Astek

Branża — Informatyka

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder firmy reklamowy to sprawdzona promocja firmy oraz prezentacja usług i produktów

Reklama firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do potencjalnych odbiorców albo dostawców biznesowych. Toteż w tym celu stworzyliśmy szczególny folder a4 firmowy, jaki przedstawia istotne dane o naszej działalności, a równocześnie przyciąga wzrok dzięki atrakcyjnemu pomysłowi. Dobra jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie folder firmy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą porządnej marki.

strzałka

Opis jak stworzyliśmy projekt graficzny firmowej broszury?

Aby mieć pewność, że katalogi firmowe będą dobrze komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy specjalny pomysł graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz rodzajem biznesu. Należy przyznać, że dobrany do szaty wizualnej firmy produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Zarazem w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z kontrahentami to bardzo ważne atuty.

strzałka

Katalogi reklamowe są bardzo lukratywną formą marketingu i reklamy firmy

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, materiały reklamowe muszą być odpowiedniej jakości. Totalnie inaczej chwyta się w dłoni katalog firmowy, jaki zrobiony jest z należytej jakości materiałów. Postawiliśmy także na odpowiednią kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem marki i stawiają markę w dobrym świetle. Porządne opracowanie graficzne jest niezmiernie istotne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42