Marco Oil

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder reklamowy to doskonała promocja firmy

Reklama marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do potencjalnych kontrahentów lub współpracowników biznesowych. Zatem w tym celu wykonaliśmy specjalny katalog firmowy, który opisuje niezwykle istotne dane o naszej działalności, a jednocześnie przyciąga wzrok dzięki interesującemu projektowi. Odpowiednia jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie katalog reklamowy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją dobrej firmy.

strzałka

Jak wykonaliśmy projekt katalogu firmowego?

Aby mieć pełne przekonanie, że katalogi będą prawidłowo komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy szczególny projekt graficzny. Zarówno odcienie jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz formą biznesu. Należy przyznać, że dopasowany do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równolegle w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W stosunkach biznesowych oraz z klientami to bardzo ważne atuty.

strzałka

Katalogi promocyjne się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, materiały promocyjne muszą być należytej jakości. Totalnie inaczej chwyta się w dłoni katalog firmowy, jaki zrobiony jest z odpowiedniej jakości materiałów. Postawiliśmy także na dobrą kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, które są spójne z wizerunkiem marki i stawiają firmę w dobrym świetle. Porządne opracowanie graficzne jest nadzwyczaj istotne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42