Texar

Branża — Odzież

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Texar to lider w branży produkcji odzieży militardnei i oudorowej. W swojej ofercie posiada bogaty wybór odzieży tektycznej i militarnej oraz wyposażenie, która na bieżąco ulega zmianie zgodnie z wymogami rynku i preferencjami Klientów.

WYZWANIE

Coraz większe zapotrzebowanie runku na odzież militarną i taktyczną, skłodniło firmę Texar do rozpoczęcia produkcji własnych produktów. Dynamiczny rozwój firmy w tym kierunku wymagał także gruntownego przebudowania wizerunku firmy. W pierwszej kolejności mieliśmy zacząć od prac nad liftingiem logotypu, tak aby móc przejść do kolejnych etapów związanych z odświeżeniem pozostałych materiałów reklamowych – folderów produktowych oraz całej serii etykiet do nowopowstałych produktów.

REALIZACJA

Podejmując prace nad wizerunkiem firmy Texar chcialiśmy uzyskać męski i outdorowy styl, który idealnie wkomponuje się w w przestrzeń wizualną brażny i rynku na jakim działa nasz klient. Dynamiczny i drapieżny projekt logo zyskał akcpetację. Umieszczenie wizerunku wilka w znaku graficznym miało na celu podkreślenie drapieżności i stylu oferowanych produktów od rynku docelowego. Symbol miał podkreślać outdorowy i militarny charakter marki. W projekcie opakowań postawiliśmy na czytelny przekaz marki, dwie dominujące barwy oraz techniczny rysunek przestawiający produkt. Styl etykiety bardzo męski, nawiązujący do wizerunku firmy. Folder oraz pozostałe elementy identyfikacji wizualnej idealnie wpasują się w drapieżny i dynamiczny wizerunek, w którym dominują szarości i zielenie, kolorystyka odzieży militarnej. Całość prac uzupełniają odpowiednie wkomponowane zdjęcia plenerowe. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy dla klienta kalendarze trójdzielne i biurkowe podkładki pod mysz. Projekt kalendarzy spójnie nawiązuje do linii projektowej pozostałych materiałów i całej identyfikacji klienta.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • broszury
 • katalogi produktowe
 • ulotki
 • zestaw opakowań
 • etykiety do produktów
 • reklama prasowa
 • plakaty
 • kalendarze ścienne
 • prezentacje firmowa
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wizerunkowy katalog dla marki

Wykonaliśmy nowy katalog promocyjny dla firmy. To powszechna forma prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, żeby nasz finalny folder był szczególną wizytówką dla nabywcy oraz formą marketingu. Otrzymaliśmy od firmy zarys oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego zrealizowania zdjęcia, wskazówki dotyczące kolorów i fontów. Postać dużego folderu a4 promocyjnego Folder reklamowy powstał w pionowej orientacji w rozmiarze A4. Dostosowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną formę reklamy. To pierwsza faza pracy nad takim katalogiem - zaprojektowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce sygnalizować marka.

strzałka

Prestiżowa reklama to broszura reklamowa a4 dla marki

Firmowy katalog reklamowy, to specjalna i prestiżowa postać promocji wśród firm. Postawiliśmy na przemyślaną kreację i dobraliśmy identyfikacyjne niuanse stricte związane z działaniem naszego kontrahenta, tak aby wzbudzić w użytkowniku jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył sporo pracy tworząc szkice, koncepcję graficzną i finalne połączenie wszystkich fragmentów. Końcowy produkt jest na wysokim poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, tak aby przekładał się na zysk i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na odpowiedni wynik finalny. Przykuwamy uwagę do najdrobniejszych szczegółów, a nasze katalogi reklamowe mają konkurencyjną jakość pośród pozostałych producentów działających w branży. Katalog reklamowy został wykreowany z uwzględnieniem najnowszych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42