Foldery, broszury reklamowe BioFood Foldery, broszury reklamowe BioFood Foldery, broszury reklamowe BioFood Foldery, broszury reklamowe BioFood Foldery, broszury reklamowe BioFood Foldery, broszury reklamowe BioFood Foldery, broszury reklamowe BioFood Foldery, broszury reklamowe BioFood Foldery, broszury reklamowe BioFood Foldery, broszury reklamowe BioFood
BioFood
Branża — Zdrowie, uroda

Praca — Foldery, broszury reklamowe

Opis przypadku

Bio Food to prężnie rozwijający się producent ekologicznej linii przetworów z owoców i warzyw. Główne grupy produktowe w ofercie to: soki owocowe, owocowo-warzywne, nektary i konserwy warzywne. Dbając o zachowanie cennych składników zawartych w świeżych owocach i warzywach, przetwórnia opracowała specjalną technologię.

WYZWANIE

Firma Bio Food działa w dynamicznie rozwijającym się sektorze spożywczym, jakim jest produkcja zdrowej i ekologicznej żywności. W związku z rozwojem firmy, a także wzrostem konkurencji na rynku żywności ekologicznej, firma Bio Food postanowiła zainwestować w swój wizerunek i w reklamę. Zleciła nam zaprojektowanie linii graficznej dla prezentacji firmy oraz zaprojektowanie zestawu materiałów reklamowych. Dotychczas klient dysponował tylko etykietami produktów i bardzo technicznymi spisami produktów. Wyzwaniem było dla nas spójne zareklamowanie całej szerokiej oferty klienta w jednym katalogu reklamowym. Pozostałe materiały promocyjne tworzone miały być w podobnym klimacie wizualnym.

REALIZACJA

Pragnęliśmy nadać marce Bio Food charakterystyczną i wyróżniającą się tożsamość wizualną. Po wnikliwej analizie płaszczyzny wizualnej marki i sytuacji rynkowej klienta, postanowiliśmy głównym elementem identyfikacji uczynić żywy, świeży kolor zielony, który symbolizuje naturalność i ekologię. Zaproponowane przez nas elementy graficzne wizerunku - kolorystyka, dynamiczna, pisana czcionka, jasne zdjęcia - komunikują lekkość i sytuują produkty Bio Food w kategorii żywności ekologicznej. Zdjęcia szczęśliwych, uśmiechniętych ludzi w różnym wieku przemawiają do konsumentów wybierających produkty o wysokiej jakości, które nie tylko świetnie smakują, ale także sprzyjają zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zastosowane przez naszych specjalistów działania skutecznie przyczyniły się do pozytywnego rozbudowania wartości marki. Odwołująca się do klasycznych wyobrażeń symbolika, kolorystyka, typografia, itp. wypozycjonowały ofertę firmy Bio Food w segmencie produktów ekologicznych.

ZADANIA WYKONANE
  • wizerunek firmy
  • katalog reklamowo-produktowy
  • serię banerów reklamowych
  • ulotki reklamowe
  • plakaty reklamowe
  • roll-up
Zinteresowany pracą?Skontaktuj się z nami...
Chcesz rozpocząć z nami projekt?
Napisz do nas
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart