Bank Spółdzielczy

Branża — Finanse, ubezpieczenia

Praca — foldery, broszury reklamowe

WYZWANIE

Naszym tematem było zaprojektowanie wizerunku jednostki, zacząwszy od opracowania logo firmy, żeby w następnych krokach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów promocyjnych – broszury, ulotki, teczki, pomysły graficzne firmowe, serwis www, itp. Nasza praca miała na celu opracowanie współczesnego, kreatywnego, a jednocześnie bardzo fachowego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamocią wizualną dla marki polegała w kluczowej mierze na zaprojektowaniu konsekwentnej, uniwersalnej linii graficznej, jaka będzie pozytywnie funkcjonować pod rozmaite kanały aktywności promocyjnych i sprzedażowych. Nabywca oczekiwał od nas wypracowania czystego i prostego przekazu, jaki idelanie wpasowuje się w branżę, w jakiej funkcjonuje.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem przedsiębiorstwa zaczęliśmy od bardzo znaczącego elementu tożsamości przedsiębiorstwa czyli logotypu. Symbol marki, który powstał to nieskomplikowany i nowoczesny znak oraz odpowiednio dopasowana typografia, który swoją konstrukcją idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logo uwydatnia profesjonalizm działań spółki i prężność działania. Logo firmy miało być proste i wyraziste, ale też wykazywać cechy dynamiki odpowiedniej dla spółki. Nowoczesność znaku graficznego uzyskaliśmy przez zastosowanie właściwej budowy. W toku kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały potem wykorzystane przy budowaniu kolejnych materiałów tożsamości wizualnej.W kolejnym etapie prac zostały zaprojektowane materiały biurowe, broszury reklamowe, reklamy oraz firmowa strona www. Zrealizowane prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla firmy. Kolorystyka oraz znak graficzny z logo firmy wykorzystaliśmy jako motyw kluczowy, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie innych materiałów promocyjnych. Materiały zostały zaprojektowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w zrozumiały i świadomy sposób podkreślić mocną i wyraźną pozycję przedsiębiorstwa w rynku. Trud włożonej pracy nad materiałami zaowocował dodatkowymi zleceniami, w ramach których zostały wykonane kalendarze reklamowe ścienne, notesy z logo oraz pozostałe gadżety reklamowe. Zaprojektowana identyfikacja wizualna umocniła pozycje marki w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka
  • torba
  • ulotka
  • prezentacja multimedialna
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety firmowe<
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder a4 reklamowy to sprawdzona promocja marki oraz prezentacja usług i wyrobów

Reklama firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do prawdopodobnych odbiorców albo współpracowników biznesowych. Toteż w tym celu stworzyliśmy specjalny folder a4 firmowy, który przedstawia niezwykle istotne informacje o naszej działalności, a równocześnie przyciąga wzrok dzięki interesującemu projektowi. Wysoka jakość materiału powoduje, że każdy kto weźmie katalog reklamowy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją solidnej marki.

strzałka

Zobrazowanie jak stworzyliśmy projekt firmowej broszury?

Aby mieć pełne przekonanie, że foldery a4 reklamowe będą prawidłowo komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy wyjątkowy pomysł graficzny. Zarówno barwy jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz formą biznesu. Powinno się uznać, że dobrany do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Jednocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W stosunkach biznesowych oraz z nabywcami to ogromnie ważne atuty.

strzałka

Foldery promocyjne są bardzo lukratywną formą marketingu i reklamy firmy

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały promocyjne muszą być dobrej jakości. Totalnie inaczej trzyma się w dłoni katalog firmowy, jaki zrobiony jest z dobrej jakości materiałów. Postawiliśmy także na właściwą kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem marki i stawiają firmę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest niezmiernie istotne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na klientach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42