Energa Invest

Branża — Energetyka

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder reklamowy to sprawdzona reklama marki

Reklama marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do prawdopodobnych klientów lub współpracowników biznesowych. Tym samym w tym celu stworzyliśmy specjalny folder a4 firmowy, który opisuje bardzo ważne dane o naszej działalności, a zarazem przyciąga wzrok dzięki ciekawemu projektowi. Odpowiednia jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie folder promocyjny do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją porządnej firmy.

strzałka

Jak stworzyliśmy projekt broszury?

Aby mieć pełne przekonanie, że katalogi będą odpowiednio komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy specjalny projekt graficzny. Zarówno odcienie jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz typem biznesu. Należy uznać, że dopasowany do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równolegle w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z klientami to bardzo ważne atuty.

strzałka

Foldery a4 reklamowe się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, materiały promocyjne muszą być właściwej jakości. Totalnie inaczej trzyma się w dłoni folder firmowy, który zrobiony jest z odpowiedniej jakości materiałów. Postawiliśmy także na trafną kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem marki i stawiają markę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest niezmiernie niezwykle istotne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42