku
 • wizerunek, identyfikacja wizualna
 • etykieta dla produktu
 • folder wizerunkowy
 • strona internetowa
 • teczka ofertowa
 • grafika na samochody
 • ścianka targowa
 • rollupy
 • billboardy
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder firmy reklamowy to sprawdzona reklama marki oraz przedstawienie usług i produktów

Reklama marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do prawdopodobnych klientów ewentualnie współpracowników biznesowych. Zatem w tym celu stworzyliśmy szczególny folder firmowy, który prezentuje istotne informacje o naszej działalności, a równocześnie przyciąga wzrok dzięki atrakcyjnemu projektowi. Dobra jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie katalog reklamowy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą dobrej firmy.

strzałka

Zobrazowanie jak wykonaliśmy projekt graficzny folderu?

Aby mieć pewność, że foldery reklamowe będą prawidłowo komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy wyjątkowy pomysł graficzny. Zarówno barwy jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz formą firmy. Powinno się uznać, że dopasowany do szaty wizualnej firmy produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Zarazem w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W stosunkach biznesowych oraz z klientami to bardzo istotne atuty.

strzałka

Katalogi promocyjne są bardzo lukratywną formą promocji i reklamy firmy

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały promocyjne muszą być dobrej jakości. Kompletnie inaczej chwyta się w dłoni folder firmowy, jaki zrobiony jest z należytej jakości materiałów. Postawiliśmy także na odpowiednią kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem firmy i stawiają firmę w dobrym świetle. Rzetelne opracowanie graficzne jest ogromnie niezwykle istotne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na klientach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42