Proman

Branża — Informatyka

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Programy autorskie z dziedziny informatyki przemysłowej, analizy jakości energii elektrycznej oraz ochrony środowiska firmy Procom System S.A. Produkty własne tj. Proman, Meskan, Vectan, Neptun powstają w ścisłej współpracy z znaczącymi ośrodkami naukowymi w kraju.

WYZWANIE

Mieliśmy stworzyć i wypozycjonować wizerunki graficzne dla serii programów informatycznych. Każdy z nich stanowi odrębną ofertę, dedykowaną pod inną grupę klientów, jednak zależało nam, aby wspólnie tworzyły one jednorodną linię graficzną. Dla każdego z produktów mieliśmy zaprojektować logo, identyfikację wizualną i spójny pakiet materiałów reklamowych. Ponadto nasz design miał zapewnić ciągłość i stworzyć przestrzeń dla prezentacji kolejnych produktów.

REALIZACJA

Projektując identyfikację wizualną dla marek produktów zdecydowaliśmy się na zastosowanie wyraźnego kodu kolorystycznego, rozróżniającego produkty. Każda z marek otrzymała wyraźny dominujący kolor – czerwień, pomarańcz, turkus itp. Aby nadać spójność wszystkim obecnym, a także przyszłym projektom z tej linii zastosowaliśmy we wszystkich logotypach ten sam kształt typografii – bardzo techniczny i wyraźnie komunikujący przekaz informatyczny. Natomiast każdy z logotypów otrzymał indywidualny znak graficzny odwołujący się do danego tematu, jakiemu dedykowany jest produkt. Materiały reklamowe zaprojektowaliśmy stosując spójną linię graficzną w zakresie formy, różnicując projekty za pomocą koloru. Opracowane przez nas pakiety materiałów są dość żywe i dynamiczne, zależało nam bowiem na dużej atrakcyjności wizualnej produktów.

ZADANIA WYKONANE

Dla każdego z produktów zaprojektowaliśmy logo, identyfikację wizualną, katalog produktowy, kalendarz reklamowy oraz prezentacje power point.

REFERENCJE
list polecający
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wizerunkowy folder dla marki, świetna postać promocji

Wykonaliśmy nowy folder promocyjny dla marki. To ogólna postać prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, by nasz końcowy katalog był unikalną wizytówką dla nabywcy oraz formą marketingu. Uzyskaliśmy od firmy wstępny projekt oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego wykonania zdjęcia, instrukcje dotyczące kolorów. Forma katalogu a4 firmowego promocyjnego dla firmy Folder wizerunkowy został stworzony w pionowej orientacji w formacie A4. Zaadaptowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną formę reklamy. To pierwsza faza pracy nad takim katalogiem - wykreowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce przekazywać firma.

strzałka

Ekskluzywna reklama to broszura reklamowa dla marki

Firmowy folder wizerunkowy, to wyjątkowa i ekskluzywna forma promocji wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną kreację i dobraliśmy identyfikacyjne detale precyzyjnie związane z działalnością naszego kontrahenta, aby wzbudzić w kliencie jak najważniejsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył niemało pracy kreując szkice, koncepcję graficzną i końcowe połączenie wszystkich fragmentów. Końcowy produkt jest na ogromnym poziomie i co najważniejsze zadbaliśmy o to, aby przekładał się na zysk i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na integralność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co kreujemy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na właściwy efekt finalny. Przykuwamy uwagę do najdrobniejszych niuansów, a nasze katalogi mają konkurencyjną jakość pośród pozostałych producentów funkcjonujących w branży. Folder firmy został zaprojektowany z uwzględnieniem najświeższych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i stosujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42