Atrium Park

Branża — Budownictwo

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Nasz klient – firma budowlana Arkada Invest – realizowała dużą inwestycję o wyróżniającej się, nieszablonowej architekturze. Docelowo inwestycja ma składać się z 4 budynków o wysokim standardzie.

WYZWANIE

Oferta dewelopera miała trafić do dość wymagającego klienta, a więc identyfikacja wizualna marki, sam przekaz wizualny musiał być na bardzo wysokim poziomie. Marka Atrium Park musiała otrzymać charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną. Charakterystycznymi cechami inwestycji, które musiały być uwypuklone w wizerunku były: nowoczesność, wysoki standard, przyroda. Ponieważ realizowaliśmy już dla tego klienta projekty wizerunkowe dotyczące innych inwestycji, musieliśmy postarać się wyraźnie odróżnić ten projekt od pozostałych.

REALIZACJA

Praca nad identyfikacją wizualną dla Atrium Park obejmowała przede wszystkim zaprojektowanie logo oraz spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie naszego klienta indywidualny, niepowtarzalny charakter. W logotypie zastosowaliśmy motyw wijącej się gałązki z listkiem, symbolizujący przyrodę, jaka otaczać ma budynki tej inwestycji. Dla zdynamizowania wzoru i skontrastowania z delikatnym motywem gałązki daliśmy mocną, zdecydowaną czcionkę w napisie Atrium”, zaś „Park” dla kontrastu napisaliśmy cieniutką czcionką. W logo i materiałach reklamowych zastosowaliśmy kontrastową linię kolorystyczną opartą na mocnym ciemnym fiolecie i soczystej zieleni.

W materiałach reklamowych staraliśmy się oddać atmosferę wysokiej jakości i nowoczesności poprzez zastosowanie prostych dużych płaszczyzn koloru i oszczędną, elegancką typografię. Graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić wysoki standard budynków, eksponując wyróżniające się, imponujące wizualizacje. Przestrzenne ekspozycje inwestycji dodawały smaku i wartości marce.

Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość marki Atrium Park. Symbolika, kolorystyka, typografia, itp. umieściły ofertę naszego klienta w sektorze produktów o podwyższonym standardzie.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna dla inwestycji
  • ulotka promocyjna
  • zestaw reklam prasowych
  • baner do strony www
  • billboard promocyjny dla inwestycji
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder a4 reklamowy to świetna promocja firmy oraz przedstawienie usług i produktów

Promocja marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do możliwych kontrahentów bądź dostawców biznesowych. Toteż w tym celu stworzyliśmy specjalny folder a4 firmowy, jaki przedstawia bardzo ważne dane o naszej działalności, a zarazem przyciąga wzrok dzięki interesującemu projektowi. Wysoka jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie folder firmy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą porządnej marki.

strzałka

Opis jak stworzyliśmy projekt firmowej broszury?

Aby mieć pewność, że foldery a4 reklamowe będą dobrze komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy specjalny projekt graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz formą firmy. Powinno się przyznać, że dobrany do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Jednocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z klientami to bardzo istotne atuty.

strzałka

Foldery a4 promocyjne są bardzo opłacalną formą marketingu i reklamy firmy

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, wiemy że materiały promocyjne muszą być właściwej jakości. Całkiem inaczej chwyta się w dłoni katalog firmowy, jaki zrobiony jest z należytej jakości materiałów. Postawiliśmy także na stosowną kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, które są spójne z wizerunkiem firmy i stawiają markę w dobrym świetle. Solidne opracowanie graficzne jest niezmiernie istotne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42