Liquid Data

Branża — Informatyka

Praca — foldery, broszury reklamowe

WYZWANIE

Naszym tematem było zaprojektowanie wizerunku przedsiębiorstwa, zacząwszy od zaprojektowania logotypu, ażeby w następnych fazach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów marketingowych – foldery reklamowe, ulotki a5, segregatory, grafiki reklamowe, strona www, itp. Nasza praca miała na celu zaprojektowanie nowoczesnego, innowacyjnego, a jednocześnie nadzwyczaj fachowego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamością wizualną dla firmy polegała w nadrzędnej mierze na opracowaniu spójnej, wszechstronnej linii graficznej, która będzie porządnie działać pod rozmaite kanały działań promocyjnych i sprzedażowych. Klient oczekiwał od nas opracowania czystego i prostego przekazu, który idealnie wpasowuje się w branżę, w jakiej funkcjonuje.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem jednostki zaczęliśmy od nader znaczącego czynnika tożsamości wizualnej spółki czyli logotypu. Symbol przedsiębiorstwa, jaki został stworzony to nieskomplikowany i nowoczesny znak oraz porządnie dobrana typografia, jaki swoją konstrukcją idealnie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka znaku graficznego akcentuje profesjonalizm działalności spółki i siłę działania. Logo firmy miało być proste i wymowne, ale też wykazywać cechy dynamiki odpowiedniej dla przedsiębiorstwa. Nowoczesność logo uzyskaliśmy przez użycie odpowiedniej struktury. W toku kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały później wykorzystane przy budowaniu kolejnych materiałów identyfikacji wizualnej. W następnym etapie prac zostały zaprojektowane materiały biurowe, foldery firmowe, reklamy oraz firmowa strona www. Sfinalizowane prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla firmy. Kolorystyka oraz znak graficzny z logo marki wykorzystaliśmy jako motyw przewodni, stał się elementem konstrukcyjnym przy projekcie innych materiałów reklamowych. Materiały zostały opracowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w zrozumiały i świadomy sposób uwydatnić mocną i wyraźną sytuację marki w rynku. Wysiłek włożonej pracy nad materiałami zaowocował kolejnymi zamówieniami, w ramach których zostały zrealizowane firmowe kalendarze ścienne, notatniki oraz pozostałe gadżety reklamowe. Opracowana tożsamość wizualna umocniła pozycję marki w rynku i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • ulotka
  • broszura
  • gadżety firmowe<
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Reklamowy folder dla marki

Wykonaliśmy nowy folder wizerunkowy dla marki. To ogólna postać prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, ażeby nasz końcowy produkt był szczególną wizytówką dla klienta oraz formą marketingu. Pozyskaliśmy od marki zarys oczekiwanego produktu finalnego oraz niezbędne do jego sfinalizowania fotografie, wskazówki dotyczące kolorów i czcionek. Postać folderu promocyjnego Folder a4 promocyjny został stworzony w pionowej orientacji w formacie A4. Dostosowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To pierwsza faza pracy nad takim folderem - wykreowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce oznajmiać marka.

strzałka

Doskonała reklama to broszura a4 dla firmy

Firmowy katalog promocyjny, to szczególna i prestiżowa forma reklamy wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy wizualne niuanse stricte związane z działaniem naszego kontrahenta, by wzbudzić w kontrahencie jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył dużo pracy projektując szkice, koncepcję graficzną i finalne scalenie wszystkich elementów. Finalny produkt jest na znacznym poziomie i co najważniejsze zadbaliśmy o to, tak aby przekładał się na profity i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co kreujemy jest przemyślane od początku do zakończenia i wpływa na dobry wynik końcowy. Przykuwamy uwagę do najdrobniejszych detali, a nasze foldery a4 mają konkurencyjną jakość wśród innych producentów funkcjonujących w branży. Katalog reklamowy został wykreowany z uwzględnieniem najświeższych trendów, z jakimi jesteśmy na bieżąco i stosujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42