SANITO

Branża — Usługi

Praca — foldery, broszury reklamowe

WYZWANIE

Naszym zadaniem było opracowanie wizerunku spółki, począwszy od opracowania logo marki, żeby w kolejnych fazach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów promocyjnych – foldery a4, ulotki, segregatory, grafiki promocyjne, strona internetowa, itp. Nasza praca miała na celu wykreowanie współczesnego, kreatywnego, a jednocześnie bardzo kompetentnego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamością wizualną dla spółki polegała w nadrzędnej mierze na opracowaniu zwartej, wszechstronnej linii graficznej, która będzie odpowiednio działać pod różnorodne kanały działań reklamowych i sprzedażowych. Odbiorca oczekiwał od nas wypracowania wyraźnego i prostego przekazu, który idealnie wpasowuje się w branżę, w jakiej działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem przedsiębiorstwa zapoczątkowaliśmy od niezwykle znaczącego składnika tożsamości firmy czyli znaku firmowego. Symbol firmy, jaki został stworzony to prosty i nowoczesny znak oraz należycie dopasowana typografia, jaki swoją budową idealnie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logotypu uwydatnia profesjonalizm działalności spółki i energię działania. Logo miało być proste i wymowne, ale też wykazywać cechy dynamiki właściwej dla spółki. Nowoczesność znaku graficznego uzyskaliśmy przez wykorzystanie odpowiedniej konstrukcji. Podczas kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały później wykorzystane przy budowaniu kolejnych materiałów identyfikacji wizualnej. W następnym etapie prac zostały zaprojektowane materiały biurowe, broszury a4, reklamy oraz firmowa strona www. Zrealizowane prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logo firmy wykorzystaliśmy jako motyw przewodni, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie graficznym innych materiałów promocyjnych. Materiały zostały zaprojektowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w czytelny i świadomy sposób podkreślić silną i wyraźną sytuację firmy w branży. Trud włożonej pracy nad materiałami zaowocował następnymi zamówieniami, w ramach których zostały stworzone kalendarze ścienne, notesy a4 oraz pozostałe gadżety promocyjne. Zaprojektowana identyfikacja wizualna utrwaliła sytuację przedsiębiorstwa w rynku i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • prezentacje multimedialne
  • broszura
  • gadżety firmowe<
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Promocyjny folder dla marki

Wykonaliśmy nowy folder reklamowy dla firmy. To ogólna forma prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, by nasz finalny produkt był wyjątkową wizytówką dla klienta oraz formą marketingu. Uzyskaliśmy od marki plan oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego wykonania fotografie, instrukcje dotyczące kolorów i czcionek. Postać dużego folderu a4 promocyjnego Katalog reklamowy promocyjny powstał w pionowej orientacji w formacie A4. Dostosowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną formę reklamy. To pierwsza faza pracy nad takim katalogiem - wykreowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce przekazywać firma.

strzałka

Znakomita reklama to broszura a4 dla firmy

Firmowy katalog reklamowy, to szczególna i renomowana forma reklamy wśród firm. Postawiliśmy na przemyślaną kreację i dobraliśmy reklamowe niuanse precyzyjnie związane z działaniem naszego klienta, by wzbudzić w użytkowniku jak najważniejsze skojarzenia z marką. Nasz projektant włożył sporo pracy kreując szkice, koncepcję graficzną i finalne połączenie wszystkich części. Finalny produkt jest na wysokim poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, ażeby przekładał się na profity i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co kreujemy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na dobry wynik finalny. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych niuansów, a nasze foldery a4 mają konkurencyjną jakość pośród pozostałych producentów działających w branży. Folder firmy został stworzony z uwzględnieniem najnowszych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42