TB Invest

Branża — Budownictwo

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany pracą?Skontaktuj się z nami...

Przemyślany reklamowy projekt katalogu dewelopera

Projekt katalogu dewelopera mieszkań, jak zresztą i każdy inny, powinien być dobrze przemyślany, ponieważ stanowi ważny element budowania wizerunku marki. W tym przypadku nie należy posługiwać się schematem graficznym. Należy inwestować w zróżnicowane rozwiązania kreacyjne, które przykują uwagę i zachęcą do zainteresowania się ofertą. Najlepiej skorzystać z usługi firmy, która oferuje pełen zakres usług związanych z produkcją katalogów, od koncepcji merytorycznej, poprzez sam projekt graficzny, a na druku kończąc. Bardzo ważne w tym wszystkim jest szczegółowe omówienie oczekiwań klienta względem tego projektu.

strzałka

Jaki powinien być katalog reklamowy dewelopera?

Na pierwszym spotkaniu czy też po prostu w czasie pierwszej rozmowy grafika, projektanta z klientem, szczegółowo omawiana jest kwestia oczekiwań względem projektu tego katalogu marki. Trzeba ustalić, czy nowe katalogi reklamowe, które zostaną wykonane na potrzeby konkretnej inwestycji mają nawiązywać do ogólnej działalności dewelopera i wizerunku jego firmy. Należy ustalić kolorystykę i ogólny wygląd tych ofert. Nie można zapomnieć o wyborze treści i zdjęć, które pojawią się na poszczególnych kartach katalogu. Projektowanie katalogu to złożony proces, nie tylko projektowanie. Najpierw trzeba wybrać format, opracować tło, nanieść poszczególne elementy grafiki i tekst, a następnie wykończyć to wszystko w taki sposób, aby każdy z tych elementów idealnie ze sobą współgrał, tworząc elegancką, spójną całość wizualną. Oczywiście katalog firmy deweloperskiej musi również współgrać z obowiązującymi trendami. Co prawda nie może być taki sam, jakie ma konkurencja, musi się czymś od niej odróżniać, ale przy tworzeniu go należy dostosować się do obowiązujących zasad budowania dobrego katalogu, jako skutecznego materiału reklamowego. O tym, jaki katalog powinna mieć agencja deweloperska opowie wykonawca. Warto w tej sprawie skontaktować się z grafikiem.

strzałka

Komu zlecić projektowanie katalogu dla dewelopera?

Zapewne niektórzy deweloperzy byliby w stanie samodzielnie wykonać taki katalog reklamowy. Jednak na pewno nie byłby on tak profesjonalny i przemyślany, jak ten, który są w stanie wykonać specjaliści z agencji reklamowej. Prawda jest taka, że inwestor budowlany musi mieć profesjonalny katalog nieruchomości, który przyciąga uwagę i motywuje do zakupu, który też korzystnie wpływa na wizerunek samej firmy. Taki katalog dewelopera wykonać może wyłącznie profesjonalista, który ma nie tylko wiedzę, ale również bogate doświadczenie. Grafik posiadający własne dobrze wyposażone studio graficzne potrafi czynić prawdziwe dzieła. Choć katalog promocyjny dziełem sztuki być nie musi, to jednak warto, by przyciągał spojrzenia i współgrał z obowiązującymi trendami, z wizerunkiem danej firmy – dewelopera. W związku z tym nie pozostaje nic innego, jak tylko udać się do sprawdzonego profesjonalisty. Agencja reklamowa nie tylko wykona projekt graficzny, ale również zaproponuje druk najwyższej jakości, przy zastosowaniu tylko trwałych materiałów, co zapewni doskonały efekt. Wybierając agencję reklamową czy grafika, który będzie miał zająć się projektem katalogu, nie należy zwracać uwagi na cennik tych usług. To akurat nie powinno mieć tu żadnego znaczenia.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart