Miejska Przystań

Branża — Budownictwo

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Lekka i nowoczesna architektura to wizytówka Miejskiej Przystani – nowa inwestycja budowlana firmy Pres. Oferta mieszkaniowa skierowana była głównie do młodych rodzin, ludzi związanych z miejskim życiem, ale ceniących sobie spokój bezpiecznej enklawy.

WYZWANIE

Mieliśmy stworzyć wizerunek podkreślający walory nowej inwestycji, ale przede wszystkim wyróżniający się na tle konkurencji. W ramach zlecenia mieliśmy opracować materiały sprzedażowe dla przedstawicieli handlowych.

REALIZACJA

Postawiliśmy na oryginalność projektu graficznego. Grafikę oparliśmy o motyw kubistycznych brył, częściowo abstrakcyjnych, częściowo tworzących zarysy budynków, w które wpisane zostały wizualizacje inwestycji. Zastosowany sposób rysunku był dość „awangardowy” i dzięki temu miał podkreślić indywidualność oferty. Było to dość ryzykowne rozwiązanie, nie pojawiające się w materiałach firm deweloperskich, okazało się jednak trafione w „dziesiątkę”. Ilustracje połączone z wizualizacjami w konstrukcje z ciosanych pod różnymi skosami brył utworzyły bardzo oryginalną wizję kubistycznego miasta. Zastosowaliśmy kolorystykę bawiącą się odcieniami chłodnej szarości w połączeniu z ciepłym pomarańczowym. Świeże kolory zachęcają do zamieszkania w Miejskiej Przystani. Zgodnie z założonym planem powstała wyróżniająca się identyfikacja wizualna w sektorze budownictwa.

ZADANIA WYKONANE
  • logo, identyfikacja wizualna
  • spójny zestaw materiałów promocyjno-reklamowych (katalog reklamowy, teczka, ulotka, zestaw reklam prasowych)
  • strona ww
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Nowy projekt broszury inwestycji deweloperskiej, nowa broszura

Planując kolejną inwestycję deweloperską trzeba popracować nad kolejnym projektem broszury, która będzie prezentować kompletną ofertę tego przedsięwzięcia. Można byłoby skorzystać z poprzedniego projektu graficznego. Można nawet wykorzystać gotowy szablon broszury reklamowej. Jednak to nie ma najmniejszego sensu. Po to tworzy się projekt broszury inwestycji deweloperskiej, aby ją reklamował i zachęcał do zakupu mieszkań. Ma ją odróżniać i sama wyróżniać się na tle ogólnodostępnych broszur. Trzeba w związku z tym poświęcić jej więcej uwagi, a najlepiej zlecić wykonanie tego marketingowego przedmiotu profesjonalistom.

strzałka

Reklamowa broszura inwestycji tworzona od podstaw

Kluczem do sukcesu jest opracowanie broszury promocyjnej od podstaw, poczynając od projektu, a na druku materiału i wykończeniu kończąc. Folder ten nie może być kopią ani poprzedniego materiału tego inwestora, ani też żadnej innej. Musi odróżniać się od materiałów reklamowych konkurencji. Tylko wtedy przykuje uwagę potencjalnych klientów. Przy tworzeniu broszury inwestycji trzeba zacząć od rozmowy z deweloperem. W końcu wszystko, co na niej się znajdzie, musi ściśle nawiązywać do jego oferty, konkretnej nieruchomości. A kto te informacje przekaże lepiej, jak nie sam deweloper. Tak więc pierwsze działania nad projektem powinny opierać się na dogłębnej rozmowie zleceniodawcy z wykonawcą. Profesjonalna broszura reklamowa inwestycji budowlanej to skuteczny sposób na zdobycie nowych klientów. Dlatego jest tak bardzo ważna, a co za tym idzie, powinien zaopatrzyć się w nią każdy, kto przystępuje do kolejnych działań z zakresu budowy nieruchomości. Tworząc projekt broszury nowej inwestycji też trzeba najpierw dobrze przemyśleć. To, jak ma wyglądać, do czego prowadzić, kogo interesować. To pozwoli stworzyć dobry materiał reklamowy. Zlecając projekt broszury inwestycji budowlanej profesjonalistom, można liczyć na kompleksowe wsparcie i doradztwo także w ustaleniu takich szczegółów.

strzałka

Projekt broszury inwestycji budowlanej tworzony na zamówienie

Zupełnie nowy projekt broszury inwestycji można wykonać bez problemu. Wystarczy skorzystać z usług profesjonalnej agencji reklamowej, która specjalizuje się w tym zakresie. Wybierając tę, która ma największe doświadczenie w branży budowlanej, można mieć jednocześnie pewność, że projekt ten zostanie opracowany profesjonalnie i dobrze, a w efekcie tego powstanie oryginalna broszura, która przykuje uwagę wielu nowych, potencjalnych klientów. Ponieważ każda nieruchomość jest inna, a także inne oczekiwania względem danej inwestycji ma sam inwestor, każda broszura tworzona na potrzeby konkretnej inwestycji jest również całkiem inna. Projekt tego marketingowego gadżetu jest bardzo ważną sprawą, dlatego zobowiązuje do maksymalnego zaangażowania. Z pomocą profesjonalistów grafików zadanie to okaże się znacznie łatwiejsze. Broszury inwestycji przekazujące klientom najważniejsze informacje o nieruchomości są z jednej strony przydatne potencjalnym klientom, a z drugiej zaś budują wizerunek marki dewelopera. Nie można w takim razie pozwolić sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia i błędy. Lekceważenie powagi sytuacji mogłoby przyczynić się do strat, aniżeli zysków.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42