Infini

Branża — Infini

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Intrygująco brzmiąca nazwa Infini to podmarka Nicore, dystrybutora e-papierosów. Sukces rynkowy dotychczasowych działań marketingowych napędził dalszy rozwój firmy i potrzebę wprowadzenia na rynek nowej marki e-papierosów.

WYZWANIE

Wyzwaniem, z którym miała się zmierzyć agencja, było zaprojektowanie wizerunku Infini w taki sposób, by jeszcze bardziej uwypuklić walory marki Nicore, jednocześnie odróżniając Infini jaką osobną markę. Nowa linia papierosów skierowana była głównie do kobiet, co musiał jasno komunikować wizerunek – logo, materiały promocyjne, opakowania. Ponadto celem wypromowania nowej marki było umocnienie pozycji Nicore na rynku i poprawa jego widoczności na półkach sklepowych.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, postanowiliśmy zachować te elementy, które składały się na kapitał wizualny marki głównej. Uznaliśmy, że są to: falisty, niedopowiedziany rysunek sugerujący unoszące się smugi dymu papierosowego. Wykorzystując ten rodzaj kreski stworzyliśmy logo – napis Infini jest narysowany falistymi smugami w bezpośredni sposób odnosząc się do wizerunku „matki”. Natomiast zastosowaliśmy całkowicie odmienną kolorystykę: podczas gdy Nicore osadzone było w głębokiej czerni z drobnymi elementami kontrastowych kolorów, w wizerunku Infini dominuje biel z delikatnymi błękitami, szarością oraz mocnym akcentem czerwieni. Wykorzystane środki uszlachetniające opakowanie (matowe wykończenie z elementami połyskującymi i srebrną folia) wzmacniają branding marki i pozycjonują ją w kategorii produktu luksusowego. Eleganckie opakowanie produktu pomogło zdystansować konkurencję i wyróżnić markę Infini na rynku.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • zestaw tworzący opakowanie
  • instrukcja obsługi
  • ulotka reklamowa
  • katalog promocyjny produkty
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder firmy reklamowy to świetna promocja marki

Promocja firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do prawdopodobnych klientów albo współpracowników biznesowych. Stąd w tym celu wykonaliśmy specjalny folder firmowy, który opisuje istotne dane o naszej działalności, a zarazem przyciąga wzrok dzięki interesującemu projektowi. Odpowiednia jakość materiału powoduje, że każdy kto weźmie folder do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją rzetelnej firmy.

strzałka

Jak wykonaliśmy projekt broszury reklamowej?

Aby mieć pewność, że katalogi firmowe będą prawidłowo komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy wyjątkowy projekt graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz formą biznesu. Trzeba uznać, że pasujący do szaty wizualnej firmy produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równolegle w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W stosunkach biznesowych oraz z nabywcami to niezwykle istotne atuty.

strzałka

Foldery reklamowe się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, wiemy że materiały reklamowe muszą być należytej jakości. Całkowicie inaczej chwyta się w dłoni katalog firmowy, który wykonany jest z właściwej jakości materiałów. Postawiliśmy także na poprawną kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem firmy i stawiają firmę w dobrym świetle. Solidne opracowanie graficzne jest niezmiernie istotne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42