Nasza Kasza

Branża — Doradztwo, edukacja

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Promocyjny folder a4 dla marki

Stworzyliśmy nowy katalog reklamowy dla marki. To powszechna forma prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, tak aby nasz finalny produkt był wyjątkową wizytówką dla klienta oraz formą marketingu. Uzyskaliśmy od firmy plan oczekiwanego produktu finalnego oraz niezbędne do jego ukończenia fotografie, instrukcje dotyczące kolorów i fontów. Forma folderu promocyjnego Folder firmy reklamowy został stworzony w pionowej orientacji w formacie A4. Dostosowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim folderem - wykreowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce komunikować marka.

strzałka

Prestiżowa reklama to broszura a4 dla firmy

Firmowy katalog promocyjny, to nadzwyczajna i prestiżowa forma reklamy wśród firm. Postawiliśmy na przemyślaną kreację i dobraliśmy reklamowe niuanse dokładnie związane z działalnością naszego nabywcy, żeby wzbudzić w użytkowniku jak najważniejsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył sporo pracy kreując szkice, koncepcję graficzną i finalne połączenie wszystkich szczegółów. Finalny produkt jest na znacznym poziomie i co najważniejsze zadbaliśmy o to, tak aby przekładał się na profity i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na odpowiedni efekt końcowy. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych detali, a nasze foldery a4 mają konkurencyjną jakość pośród innych producentów funkcjonujących w branży. Katalog został opracowany z uwzględnieniem najnowszych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42