Seito

Branża — Usługi

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Firma Seito Polska specjalizuje się w dostarczaniu usług outsourcingowych w obszarze transportu wewnętrznego oraz obsługi procesów produkcyjnych. Jej celem jest świadczenie usług najwyższej jakości oraz zapewnienie wysokiego.

WYZWANIE

miczny rozwój SEITO Polska, zdobywanie coraz większego udziału w rynku zbytu stało się pretekstem do prac nad odświeżeniem dotychczasowego wizerunku. Naszym zadaniem był całkowita zmiana aktualnego wizerunku, aby firma zyskała nową jakość w oczach klienta. Klient oczekiwał od nas wypracowania technicznego, ale zarazem czystego i prostego przekazu, tak aby firma była potrzegana jako profesjonalista w swojej brażny.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem firmy rozpoczęliśmy od liftingu dotychczasowego logo. Z założenia całość wizerunku Seito Polska miała być dość techniczna, tak więc również znak graficzny musił iść w tym samym kierunku. Przy budownie nowego logo w konstrukcji symbolu wykorzystany został element wizualny symbolizujący jakby wejście nowego elementu w dotychczasową powierzchnię, co miało symbolizować usługi outsocringowe. Logo miało być proste i czytelne, przy tym mocno techniczne, ale też wykazywać cechy specyfiki działania firmy. Dynamiczność logo uzyskaliśmy przez zastosowanie skosu, który jako element graficzny został dalej wykorzystany przy budowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W ramach naszej współpracy nad nowym wizerunkiem zostały wykonane również materiały biurowe, ulotka firmowa i teczka ofertowa na dokumenty. Kolejnym etapem we wdrażaniu wizerunku było zaprojektowanie katalogu prezentującego szeroką ofertę usługową firmy. Przy kreowaniu tych elementów identyfikacji, mocny nacisk położyliśmy na techniczny charakter projektu, przy zachowaniu prostoty i czytelności oraz dynamicznego charakteru. Efekt naszej pracy spotkał się z pozytywnym odbiorem przez rynek i branżę.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder wizerunkowy
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
  • kalendarze
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Promocyjny katalog dla marki, sprawdzona postać promocji

Stworzyliśmy nowy katalog promocyjny dla firmy. To ogólna forma prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, żeby nasz finalny folder był wyjątkową wizytówką dla nabywcy oraz formą marketingu. Otrzymaliśmy od marki szkic oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego zrealizowania zdjęcia, instrukcje dotyczące kolorów i czcionek. Postać dużego folderu a4 promocyjnego dla firmy Folder firmowy wizerunkowy został stworzony w pionowej orientacji w formacie A4. Dostosowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To pierwsza faza pracy nad takim folderem - opracowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce oznajmiać marka.

strzałka

Znakomita reklama to broszura a4 dla firmy

Firmowy folder reklamowy, to specjalna i renomowana postać promocji wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy wizerunkowe niuanse precyzyjnie związane z działalnością naszego nabywcy, by wzbudzić w kliencie jak najważniejsze skojarzenia z marką. Nasz projektant włożył mnóstwo pracy kreując szkice, koncepcję graficzną i końcowe scalenie wszystkich składników. Końcowy produkt jest na wysokim poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, tak aby przekładał się na profity i nie była to pusta inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na właściwy efekt finalny. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych detali, a nasze foldery reklamowe mają konkurencyjną jakość pośród innych producentów funkcjonujących w branży. Katalog reklamowy został wykreowany z uwzględnieniem najświeższych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42