BioFood

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Bio Food to prężnie rozwijający się producent ekologicznej linii przetworów z owoców i warzyw. Główne grupy produktowe w ofercie to: soki owocowe, owocowo-warzywne, nektary i konserwy warzywne. Dbając o zachowanie cennych składników zawartych w świeżych owocach i warzywach, przetwórnia opracowała specjalną technologię.

WYZWANIE

Firma Bio Food działa w dynamicznie rozwijającym się sektorze spożywczym, jakim jest produkcja zdrowej i ekologicznej żywności. W związku z rozwojem firmy, a także wzrostem konkurencji na rynku żywności ekologicznej, firma Bio Food postanowiła zainwestować w swój wizerunek i w reklamę. Zleciła nam zaprojektowanie linii graficznej dla prezentacji firmy oraz zaprojektowanie zestawu materiałów reklamowych. Dotychczas klient dysponował tylko etykietami produktów i bardzo technicznymi spisami produktów. Wyzwaniem było dla nas spójne zareklamowanie całej szerokiej oferty klienta w jednym katalogu reklamowym. Pozostałe materiały promocyjne tworzone miały być w podobnym klimacie wizualnym.

REALIZACJA

Pragnęliśmy nadać marce Bio Food charakterystyczną i wyróżniającą się tożsamość wizualną. Po wnikliwej analizie płaszczyzny wizualnej marki i sytuacji rynkowej klienta, postanowiliśmy głównym elementem identyfikacji uczynić żywy, świeży kolor zielony, który symbolizuje naturalność i ekologię. Zaproponowane przez nas elementy graficzne wizerunku - kolorystyka, dynamiczna, pisana czcionka, jasne zdjęcia - komunikują lekkość i sytuują produkty Bio Food w kategorii żywności ekologicznej. Zdjęcia szczęśliwych, uśmiechniętych ludzi w różnym wieku przemawiają do konsumentów wybierających produkty o wysokiej jakości, które nie tylko świetnie smakują, ale także sprzyjają zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zastosowane przez naszych specjalistów działania skutecznie przyczyniły się do pozytywnego rozbudowania wartości marki. Odwołująca się do klasycznych wyobrażeń symbolika, kolorystyka, typografia, itp. wypozycjonowały ofertę firmy Bio Food w segmencie produktów ekologicznych.

ZADANIA WYKONANE
  • wizerunek firmy
  • katalog reklamowo-produktowy
  • serię banerów reklamowych
  • ulotki reklamowe
  • plakaty reklamowe
  • roll-up
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wizerunkowy katalog dla marki, idealna forma reklamy

Wykonaliśmy nowy katalog wizerunkowy dla firmy. To powszechna forma prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, by nasz finalny katalog był unikalną wizytówką dla nabywcy oraz formą marketingu. Otrzymaliśmy od marki szkic oczekiwanego produktu finalnego oraz niezbędne do jego zrealizowania zdjęcia, instrukcje dotyczące kolorów i czcionek. Forma katalogu a4 firmowego promocyjnego dla marki Folder firmy wizerunkowy powstał w pionowej orientacji w rozmiarze A4. Dopasowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną formę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim katalogiem - opracowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce komunikować firma.

strzałka

Prestiżowa reklama to broszura reklamowa dla firmy

Firmowy katalog wizerunkowy, to nadzwyczajna i ekskluzywna postać promocji wśród firm. Postawiliśmy na przemyślaną kreację i dobraliśmy wizualne szczegóły stricte związane z działaniem naszego klienta, żeby wzbudzić w użytkowniku jak najważniejsze skojarzenia z marką. Nasz projektant włożył mnóstwo pracy tworząc szkice, koncepcję graficzną i końcowe połączenie wszystkich elementów. Końcowy produkt jest na gigantycznym poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, tak aby przekładał się na zysk i nie była to pusta inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co kreujemy jest przemyślane od początku do zakończenia i wpływa na dobry efekt końcowy. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych szczegółów, a nasze foldery firmowe mają konkurencyjną jakość pośród pozostałych producentów działających w branży. Folder a4 został zaprojektowany z uwzględnieniem najświeższych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42