Inspeo

Branża — Informatyka

Praca — foldery, broszury reklamowe

Projektując katalog reklamowy staraliśmy się znaleźć oryginalną, nowoczesną formę graficzną dla zaprezentowania treści. Celem katalogu było przyciągnąć klientów atrakcyjną szatą graficzną, niebanalnie, a zarazem czytelnie zaprezentować ofertę firmy oraz rozwinąć indywidualny wizerunek. W celu podniesienia prestiżu wydawnictwa zastosowaliśmy w druku liczne metody uszlachetniania. Dzięki temu, iż kontrolujemy wszystkie etapy druku i oprawy, udało się nam uzyskać pożądany efekt - w pełni profesjonalny biznesowy katalog reklamowy.

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder firmy reklamowy to doskonała promocja marki oraz prezentacja usług i wyrobów

Reklama firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i dotrzeć do prawdopodobnych klientów lub dostawców biznesowych. Toteż w tym celu stworzyliśmy szczególny katalog firmowy, jaki prezentuje niezwykle istotne informacje o naszej działalności, a jednocześnie przyciąga wzrok dzięki ciekawemu projektowi. Odpowiednia jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie katalog do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją solidnej marki.

strzałka

Opis jak wykonaliśmy projekt broszury?

Aby mieć pewność, że katalogi firmowe będą dobrze komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy szczególny pomysł graficzny. Zarówno odcienie jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz formą biznesu. Należy uznać, że pasujący do szaty wizualnej firmy produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Zarazem w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W stosunkach biznesowych oraz z klientami to ogromnie ważne atuty.

strzałka

Foldery promocyjne są bardzo lukratywną formą marketingu i reklamy firmy

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, wiemy że materiały promocyjne muszą być odpowiedniej jakości. Całkowicie inaczej chwyta się w dłoni folder firmowy, który wykonany jest z należytej jakości materiałów. Postawiliśmy także na właściwą kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, które są spójne z wizerunkiem firmy i stawiają markę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest nadzwyczaj istotne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na klientach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42