Puchatex

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Puchatex to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wyrobów hutniczych i handlu węglem. Celem firmy jest dostarczenie dostarczenie klientom najlepszych produktów.

WYZWANIE

Firma Puchatex już wieloktronie została doceniona przez inwestorów za swoje działania. Dynamiczny rozwój, stale poszerzanie oferty handlowej był czynnikiem, który zmotywował firmę do poprawienia swojego wizerunku. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie wizerunku, tak aby firma była odbierana jako profesjonaliści w tym co robią.

REALIZACJA

Prace nad nowym wizerunkiem rozpoczeliśmy od poszukiwań koncepcji logo i materiałów biurowych. Zaproponowane logo spotkało się z błyskawiczną akceptacją ze strony klienta. Mocny znak graficzny zbudowany w opraciu o indywidualną typografię idealnie wpasowuje się w branżę, w której działa firma. Grafit w połączeniu z delikatnym akcentem pomarańczowego to kolorystyka jaką zapropoowaliśmy dla tworzonej nowej szaty graficznej. Nowy stworzony przez nas przekaz wizualny przyniósł oczekiwane efekty – został bardzo dobrze odebrany przez rynek. W ramach naszej pracy nad wizerunkiem zaprojektowaliśmy stronę www, folder, ulotki i szereg materiałów reklamowych. Również opatrzyliśmy nową linią projektową gadżety promocyjne oraz kalendarze firmowe.

ZADANIA WYKONANE
 • logo
 • księga znaku
 • logo firmy
 • materiały biurowe
 • identyfikacja wizualna
 • folder reklamowy
 • ulotki reklamowe
 • teczka reklamowa
 • reklama prasowa
 • kalendarze biurkowe leżące
 • kalendarze plakatowe
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Promocyjny katalog dla marki

Wykonaliśmy nowy katalog reklamowy dla marki. To ogólna forma prezentacji marki i jej oferty. Staraliśmy się, tak aby nasz finalny produkt był szczególną wizytówką dla klienta oraz formą marketingu. Otrzymaliśmy od marki wstępny projekt oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego sfinalizowania fotografie, wskazówki dotyczące odcieni i czcionek. Postać dużego folderu a4 promocyjnego Katalog reklamowy powstał w pionowej orientacji w rozmiarze A4. Dopasowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną formę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim katalogiem - stworzenie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce komunikować marka.

strzałka

Znakomita reklama to broszura reklamowa a4 dla firmy

Firmowy folder promocyjny, to wyjątkowa i sprawdzona forma reklamy wśród firm. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy identyfikacyjne szczegóły stricte związane z działaniem naszego klienta, tak aby wzbudzić w użytkowniku jak najważniejsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył dużo pracy projektując szkice, koncepcję graficzną i końcowe scalenie wszystkich składników. Końcowy produkt jest na obfitym poziomie i co najważniejsze zadbaliśmy o to, by przekładał się na profity i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co kreujemy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na dobry rezultat końcowy. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych elementów, a nasze foldery reklamowe mają konkurencyjną jakość wśród innych producentów działających w branży. Folder promocyjny został zaprojektowany z uwzględnieniem najświeższych trendów, z jakimi jesteśmy na bieżąco i stosujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42