Oplast Recykling

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder firmy reklamowy to świetna reklama marki

Promocja firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do potencjalnych odbiorców albo współpracowników biznesowych. Dlatego w tym celu stworzyliśmy specjalny folder firmowy, który przedstawia istotne informacje o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki interesującemu pomysłowi. Dobra jakość materiału powoduje, że każdy kto weźmie folder do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją solidnej marki.

strzałka

Jak wykonaliśmy projekt graficzny folderu reklamowego?

Aby mieć pewność, że katalogi reklamowe będą poprawnie komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy specjalny pomysł graficzny. Zarówno odcienie jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz typem biznesu. Należy przyznać, że pasujący do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Zarazem w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z nabywcami to niezwykle ważne atuty.

strzałka

Foldery reklamowe się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały promocyjne muszą być należytej jakości. Całkowicie inaczej trzyma się w dłoni folder firmowy, jaki wykonany jest z należytej jakości materiałów. Postawiliśmy także na poprawną kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem marki i stawiają markę w dobrym świetle. Porządne opracowanie graficzne jest nadzwyczaj niezwykle istotne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42