Entelo

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Nasz klient to wynalazca producent nowatorskiego krzesła służącego zapobieganiu i korygowaniu wad postawy u dzieci i młodzieży.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było zaprojektowanie logo, wizerunku dla nowej marki, pomoc marketingowa w planowaniu strategii promocyjnej produktu, projekt szeregu materiałów reklamowych według jednej spójnej linii graficznej. Ponieważ produkt Dobre Krzesło to nowość na rynku, ekspozycja samego produktu musiała być bardzo silna.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie i wielu tygodniach rozmów z klientem wyłoniła się nazwa produktu, a następnie zaprojektowaliśmy logotyp Dobrego Krzesła Entelo. Staraliśmy się uzyskać formę prostą, oszczędną, "medyczną". Po stworzeniu logo przyszła kolej na serię materiałów reklamowych - katalog, ulotki, reklamy prasowe, stoisko na targi. Ponieważ produkt Dobre Krzesło skierowany jest głównie do szkół, przeznaczony dla dzieci i młodzieży, staraliśmy się uzyskać młodzieżowy, szkolny klimat. W tym celu jako motyw wiodący naszych projektów wykorzystaliśmy ilustracje stylizowane na rysunki z zeszytów szkolnych. Kolorystyka także "szkolna", a zarazem lekko "medyczna" - błękity i granaty. Oprawa fotograficzna to kolorowe, żywe w barwach zdjęcia przedstawiające aktywne dzieci, rodzinę, szkołę itp. Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość nowej marki na polskim rynku. Przyczyniły się do tego zarówno indywidualna ilustracja, symbolika, kolorystyka, jak i odpowiednia ekspozycja wizerunku produktu w reklamach.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały reklamowe
  • strona www
  • katalog
  • ulotki
  • stoisko na targi
  • reklama prasowa
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Promocyjny katalog dla marki

Stworzyliśmy nowy katalog wizerunkowy dla marki. To powszechna postać prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, żeby nasz końcowy folder był specjalną wizytówką dla użytkownika oraz formą marketingu. Otrzymaliśmy od firmy plan oczekiwanego produktu finalnego oraz niezbędne do jego ukończenia zdjęcia, instrukcje dotyczące kolorów i fontów. Postać katalogu promocyjnego Folder firmy promocyjny powstał w pionowej orientacji w rozmiarze A4. Dostosowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim katalogiem - opracowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce oznajmiać marka.

strzałka

Ekskluzywna reklama to broszura reklamowa dla marki

Firmowy folder wizerunkowy, to unikalna i sprawdzona postać promocji wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy identyfikacyjne szczegóły stricte związane z działalnością naszego klienta, tak aby wzbudzić w kliencie jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył sporo pracy tworząc szkice, koncepcję graficzną i finalne scalenie wszystkich fragmentów. Finalny produkt jest na gigantycznym poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, żeby przekładał się na korzyści i nie była to pusta inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spoistość przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na dobry efekt końcowy. Przykuwamy uwagę do najdrobniejszych elementów, a nasze katalogi firmowe mają konkurencyjną jakość wśród pozostałych producentów działających w branży. Folder został stworzony z uwzględnieniem najnowszych trendów, z jakimi jesteśmy na bieżąco i stosujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42