Eko-Ceramika

Branża — Dekoracje wnętrz

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Nasz klient to producent wyrobów ceramicznych, firma o stabilnej pozycji w tym sektorze. Prowadzi dystrybucję swoich wyrobów na terenie całego kraju oraz w kilkunastu krajach Europy.

WYZWANIE

Mieliśmy zrealizować dla naszego klienta przemyślaną linię graficzną dla materiałów reklamowych. Jednocześnie zobowiązaliśmy się do delikatnego liftingu logo i zrealizowania kompletu materiałów identyfikacyjnych. Celem projektu realizowanego przez Whiteart było umocnienie pozycji produktu na rynku, poprawa jego widoczności na półkach sklepowych, a ponad wszystko podkreślenie różnorodności wzorów i wysokiej jakości wyrobów.

REALIZACJA

Produkty Eko-Ceramiki to wysokiej jakości wyroby, o oryginalnym wzornictwie i dizajnerskim charakterze. Firma wprowadza na rynek własne indywidualne projekty wizualne. Oczywistym więc było, że stworzony dla nich wizerunek musi sprostać tak wysokiemu poziomowi artystycznemu. W naszych projektach pragnęliśmy oddać dizajnerski charakter działalności firmy.

Zaprojektowaliśmy materiały firmowe z motywem przewodnim wzorniczych ornamentów, fal zakręcających w „ślimaki”. Motywy tych fal mają symbolizować genezę powstawania produktów ceramicznych w procesie technologicznym. W materiałach zastosowaliśmy mocne zestawienie barw – głęboki brąz połączyliśmy z bardzo żywym pomarańczem. Te barwy decydują o charakterze katalogu firmowego, gdzie wykorzystaliśmy duże mocne płaszczyzny koloru. Staraliśmy się zaprezentować produkty w sposób maksymalnie elegancki i wysublimowany, aby w ten sposób zwiększyć dystans między konkurencją.

ZADANIA WYKONANE
  • wizerunek firmy
  • materiały firmowe (papier firmowy, koperty wizytówki, itp.)
  • katalog reklamowy
  • baner ulotka produktowa
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Promocyjny katalog dla marki, doskonała forma reklamy

Wykonaliśmy nowy folder reklamowy dla firmy. To ogólna postać prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, ażeby nasz końcowy folder był unikalną wizytówką dla użytkownika oraz formą marketingu. Pozyskaliśmy od firmy zarys oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego zrealizowania fotografie, wskazówki dotyczące kolorów i fontów. Forma katalogu firmowego promocyjnego dla firmy Katalog reklamowy powstał w pionowej orientacji w rozmiarze A4. Dopasowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim folderem - wykreowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce sygnalizować marka.

strzałka

Prestiżowa reklama to broszura reklamowa a4 dla marki

Firmowy folder reklamowy, to szczególna i ekskluzywna postać reklamy wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną kreację i dobraliśmy reklamowe szczegóły dokładnie związane z działalnością naszego kontrahenta, aby wzbudzić w kliencie jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył sporo pracy projektując szkice, koncepcję graficzną i końcowe połączenie wszystkich fragmentów. Finalny produkt jest na znacznym poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, aby przekładał się na profity i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na integralność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na właściwy wynik końcowy. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych szczegółów, a nasze katalogi mają konkurencyjną jakość wśród pozostałych producentów działających w branży. Katalog reklamowy został zaprojektowany z uwzględnieniem najnowszych trendów, z jakimi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42