Elpoautomatyka

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wizerunkowy folder dla firmy

Stworzyliśmy nowy katalog wizerunkowy dla marki. To ogólna postać prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, ażeby nasz końcowy folder był szczególną wizytówką dla użytkownika oraz formą marketingu. Uzyskaliśmy od firmy szkic oczekiwanego produktu finalnego oraz niezbędne do jego ukończenia zdjęcia, instrukcje dotyczące barw i fontów. Forma katalogu promocyjnego Folder firmowy wizerunkowy został stworzony w pionowej orientacji w rozmiarze A4. Dostosowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To pierwsza faza pracy nad takim folderem - stworzenie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce przekazywać firma.

strzałka

Znakomita reklama to broszura reklamowa dla marki

Firmowy folder promocyjny, to unikalna i sprawdzona forma reklamy wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy identyfikacyjne niuanse dokładnie związane z działalnością naszego nabywcy, ażeby wzbudzić w kontrahencie jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył dużo pracy kreując szkice, koncepcję graficzną i finalne scalenie wszystkich szczegółów. Końcowy produkt jest na znacznym poziomie i co najważniejsze zadbaliśmy o to, żeby przekładał się na korzyści i nie była to pusta inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spoistość przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co kreujemy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na właściwy rezultat końcowy. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych elementów, a nasze foldery firmowe mają konkurencyjną jakość wśród innych producentów funkcjonujących w branży. Folder został wykreowany z uwzględnieniem najnowszych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42