Archi-Tec

Branża — Usługi

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Firma Archi-Tec to biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujące się kreowaniu nowych form architektonicznych łączących tradycje z nowoczesnością. Doświadczenie zawodowe firmy umożliwia jej kompleksowe przeprowadzenie inwestycji od projektu po jego realizację.

WYZWANIE

Firma Archi-Tec potrzebowała spójnego wizerunku oraz ujednolicenia materiałów identyfikacyjnych. Naszym zadaniem było przeprowadzenia rebrandingu oraz zaprojektowanie spójnych materiałów promocyjnych dla firmy. Logo firmy było już znane w branży. Miało ono jednak pewne mankamenty, brak było spójności wewnętrznej, więc potrzebny był lifting logo. Ponadto nasz klient posługiwał się materiałami reklamowymi, które były na bardzo „różnym” poziomie. Mieliśmy opracować spójny pakiet materiałów reklamowych, również materiały firmowe pozostawiały wiele do życzenia.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie wizualnej wykonaliśmy lifting logotypu firmy. Dokonaliśmy kilku niezbędnych zmian, polegających na poprawieniu czytelności, a także nadaniu logotypowi zgrabniejszej, nowocześniejszej formy. Zaproponowaliśmy prostszą typografię w logo, co w konsekwencji zwiększyło czytelność znaku. Wizerunek firmy Archi-Tec miał być przede wszystkim bardzo prosty i czysty. Kolorystycznie oparliśmy projekt o kolor szary z mocnym akcentem koloru turkusowego – barwy występujące w logo. Wdrożyliśmy rebranding wielopoziomowy – odświeżenie wizerunku, postrzegania marki na różnych poziomach np. logo, materiały biurowe (papier firmowy, wizytówki, koperty itp.), materiały promocyjne – folder wizerunkowy, teczka i gadżety promocyjne. Końcowo stworzony spójny pakiet materiałów zwraca uwagę swoją „prostotą” i ciekawą, nowoczesną linią graficzną.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder wizerunkowy
  • teczka ofertowa
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wizerunkowy folder a4 dla marki

Wykonaliśmy nowy folder promocyjny dla firmy. To powszechna forma prezentacji marki i jej oferty. Staraliśmy się, tak aby nasz końcowy produkt był unikatową wizytówką dla użytkownika oraz formą marketingu. Otrzymaliśmy od firmy szkic oczekiwanego produktu finalnego oraz niezbędne do jego zrealizowania fotografie, instrukcje dotyczące barw i fontów. Forma folderu promocyjnego Folder reklamowy powstał w pionowej orientacji w rozmiarze A4. Dopasowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną formę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim katalogiem - zaprojektowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce przekazywać marka.

strzałka

Prestiżowa reklama to broszura a4 dla firmy

Firmowy katalog reklamowy, to nadzwyczajna i prestiżowa postać reklamy wśród firm. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy wizualne szczegóły precyzyjnie związane z działaniem naszego klienta, by wzbudzić w kliencie jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz projektant włożył sporo pracy projektując szkice, koncepcję graficzną i końcowe połączenie wszystkich elementów. Finalny produkt jest na gigantycznym poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, żeby przekładał się na korzyści i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na integralność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na właściwy wynik końcowy. Przykuwamy uwagę do najdrobniejszych detali, a nasze foldery firmowe mają konkurencyjną jakość pośród innych producentów działających w branży. Folder promocyjny został zaprojektowany z uwzględnieniem najświeższych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42