Arkadia 3

Branża — Budownictwo

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Arkadia 3 to kolejna inwestycja budowlana dla wiodącego dewelopera Arkady Invest. Z bydgoskiem deweloperem współpracujemy już od kilku lat. Wykonaliśmy dla niej szereg materiałów reklamowych i niejeden wizerunek dla inwestycji budowlanej.

WYZWANIE

Firma Arkada Invest poszukiwała identyfikacji dla nowej inwestycji budowlanej, która miała przyczynić się do wyróżnienia tej oferty mieszkań na rynku bydgoskim. Nasze projekty miały zapewnić skuteczny przekaz reklamowy i stworzyć przestrzeń dla prezentacji inwestycji na różnych płaszczyznach. Przekaz wizualny miał za zadanie komunikować kluczowe cechy oferty – sielankowa okolica, bliskość terenów zielonych, miejsce bezpieczne, idealne dla rodzin z dziećmi.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, opieraliśmy się na założeniu, że klienci rynku mieszkaniowego tęsknią za bezpiecznym azylem, a jednocześnie wygodą, którą stwarza nowe budownictwo mieszkaniowe. Nasi graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić nowoczesność oferty, eksponując wyróżniające się ciekawą architekturą wizualizacje.Natomiast elementy takie, jak przestrzeń kolorystyczna, dynamiczna czcionka, świetliste zdjęcia przedstawiające radosnych, aktywnych ludzi bawiących się z dziećmi, miały komunikować lekkość i czekające tu na przyszłych mieszkańców szczęśliwe życie z dla od zgiełku miasta. Arkadia to symbol spokoju i kontaktu z naturą. To już trzecia inwestycja Arkady Inwest w tej okolicy, która należało w istotny sposób wyróżnić od pozostałych marek dewelopera. Awangardowa bryła, bliskość sklepów i punktów usługowych, to elementy które wyróżniają tą inwestycje. Te cechy zostały w odpowiedni sposób zaakacentowane w opracowanych dla firmy materiałach promocyjnych – folder wizerunkowy inwestycji, teczka, grafiki do strony www oraz ulotki.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder wizerunkowy
  • teczka ofertowa
  • gadżety reklamowe
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt katalogu nieruchomości deweloperskiej od ręki

Choć wielu deweloperów może nie zdawać sobie z tego sprawy, projekt katalogu nieruchomości jest niezwykle ważnym elementem kampanii sprzedażowej nowej inwestycji. Wymaga więc profesjonalnego wykonania, a w tym wpadającej w oko grafiki. Dobrze opracowane i zaprojektowane katalogi reklamowe niemal sprzedają od razu. Skutecznie zachęcają klientów do bliższego zapoznania się z ofertą i do zakupu. Warto w związku z tym dobrze przemyśleć tę kwestię, by w konsekwencji tego móc opracować broszurę czy katalog, który przyniesie deweloperowi szereg korzyści. Wykonaniem takiego zajmie się firma z profesjonalnym studio graficznym.

strzałka

Katalog reklamowy nieruchomości – szybka realizacja, profesjonalne wykonanie

Można zlecić tworzenie katalogu firmie projektującej, która wykonuje opracowania korzystając z gotowych szablonów, a także profesjonalistom, którzy mają większą wiedzę i doświadczenie, co pozwala im na wykazanie się większą kreatywnością. Najlepiej skorzystać z usług firmy, która nie tworzy standardowych projektów, gdyż nieruchomości mieszkaniowe to branża, w której należałoby się jakoś wyróżnić. Udając się do profesjonalnego studio graficznego lub jeszcze lepiej do profesjonalnej agencji reklamowej, można liczyć na kompleksową obsługę i zadowolenie pod każdym względem. Opracowany projekt katalogu nieruchomości inwestycji musi być profesjonalny, elegancki, dostosowany do obowiązujących trendów i wartościowy dla odbiorcy. Musi przekazywać cenne informacje dotyczące danej nieruchomości, a także wyraźne, wysokiej jakości zdjęcia przedstawiające dany obiekt budowlany. Niektóre agencje projektowe zapewniają szybką realizację zamówienia, więc warto dopytać o szczegóły kontaktując się z jedną z nich. Trzeba mieć wobec tego na uwadze to, że skoro firma oferuje szybki projekt wcale nie musi oznaczać, że ma tu na myśli gotowy prosty projekt katalogu nieruchomości. By jednak mieć pewność, należy zapoznać się ze szczegółami oferty i działalności danej agencji.

strzałka

Projekty katalogu nieruchomości z szablonu i tworzone na zamówienie

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czym różni się powielony standardowy projekt katalogu nowej nieruchomości od tego, który tworzony jest pod zamówienie, według indywidualnych oczekiwań zamawiającego? Pewnie niejeden deweloper miał okazję rozmyślać nad tymi różnicami. One faktycznie są. Nic więc dziwnego, że tak wielu z nich przed ostatecznym złożeniem zamówienia na projekt katalogu nieruchomości dewelopera dopytuje, czy będzie on wykonany szablonowo, czy może jednak mogą liczyć na jakąś indywidualną kreację tego przedmiotu. Indywidualny projekt graficzny ma wiele zalet, ponieważ może być powiązany kolorystycznie i stylem z wizerunkiem firmy dewelopera, a także może wyróżniać się na tle konkurencyjnych katalogów. Warto w związku z tym zamawiać indywidualne projekty katalogów reklamowych, a następnie tworzyć je z materiałów, które wyróżniają się wysoką jakością. W tym przypadku nie ma sensu kierować się ceną, która bywa bardzo myląca i nie zawsze współgrająca z jakością usługi. Tanie budowanie wizerunku firmy deweloperskiej, w tym przypadku samego katalogu, nie zapewnia żadnych korzyści. Trzeba koniecznie mieć to na uwadze, szukając wykonawcy, bo projekt katalogu reklamowego to ważna sprawa, a w przypadku sprzedaży mieszkań, może nawet jedna z najważniejszych kwestii.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42