Satoria

Branża — Budownictwo

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Reklamowy katalog dla marki

Stworzyliśmy nowy katalog wizerunkowy dla firmy. To ogólna forma prezentacji marki i jej oferty. Staraliśmy się, żeby nasz końcowy folder był unikalną wizytówką dla klienta oraz formą marketingu. Otrzymaliśmy od marki wstępny projekt oczekiwanego produktu finalnego oraz niezbędne do jego ukończenia zdjęcia, wskazówki dotyczące odcieni i fontów. Postać katalogu firmowego promocyjnego Folder firmy promocyjny został stworzony w pionowej orientacji w rozmiarze A4. Dostosowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną formę reklamy. To pierwsza faza pracy nad takim katalogiem - opracowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce przekazywać firma.

strzałka

Ekskluzywna reklama to broszura reklamowa a4 dla firmy

Firmowy folder reklamowy, to wyjątkowa i ekskluzywna postać reklamy wśród firm. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy wizerunkowe detale precyzyjnie związane z działalnością naszego nabywcy, aby wzbudzić w kliencie jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz projektant włożył dużo pracy tworząc szkice, koncepcję graficzną i końcowe połączenie wszystkich składników. Finalny produkt jest na wysokim poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, ażeby przekładał się na profity i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do zakończenia i wpływa na dobry wynik końcowy. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych szczegółów, a nasze foldery a4 mają konkurencyjną jakość pośród pozostałych producentów funkcjonujących w branży. Folder promocyjny został stworzony z uwzględnieniem najświeższych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42