KJK

Branża — Meble

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Firma KJK to prężny, rozwijający się producent mebli. Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja mebli i stelaży do mebli biurowych.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było wykrystalizowanie zintegrowanego wizerunku marki mebli biurowych KJK. Unowocześniona identyfikacja wizualna miała przyczynić się do bardziej dynamicznego rozwoju firmy. W ramach tworzenia wizerunku mieliśmy także zrealizować profesjonalną sesję zdjęciową mebli. Klientowi zależało na tym, aby fotografie pokazywały produkty w nowoczesny sposób.

REALIZACJA

W projektowaniu linii graficznej dla KJK wykorzystaliśmy stonowaną spokojną kolorystykę - szarości, „przybrudzone” błękity i kolor granatowy. Zaprojektowaliśmy nowoczesny przekaz graficzny - przecinające się pod kątem prostym płaszczyzny delikatnego koloru budują przestrzeń na ciekawą wizualnie prezentację zdjęć. Wykonaliśmy sesję fotograficzną, w trakcie której powstały zarówno „wyizolowane” zdjęcia produktów, jak i „artystyczne” ujęcia zestawu mebli.

Zastosowane przez nas działania skutecznie wzmocniły wizerunek marki KJK na polskim rynku. Przyczyniły się do tego zarówno kolorystyka materiałów reklamowych, zaproponowana forma materiałów, jak i nowoczesne zdjęcia. Wszystkie te elementy złożyły się na wypozycjonowanie marki w segmencie mebli biurowych.

ZADANIA WYKONANE
  • wizerunek firmy
  • materiały reklamowe
  • zestaw katalogów reklamowych
  • segregator reklamowy
  • teczka ofertowa
  • strona www
  • sesja fotograficzna
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Promocyjny folder dla firmy

Stworzyliśmy nowy folder wizerunkowy dla firmy. To ogólna forma prezentacji marki i jej oferty. Staraliśmy się, żeby nasz końcowy katalog był unikalną wizytówką dla nabywcy oraz formą marketingu. Uzyskaliśmy od marki zarys oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego zrealizowania fotografie, instrukcje dotyczące odcieni. Forma dużego folderu a4 promocyjnego Folder firmowy promocyjny został stworzony w pionowej orientacji w formacie A4. Dopasowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim katalogiem - wykreowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce komunikować firma.

strzałka

Znakomita reklama to broszura a4 dla firmy

Firmowy katalog reklamowy, to nadzwyczajna i prestiżowa forma promocji wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną kreację i dobraliśmy identyfikacyjne szczegóły precyzyjnie związane z działaniem naszego kontrahenta, aby wzbudzić w kontrahencie jak najważniejsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył mnóstwo pracy kreując szkice, koncepcję graficzną i końcowe połączenie wszystkich części. Finalny produkt jest na ogromnym poziomie i co najważniejsze zadbaliśmy o to, tak aby przekładał się na korzyści i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spoistość przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na odpowiedni efekt końcowy. Przykuwamy uwagę do najdrobniejszych niuansów, a nasze foldery firmowe mają konkurencyjną jakość wśród pozostałych producentów funkcjonujących w branży. Katalog reklamowy został opracowany z uwzględnieniem najnowszych trendów, z jakimi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42