Medyk

Branża — Medycyna

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk to klinika medycyny rodzinnej, a przede wszystkim specjalistyczna lecznica dermatologiczna. Oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry oraz bogatą gamę innowacyjnych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

WYZWANIE

W związku z rozwojem oferty i zakresu usług medycznych Klinika Medyk potrzebowała nowoczesnego wizerunku i szerokiego pakietu materiałów promocyjnych. Firma chciała utrzymać swoje logo, natomiast cała linia graficzna zarówno strony internetowe jak i materiałów drukowanych miały zostać zaprojektowane na nowo. Wyzwaniem dla nas było pokazać zabiegi dermatologiczne w sposób piękny, tak, by zachęcić potencjalne klientki do korzystania z usług kliniki, a przy tym należało podkreślić aspekt „wysokich” technologii i nowoczesnej medycyny.

REALIZACJA

Prace nad zmianą całościowej identyfikacji wizualnej obejmowały przede wszystkim zaprojektowanie spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie Medyka indywidualny, niepowtarzalny charakter. Zastosowaliśmy motyw ciała uwikłanego w falujące kształty wektorowe, podkreślające smukłe kształty. Prezentując ciało ludzkie staraliśmy się unikać klimatu kojarzonego z erotyką, na rzecz „medycznego”, „dermatologicznego” przesłania.

Zrealizowaliśmy osobne ulotki reklamowe dla każdego z zabiegów dermatologicznych. Różnicuje je kolor, łączy wspólny klimat kompozycyjny i jednakowy, niestandardowy wykrój formy wydawniczej. Wiele uwagi poświęciliśmy dopracowaniu estetycznego wykończenia materiałów reklamowych.

Ponadto zaprojektowaliśmy stronę www, katalog reklamowy i teczkę reklamową utrzymane w spójnej z ulotkami, indywidualnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE

Pakiet materiałów promocyjnych:

  • spójny wizerunek dla firmy
  • materiały biurowe (papier firmowy, wizytówki, itp.)
  • katalog reklamowy o usługach
  • teczka reklamowa
  • seria 4 ulotek dla produktów
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder firmy reklamowy to świetna promocja firmy oraz prezentacja usług i wyrobów

Reklama marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do potencjalnych odbiorców ewentualnie współpracowników biznesowych. Zatem w tym celu stworzyliśmy wyjątkowy katalog firmowy, jaki przedstawia niezwykle istotne dane o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki ciekawemu pomysłowi. Dobra jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie katalog reklamowy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją rzetelnej firmy.

strzałka

Opis jak stworzyliśmy projekt graficzny firmowej broszury?

Aby mieć pewność, że katalogi reklamowe będą odpowiednio komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy wyjątkowy pomysł graficzny. Zarówno barwy jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz rodzajem działalności. Trzeba przyznać, że pasujący do szaty wizualnej firmy produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Jednocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z nabywcami to bardzo ważne atuty.

strzałka

Foldery a4 reklamowe są bardzo lukratywną formą promocji i reklamy firmy

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały reklamowe muszą być dobrej jakości. Zupełnie inaczej chwyta się w dłoni folder firmowy, który wykonany jest z dobrej jakości materiałów. Postawiliśmy także na trafną kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem marki i stawiają markę w dobrym świetle. Porządne opracowanie graficzne jest nadzwyczaj niezwykle istotne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na klientach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42